Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

QUOTE(Magni @ 2006 02 15, 12:38)
Sveikutės,

gal galit pasidalinti patirtim? ax.gif Maniškiui VK Kaune padarė spremos tyrimą.Pas jį spermiukų A+B judrumas tik 19%, jų kiekis mililitre-56,6mln.
Yra didelė agliutinacija.
Kiti parodymai sakė normoj.

Ar įmanomas IUI su tokiu judrumu? verysad.gif

kiek proc. tą didelė agliutinacija? Pas mano vyrą buvo 60 proc., kai norma berods iki 10 proc. teko daryti varikocelės operaciją, gerti visokius vaistus, bet tpfu, tpfu, tpfu... auginam nuostabią dukrytę.
Atsakyti
MUms tai del varikoceles liepe palaukti,nera labai ji didele.Tai mes dar nedarysime,o veliau gal g.gif .nes sako ,kad po operacijos gali ir pablogerti spermos kokybe
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 02 15, 15:30)
MUms tai del varikoceles liepe palaukti,nera labai ji didele.Tai mes dar nedarysime,o veliau gal g.gif .nes sako ,kad po operacijos gali ir pablogerti spermos kokybe

Mano vyras lankėsi pas gyd. Žilaitienę, buvo nusiustas tyrimo darytis ir konsultuotis pas gyd. Zdanavičių, po to konsultacijai ir operacijai pas urologą R.Mickevičių. Visų gyd. nuomonė sutapo: varikocelės op-ja reikalinga. Padarė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 02 15, 14:36)
Mano vyras lankėsi pas gyd. Žilaitienę, buvo nusiustas tyrimo darytis ir konsultuotis pas gyd. Zdanavičių, po to konsultacijai ir operacijai pas urologą R.Mickevičių. Visų gyd. nuomonė sutapo: varikocelės op-ja reikalinga. Padarė.  smile.gif
Mes ir buvome ten pat tik pas kitu gydytoju dar nejome,bet jei nieko nepavyks ant vasaros manau ,kad gal darysimes.Bet ji pabreze,kad gali ir pablogeti situacija del spermos
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 02 15, 15:38)
Mes ir buvome ten pat tik pas kitu gydytoju dar nejome,bet jei nieko nepavyks ant vasaros manau ,kad gal darysimes.Bet ji pabreze,kad gali ir pablogeti situacija del spermos

Padarius varikocelės op-ją gyd. R.Mickevičius pasakė, kad pagerėjimas (spermos kokybė) pasijaus po 7 mėn. Praėjus 8 mėn. aš pastojau, nors aišku buvo daroma eilė visokių žygių tam kad susilaukti leliuko, be to pas mane policistinės ir t.t. ir pan., bet aš manau, kad ši op-ja turėjo teigiamos įtakos, nes agliutinacija ženkliai sumažėjo. Sėkmės visoms. smile.gif
Atsakyti
Maniškio agliutinacija 50% verysad.gif Tai net operacija gresia? doh.gif
Mums pas gydytoją tik ateinantį penktadienį.Tai jau susinervinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Magni @ 2006 02 15, 15:42)
Maniškio agliutinacija 50% verysad.gif Tai net operacija gresia? doh.gif
Mums pas gydytoją tik ateinantį penktadienį.Tai jau susinervinau verysad.gif

Na ta op-ja nėra jau tokia baisi kaip iš pavadinimo atrodo. daroma vietinė nejautra, pjūvis kokių 2-3 cm, suleidžiami sklerotizuojantys ar kaip jie ten vadinasi vaistai ir susiuvama. Reikia pagulėti ir vakare ar kitos dienos ryte paleidžia namo. Aišku nemalonu, tokia jautri vietelė ir pan. bet to gyja nelabai gerai ir negalima sunkiai ten kilnoti kelis mėn. bet nieko išgyveno maniškis išgyvens ir taviškis. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Magni @ 2006 02 15, 14:42)
Maniškio agliutinacija 50% verysad.gif Tai net operacija gresia? doh.gif
Mums pas gydytoją tik ateinantį penktadienį.Tai jau susinervinau verysad.gif

Kiek žinau ta opercija visai neskausminga ir ne kokia tai didele.Sako kitus kita diena išleidžia ,o namulio,tai kad nebijok.
Atsakyti
Pasakysiu vyreliui, tai jam bus šokas blink.gif Ir kad kiloti negalima kelis mėnesius irgi schmoll.gif , reiškia jis kelis mėnesius negalės dirbti verysad.gif , nes jo darbas fiziškai sunkus.
Ech....
Atsakyti
QUOTE(Magni @ 2006 02 15, 15:55)
Pasakysiu vyreliui, tai jam bus šokas blink.gif Ir kad kiloti negalima kelis mėnesius irgi  schmoll.gif , reiškia jis kelis mėnesius negalės dirbti verysad.gif , nes jo darbas fiziškai sunkus.
Ech....

Gydyt. aiškino, kad varikocelės atsiradimo priežastis g.b. sunkumų kilnojimas.
Atsakyti
mergaites, mes va katik nuvezem vyriska turta tyrimams. bet man neramu, jam taip mazai teisejo prileisti. paprastai buna dvigubai, trigubai daugiau. ar ten kieki bendra ziuri, ar tik paciu spermiuku kieki spermoje? blush2.gif
Atsakyti
Maniškiui tai buvo baisiausia ,kad negales sportuoti
Papildyta:
QUOTE(naughty-me @ 2006 02 15, 15:01)
mergaites, mes va katik nuvezem vyriska turta tyrimams. bet man neramu, jam taip mazai teisejo prileisti. paprastai buna dvigubai, trigubai daugiau. ar ten kieki bendra ziuri, ar tik paciu spermiuku kieki spermoje? blush2.gif

Maniškis tai ir nieko daug neprileidžia
Atsakyti