Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

O aš visada dilgėlių sriuba darau su rugštynėmis mirksiukas.gif
Man taip skaniau, nei viena dilgėlių sriuba.
Ir aišku imu tik mažytes, jaunas dilgėles
Atsakyti
O aš bijočiau skint tas dilgeles, visas rankas susidilginčiau. Šiandien pora kepintų cepelinų iš mamytės, braškės,karšti sumuštiniai su sūriu
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2009 06 20, 16:20)
pusryciams ir pietums nieko nereikejo, nes sunaus su MB nebuvo, man uzteko poros sumustinuku blush2.gif ......... vakariene, gal ir sunkokas maistas, bet labai uzsimanem silkines koses.... rolleyes.gif

O kas tai per kose-silkine- .Jei galima ,receptelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 22, 14:52)
O aš bijočiau skint tas dilgeles, visas rankas susidilginčiau. Šiandien pora kepintų cepelinų iš mamytės, braškės,karšti sumuštiniai su sūriu

Na as tai su pirstinemis skinu
Siandien pusryciams - man varskes apkepas su svieziomis trintomis braskemis, vyrui - virti kiausiniai, pietus-vakariene kibinai, vieni su kapota mesa, kiti su farsu, valgeme su sultiniu, dar iskepiau kotletu is likusio farso, taip pat iskepiau sonines gabaliuku ant keptuves
Atsakyti
pusryciams man kavute, maziukui blyniukai smile.gif
pietums arbatele su buterbrodziukais smile.gif
vakarienei agurkine sriubyte, su kalakuto sparnu (liks rytojui, pakepinimui su morkytemis), bei karsti buterbrodai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2009 06 22, 07:43)
Pietums bus makaronų apkepas.



su kuo makaronu apkepas? ax.gif
Atsakyti
Pusryciams vakaryksciai varsketukai, MB - sumustiniai
Pietums lietiniai su desryte ir suriu
Vakarienei man - kugelis (mama idejo), MB - like lietiniai, dukrytei - pieniska makaronu sriubyte
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 22, 15:40)
su kuo makaronu apkepas?  ax.gif


Mano makaronų apkepas: faršą pakepinam keptuvėje, įdedam prieskonių, tada šaldytų daržovių (žirneliai + morkytės), porą šaukštų pomidorų padažo. Tuomet sumaišau su išvirtais makaronais, apibarstau fermentiniu sūriu ir į orkaitę. Labai greitai pasigamina, pakankamai sotu ir skanu. Fotkės deja neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2009 06 23, 07:49)
Mano makaronų apkepas: faršą pakepinam keptuvėje, įdedam prieskonių, tada šaldytų daržovių (žirneliai + morkytės), porą šaukštų pomidorų padažo. Tuomet sumaišau su išvirtais makaronais, apibarstau fermentiniu sūriu ir į orkaitę. Labai greitai pasigamina, pakankamai sotu ir skanu. Fotkės deja neturiu  ax.gif



dekui, tik niekaip nesuprantu, kodel perkate saldytas darzoves, kai dabar svieziu uz normalia kaina pilna bigsmile.gif
Atsakyti
Buvo nemažai užsilikę kameroje.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2009 06 23, 11:34)
Buvo nemažai užsilikę kameroje..  ax.gif



a, na tada aisku, pas mane dabar saldytos uogos eina i trasa, niekaip neina isnaudot. kepsiu siandien lietinius, jei vyras i virtuve ileis, o trinsiu melynes wub.gif
Atsakyti
Aš vakar išviriau kopūstų sriubos ir iškepiau batoną su česnaku. Tai tas batonas buvo ne tik prie sriubos, bet ir priešpiečiams tinka - su sviestu ir pomidoru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 23 birželio 2009 - 13:42