Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Penktadienį buvo kugelis su pieniškomis dešrelėmis, Vakar gamtoje šašlykai, tai nieko ir negaminau. Tai šiandien pietums Maximoje buvau pirkus marinuoto kumpio kepsniai gabaliukais, tai biški pamušiau, morkytės , krapų į vidų, suktinukus padariau ir išviriau , valgėm su salotomis, agurkais ir grietine, paskui desertui buvo braškių ledų-pieno kokteilis. Vakarienei iškepiau ale kijevo kotletus, į vidų sviesto, sūrio , krapų įdėjau mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 21, 19:57)

kaip skaniai atrodo čia mmm... wub.gif kaip dabar norėčiau
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 21, 20:11)
kaip skaniai atrodo čia mmm...  wub.gif kaip dabar norėčiau

su telefu fotkinta, tai nelabai matosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 21, 20:12)
su telefu fotkinta, tai nelabai matosi  blush2.gif

tai gerai, kad su telefu, o jei su fotiku, tai aš neatsitraukčiau nuo pc į tą foto žiūrėdama, nes valgyt noriu biggrin.gif
Atsakyti
Siandien nieko negaminau likucius dabaiginejom
Pusryciai - vaikui varskes apkepas, mums su vyru makaronai su mesa ir pomidorais, pietus - vakariene dilgeliu sriuba, varskes apkepas, sumustiniai su suriu
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 06 21, 20:24)
Siandien nieko negaminau likucius dabaiginejom
Pusryciai - vaikui varskes apkepas, mums su vyru makaronai su mesa ir pomidorais, pietus - vakariene dilgeliu sriuba, varskes apkepas, sumustiniai su suriu

o kaip ta dilgėlių sriuba?Pas mus tai šnd ale kijavo kotletai su varške viduj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 06 21, 21:24)
Pas mus tai šnd ale kijavo kotletai su varške viduj smile.gif

kažkaip skamba neviliojančiai, dėl skonio nesiginčysiu, bet man tai nesuderinama kažkodėl schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 06 21, 21:24)
o kaip ta dilgėlių sriuba?

Aš vaikystėj esu valgius dilgėlių sriubą. Visai skanu. Panašiai kaip rūgštynių sriuba.
Atsakyti
Labas rytas.
Šiandien ryte valgėm sumuštiakus su kava ir arbata. Pietums bus makaronų apkepas. Vakarienei - šviežių daržovių sriuba. O rytoj vėl tas pats biggrin.gif
Dar prašau man, blondinei, paaiškinti, kas ta šilkinė košė blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 06 21, 22:24)
o kaip ta dilgėlių sriuba?Pas mus tai šnd ale kijavo kotletai su varške viduj smile.gif

Si karta viriau su miezinemis kruopomis, kruopas paverdu kokia 20 minuciu, sudeti bulves supjaustytas kubeliais, ir sudeti supjaustytas dilgeles, mums labai skani sriuba
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 06 21, 22:21)
Aš vaikystėj esu valgius dilgėlių sriubą. Visai skanu. Panašiai kaip rūgštynių sriuba.

As jau geriau rugstynes renkuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 22, 12:12)
As jau geriau rugstynes renkuosi  mirksiukas.gif

O man rugstyniu sriuba nepatinka, dilgeliu kazkokia svelnesne ir skanesne bent jau man 4u.gif
Atsakyti