Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Pietūs: karšti sumuštiniai su kečiupu ir sūriu (jau žiūriu per dažnai aš jais mintu biggrin.gif )
Vakarienei, kadangi vyras grįžta, tai jau kepu šoninę (maxej 7,99 ar 8,99 nebepamenu), bus su pomidorų salotomis.
Atsakyti
Pusryciai man - vakaryksciai kibinai su sultiniu, vyrui - virti kiausiniai, pietus-vakariene cepelinai su mesa ir padazas (grietine, svogunai, lasinukai), ir vakare dar kepsim saslyku
Atsakyti
Mūsų pietūs-vakarienė
Atsakyti
vakar pusryciams buvo buterbrodziukai, pietums sriubyte damusem (agurkine) sparniukas liko saldytuve guleti, vakarienei - virtos bulves, vistienos suktinukai su grybais + zali agurkeliai, atsigerimui rabarbaru kompotas....naktipieciai braskes.... saldumynai...ssampaniukas biggrin.gif

siandien pusryciams braskes su pienu ir batonu
pietums keptos morkytes+svogunas+kalakuto sparniukas isdarinetas su virtomis vakaryksciomis bulvemis, bei kompociuko rabarbaru su spurgytem
vakarienei dar neaisku, kazkas gal susigalvos, gal caneloni makaronai g.gif
Atsakyti
Pusryciai - vakaryksciai pakepti cepelinai ant keptuves, pietus - vakariene balandeliai, bulviu kose, sv. salotos (salotos, svogunu laiskai,krapai), pasuku pyragas.
Atsakyti
Pusryčiai: sumuštiniai su kumpiu (iš kaimo kumpis) ir keli karšti su pomidorųpadažu ir sūriu.
Pietums: vakar vyro sugautas karpis, vakar užmarinavo, šiandien keps smile.gif
Vakarienė dar neaiški
Atsakyti
Pusryciai man - balandeliai su bulvemis, vyrui - sumustiniai su rukyta zuvimi, pietus - vakariene a'la plovas - naudojau ivairiausius likucius, saslyku siek tiek likusiu sudejau, farso, desreliu ir daug ryziu, dar padariau salotu (salotos, svogunu laiskai, krapai)
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 06 23, 15:58)
Pusryciai man - vakaryksciai kibinai su sultiniu, vyrui - virti kiausiniai, pietus-vakariene cepelinai su mesa ir padazas (grietine, svogunai, lasinukai), ir vakare dar kepsim saslyku

bigsmile.gif mano svajonių dienos meniu wub.gif

beje, ggal nelabai į temą, bet užklausiu.. 4u.gif 4u.gif
kaip taupiau prei jūros važiuojant prasisukt su maistu?
gal kažką namie tokio prisigamint, kad 3val važiuojant nesugęstų ir pan.? sakau, gal karbonadukų kokių išsikept ar ką??
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 26, 00:02)
bigsmile.gif mano svajonių dienos meniu wub.gif

beje, ggal nelabai į temą, bet užklausiu.. 4u.gif  4u.gif
kaip taupiau prei jūros važiuojant prasisukt su maistu?
gal kažką namie tokio prisigamint, kad 3val važiuojant nesugęstų ir pan.? sakau, gal karbonadukų kokių išsikept ar ką??

būtų labai skanu karbonadai šalti su duonyte, dar kokio agurko įsidėkit. Keptos duonos galit pasiimti, čeburėkų išsikepti ar kibinų.
Atsakyti
Tėvukas Jonas, tai turėjom biški svečių, tai karštam buvo švieži grybai su šonine , padažu, svogūniukais ir krapais aišku su šviežiomis bulvėmis thumbup.gif Va čia keli šalti patiekalai - 1 pas mus be įdarytų kiaušinių neapseinama, pirmiausiai ištuštinamos 2 lėkštės, 2 - kepta pangasija, pamirkyta kiaušinyje ir apvoliota džiūvesėliuose, 3 - vištienos kepsniukai
1
user posted image
2
user posted image
3
user posted image

Vakar buvom išvažiavę visą dieną, tai vakare likučių pakapojom, šiandien irgi dar nieko nereiks gamint ax.gif thumbup.gif

p.s. grybai tikrai ne tie raudoni buvo, kur nuotraukose matosi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 26, 00:02)
beje, ggal nelabai į temą, bet užklausiu.. 4u.gif  4u.gif
kaip taupiau prei jūros važiuojant prasisukt su maistu?
gal kažką namie tokio prisigamint, kad 3val važiuojant nesugęstų ir pan.? sakau, gal karbonadukų kokių išsikept ar ką??

nu kad į temą mirksiukas.gif
Aišku tokiu atveju labai šaltkepšis pravečia , į kurį galima karbonadukų prisikraut, dešrelų ar krabų lazdelių keptų tešloje, kotletukai, kibinai, koldūnai kepti thumbup.gif na tai turi būti kažkas kaip sakoma termiškai apdorota, ilgiau laikosi mirksiukas.gif arba ką nors šalto rūkymo arba vytinto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 26, 00:02)
beje, ggal nelabai į temą, bet užklausiu.. 4u.gif  4u.gif
kaip taupiau prei jūros važiuojant prasisukt su maistu?
gal kažką namie tokio prisigamint, kad 3val važiuojant nesugęstų ir pan.? sakau, gal karbonadukų kokių išsikept ar ką??

Mes pernai prisikepėm karbonadų ir kotletų, turėjom duonos, šalto rūkymo dešros, sausainių, agurkų. Dar iš anksto turėjau nusipirkus konservuotų sriubų slovikėliuose, na pvz, kėdainių konservų. Jos labai greit pasigamina ir yra skanios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 26 birželio 2009 - 07:40
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 26, 07:56)
Tėvukas Jonas, tai turėjom biški svečių

šaunuolė mickute7 thumbup.gif
pas mus šiandien guliašiukas bus
Atsakyti