Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

O mano vyras pas Narbuta Narmedoj vaiksto. Tai jis apie Miezieniene nekaip kalbejo. Abu sedi vienoj vietoj, o visiskai nebendradarbiauja. Atejusi pas gyd. pati prasau, kad vyro kortele pasiziuretu. Tai koks cia poros gydymas?
Atsakyti
Merginos, ar galit pasidalinti patirtim, kokius vaistukus vyrai geria spermai skystinti? Molpatan, berods g.gif O dar kokie?
Atsakyti
QUOTE(ely @ 2005 10 07, 13:58)
Merginos, ar galit pasidalinti patirtim, kokius vaistukus vyrai geria spermai skystinti? Molpatan, berods g.gif O dar kokie?

Malpotane vitaminai, o ar jie skystina, tai čia neaišku, kaip ir visi vitaminai, priežasties nepašalina, tik pristabdo jos atsirabimą g.gif
Dar yra Tribestan(maisto papildai, brangūs, atseit neblogi) ir Speman

Mano vyras gėrė Malpotane 6mėn su pertrauka, bet jam niekas nepasikeitė, nei potraukis nepadidėjo(kaip kai kuriems), bet kaip ir rašiau anksšiau, priežasties vitaminai nepašalins, taigi nebuvo ko ir tikėtis
Atsakyti
Malpotane kiek žinau nebetiekami
o kaip su Tribestan ir Speman? kokios jų kainos ir pakuotės?

g.gif jaučiu maniškiui irgi reikia pasipildyti
Atsakyti
Na, as tai susinervinau juodai. Pasiguosiu. Vyras buvo susitares siandien vaziuoti i VK, priduoti tyrimus. Nuvaziavo tuo sutartu laiku (aisku, isejo is darbo) -uzimta vieta, isvare, liepe ateiti veliau. Atejo veliau, padare, pridave, tai tipo pastate kazkur ir viskas, net pavardes neuzrase ant indelio, nieko. Tipo jie cia visi uzsieme, ko cia lendi su ta sperma.

Nu sakes, tai kaip man tiketi gautais rezultatais po to???

Nezinau ka daryti... Kartoti? Nemoketi uz tai jiems? Vienu zodziu sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 10 07, 14:20)
Na, as tai susinervinau juodai. Pasiguosiu. Vyras buvo susitares siandien vaziuoti i VK, priduoti tyrimus. Nuvaziavo tuo sutartu laiku (aisku, isejo is darbo) -uzimta vieta, isvare, liepe ateiti veliau. Atejo veliau, padare, pridave, tai tipo pastate kazkur ir viskas, net pavardes neuzrase ant indelio, nieko. Tipo jie cia visi uzsieme, ko cia lendi su ta sperma.

Nu sakes, tai kaip man tiketi gautais rezultatais po to???

Nezinau ka daryti... Kartoti? Nemoketi uz tai jiems? Vienu zodziu sad.gif  sad.gif

sakyčiau NEMOKĖK
nėra už ką mokėti, kai nesi garantuota, kad tavo tyrimai - jei tikrai neužrašė pavardės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 10 07, 13:22)
sakyčiau NEMOKĖK
nėra už ką mokėti, kai nesi garantuota, kad tavo tyrimai - jei tikrai neužrašė pavardės g.gif

Zinai kaip su tais vyrais, ji sake, kad pastate ir vsio ir ismete ji lauk.
Kitas kalusimas -kiek tas indelis ten stoves? Ant elementaraus stalo?

Ai, vienu zodziu... sad.gif
Atsakyti
t.y. kur garantija, kad čia tavojo spermos tyrimai?

nu jo... vyrai vyrai....
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 10 07, 13:20)
Malpotane kiek žinau nebetiekami
o kaip su Tribestan ir Speman? kokios jų kainos ir pakuotės?

g.gif jaučiu maniškiui irgi reikia pasipildyti



As pries savaite pirkau tai buvo. Jie buvodinge, vel atsirade ir manau kad dabar jau yra. Bent jau kai kuriose vaistinese uzsilikusiu tai tikrai yra rekia paieskoti:)

O del veiksmingumo tai gal kiek ir veikia po puses metu pas vyra sperma is 16 mln pakilo iki 25 mln smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 10 07, 14:20)
Malpotane kiek žinau nebetiekami
o kaip su Tribestan ir Speman? kokios jų kainos ir pakuotės?

g.gif jaučiu maniškiui irgi reikia pasipildyti

kas tau sakė, kad Malpotane netiekiamas??jis tik kartais dingsta iš vaistinių, taip buvo ir pernai, aš apieškojau visas vaistines, niekur neradau, tada teko pabūvoti onkologiniam kaune, ir užėjus į vaistinę pamačiau, kad yra, iškarto nusipirkau, po kokių dviejų trijų mėnesių, atsirado visur, tai vasarą vėl pirkau tilto g.bet jo kai būna tai visur būna, o kai jau baigiasi, tai kur užsilikę, tentik ir būna

Speman vežasi iš Rusijos
Atsakyti
o Speman gerina judrumą?
Atsakyti
Kiek žinau, Malpotan iš moliūgo sėklų, o šie skystina spermą g.gif
O jei dar gert Tribestan ir Speman? Ar juos abu gert ar arba tą arba tą?
Matot, atrodo, čia taip durnai klausinėju, bet perėjom prieš keletą metų mes tuos kryžiaus kelius per įvairius daktarus, pagėrė vyras, žinau, kad Malpotan, o daugiau ką gėrė nebepamenam. Pas daktarus aš jo jau nelabai nuvarysiu, todėl nutariau savamoksliškai gydyti.
Atsakyti