Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

QUOTE(Prince @ 2006 02 15, 16:05)

Maniškis tai ir nieko daug neprileidžia


gal cia todel, kad procedura tokia nenaturali... jis pats pasimete, kai pamate. klause, ar visad taip mazai. pasakiau tiesa, kad visad daugiau buna, ir zymiai. ai, antradieni jau viska zinosiu. neramu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2006 02 15, 15:01)
mergaites, mes va katik nuvezem vyriska turta tyrimams. bet man neramu, jam taip mazai teisejo prileisti. paprastai buna dvigubai, trigubai daugiau. ar ten kieki bendra ziuri, ar tik paciu spermiuku kieki spermoje? blush2.gif


Va va, ir maniškis, kai reikia, tai žymiai mažiau pristato ax.gif Matyt, malonesnėm aplinkybėm ir kiekis didesnis g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 02 15, 16:25)
Va va, ir maniškis, kai reikia, tai žymiai mažiau pristato  ax.gif  Matyt, malonesnėm aplinkybėm ir kiekis didesnis  g.gif  biggrin.gif


bet idomu, ar nuo to tyrimo rezultatai priklauso?
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2006 02 15, 15:28)
bet idomu, ar nuo to tyrimo rezultatai priklauso?

aš manau ,kad ne schmoll.gif
Atsakyti
smile.gif pasidalinsiu patirtim. Sperma buvo gera, kol šiaip tyrimus darėm, kai ieškojom pas skirtingus gydytojus nevaisingumo priežasties. Kai darėm 3 IUI, tai mažai pačių geriausių "grikiukų", tai mažai judrūs , tai kiekis mažas. Nuolat geriam morkų sultis su burokėliais. Kiekvieną rytą - ritualas. Vyras jokių vitaminų - tokia jo religija - tik "natūralūs" vitaminai. Padarėm nuo Kalėdų pertrauką. Kai darėm 4-ą IUI, biochemikė juokavo, kad iš kažko dalį pasiskolinom: ir daug, ir labai judrūs, ir tiek daug pačių geriausių. Net galvojo valyti. .
Tai va kokios tos morkos:) Ir dar paslaptis - visą mėnesį kankinomės be meilės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Magni @ 2006 02 15, 15:42)
Maniškio agliutinacija 50% verysad.gif Tai net operacija gresia? doh.gif
Mums pas gydytoją tik ateinantį penktadienį.Tai jau susinervinau verysad.gif


Tokia operaciją daro tik tada kai pas vyrus yra kapšelio venų išsiplėtimas. Tai pamato gydytojas. Jei yra agliutinacija, tai nebūtinai nuo venų išsiplėtimo. Jei nuo to tai bent aišku kaip gydyti ir operacija padeda po kurio laiko natūraliai susilaukti vaikučių. Bet dažniausiai visai ne nuo to ir tada lieka tik vitaminai, morkų sultys ir tikėtis stebuklo arba kaupti pinigus ir bandyti IUI ar IVF.
Bet gali būti ir nuo kokio paprasto uždegimo. Jei leukocitų skaičius didelis, tai pažiūrės kas per bacilos ten sėdi. Tada pageriat daug antibiotikų, bet po kokio pusmečio viskas pasitaiso ir jus kaip niekur nieko gimdote vaikučius.
Kaip matai variantu baisiai daug, todėl nesigąsdink iš anksto, gydytoja tikrai geriausia Lietuvoje (Žilaitiene) manau ji geriau paaiškins kas ten pas jus.
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 02 15, 19:57)
Tokia operaciją daro tik tada kai pas vyrus yra kapšelio venų išsiplėtimas. Tai pamato gydytojas. Jei yra agliutinacija, tai nebūtinai nuo venų išsiplėtimo. Jei nuo to tai bent aišku kaip gydyti ir operacija padeda po kurio laiko natūraliai susilaukti vaikučių. Bet dažniausiai visai ne nuo to ir tada lieka tik vitaminai, morkų sultys ir tikėtis stebuklo arba kaupti pinigus ir bandyti IUI ar IVF.
Bet gali būti ir nuo kokio paprasto uždegimo. Jei leukocitų skaičius didelis, tai pažiūrės kas per bacilos ten sėdi. Tada pageriat daug antibiotikų, bet po kokio pusmečio viskas pasitaiso ir jus kaip niekur nieko gimdote vaikučius.
Kaip matai variantu baisiai daug, todėl nesigąsdink iš anksto, gydytoja tikrai geriausia Lietuvoje (Žilaitiene) manau ji geriau paaiškins kas ten pas jus.



Labutis.Ačiū Leta 7, tu mane ruputį nuraminai.Šiaip įdomu g.gif ar tos agliutinacijos neįtakoja vaikystėje persirgimas kiaulyte?Nes maniškis yra sirgęs.
Na bet laukiu nesulaukiu vizito pas gydytoją, kad pagaliau sužinotume kas mūsų laukia. Mes pasiruošę bet kam, darysime viską kas tik įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(Magni @ 2006 02 20, 10:31)
Labutis.Ačiū Leta 7, tu mane ruputį nuraminai.Šiaip įdomu g.gif ar tos agliutinacijos neįtakoja vaikystėje persirgimas kiaulyte?Nes maniškis yra sirgęs.
Na bet laukiu nesulaukiu vizito pas gydytoją, kad pagaliau sužinotume kas mūsų laukia. Mes pasiruošę bet kam, darysime viską kas tik įmanoma.

Mano vyrui gyd. Žilaitienė taikė tokį gydymą ar kaip čia pavadinti prednezlonu. Ji aiškino taip: spermiukai sulimpa dėl to,kad organizmas juos pripažįstą kaip antikūnius ir reikia sumažinti imunitetą iki min kad spermiukai nebūtų lipinami. Tas dalykas yra nelabai geras kadangi prednezolonas geriamas pakankamai didelėmis dozėmis, reikia saugotis peršalimo, nes imunitetas būna nusilpęs ir dar tai gali atsiliepti sąnariams (vyro). leliukui blogos įtakos neturėtų būti. Mes tą dalyką darėme (gėrė vyras tuos vaistus, mane tą ciklą stimuliavo), bet tą ciklą aš nepastojau. Tiesa sekantį ciklą, kai nieko nedarėme aš sėkmongai pastojau nors to visai nesitikėjau ir VK gydytojų nuomone visi tie gydymai tiesiog išjudino mūsų organizmus ir viskas taip susiklostė kad aš pastojau natūrlaia. Sėkmės visoms. smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms mergaitėms už info. 4u.gif Jau susitariau dėl vizito pas gyd.Žilaitienę penktadieniui.Nieko nebegalvosiu, o tai jau darosi visai nelinksma. verysad.gif Geriau tegul gydytoja pasako ką maniškiui reiks daryti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vove @ 2006 02 15, 19:36)
Nuolat geriam morkų sultis su burokėliais. Kiekvieną rytą - ritualas. Vyras jokių vitaminų - tokia jo religija - tik "natūralūs" vitaminai.


O tas sultis namie spaudžiate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 02 20, 16:46)
O tas sultis namie spaudžiate? ax.gif


Tyrimams - namie, bet per proceduras - klinikoje. Kazkaip nesinori rizikuojant pervezineti. Juolab kad ir salygos VK tam reikalui geros ax.gif
Papildyta:
Nu, perskaiciau ka i ka atsakiau lotuliukas.gif Truksta tik Zvaneckio. Galetu pasiskaityti mano atsakymus, nereiktu vargti su rasytojais.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 02 20, 17:50)
Tyrimams - namie, bet per proceduras - klinikoje. Kazkaip nesinori rizikuojant pervezineti. Juolab kad ir salygos VK tam reikalui geros  ax.gif<br/>Papildyta:<br/>Nu, perskaiciau ka i ka atsakiau  lotuliukas.gif  Truksta tik Zvaneckio. Galetu pasiskaityti mano atsakymus, nereiktu vargti su rasytojais.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Juokiausi iki ašarų thumbup.gif
Atsakyti