Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

deimapov, o kas ten į lavašą įvyniota? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 16, 10:42)
Dalis  bigsmile.gif  o tai kaip tada dar likusį dalis atrodo ? Normalūs naktipiečiai sakyčiau  lotuliukas.gif

kita dalis buvo karšti patiekalai, po stalu, ten yra antras stiklas, ten dar pridėta buvo blush2.gif

QUOTE(miau @ 2009 06 16, 11:57)
deimapov, o kas ten į lavašą įvyniota?  ax.gif

lavašas buvo dviejų rūšių, vienas su tepamu sūreliu, lašiša ir citrina svogūnų laiškais, kitas su kumpiu, raugintais agurkėliais, svogūnų laiškais ir tepamu sūreliu.
Atsakyti
Na ka šiandiena pusryčiams prikepiau blynu tiek kad ir pietums buvo.
Vakarienei išvirsiu sriubos iš lašišų rinkinio sriubai mirksiukas.gif
Atsakyti
aš šiandien ukrainietiškų barščių ir bulvyčių fri su alyvuogėmis valgiau, vėliau dar sriubytės valgysiu ir sumuštinukų su dešra
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 16, 12:54)
kita dalis buvo karšti patiekalai, [B]po stalu[/B], ten yra antras stiklas, ten dar pridėta buvo  blush2.gif
lavašas buvo dviejų rūšių, vienas su tepamu sūreliu, lašiša ir citrina svogūnų laiškais, kitas su kumpiu, raugintais agurkėliais, svogūnų laiškais ir tepamu sūreliu.

jo lotuliukas.gif gerai baliavojot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Ale žiūriu užkrečiau tuo pyragu mirksiukas.gif blush2.gif

Aš tai šiandien bulvyčių prasiviriau ir pirktinių kalakutienos kotletų pakepiau, ant viršaus dar kelis turėjau akcijinius pievagrybius, majonezo, sūrio ir ir liuks su salotomis mirksiukas.gif
Maximoje nusipirkau vištienos šašlykų 5,98 ir marinuotą kumpio kepnsį - 10,99 . Čia jau link savaitgalio bus kepama tongue.gif
Atsakyti
pusryciams man sausi pusryciai su pienu ir arbata,mazei ir vyrui vakarykste lydeka,pietums gal kiausiniene,o vakarienei skryliai su spirguciais
Atsakyti
Tuoj eisiu pusryčiauti bulvyčių fri su raugintais agurkais, alyvuogėmis. Vėliau kiaušinienę gal kokią išsikepsiu smile.gif
Atsakyti
Vakar dienos meniu:
Pusryciai man - makaronai su desrelemis, vyrui - virtu bulviu ir varskes blyneliai
Pietus-vakariene virtinukai su grybais, kiti su mesa
Siandien pusryciams man - virtinukai su grybais, vyrui - naminiai hamburgeriai su mesa ir suriu, pietus - vakariene virtinukai su grybais, sluoksniuotos teslos pyrageliai su desrelemis ir suriu
Atsakyti
siandien pusryciams blyniukai po sauksta, su sutrintomis braskemis ir cukriuku;
pietus desreles pakepintos su agurkiukais zaliais
vakarienei kotleciukai is vistienos su virtomis bulvemis ir agurkiukai, bei pomidorai zali; bei barsciu sriuba, vietoj buljoniuko, kalakuto sparnas, tai jis jau liks rytojui biggrin.gif
Atsakyti
aš nebekepiau jokių kiaušinienių, sergu, nieko nesinori
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 17, 19:16)
aš nebekepiau jokių kiaušinienių, sergu, nieko nesinori

console.gif
Vakar likusias bulves pašildžiau keptuvėje, dar tušonkės dėžutę sukrėčiau ir ant viršaus sūrio pritarkavau ir dar buvo šviežių kopūstų sriuba .
Atsakyti
Ryte: MB - vakarykščiai ryžiai su dešrelėmis, man - avižų košė
Pietums: MB - ryžių ir krabų salotos, man - ryžiai su vištiena.
Vakare MB gaus koldūnų, o man- varškė su pomidorais smile.gif
Atsakyti