Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

Va va mūsų tai ne tik kad nepadidėjo, o net visai nukrito iki 0 A tipo. Ačiū dievui B tipo dar kažkiek yra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 02 13, 16:05)
Va va mūsų tai ne tik kad nepadidėjo, o net visai nukrito iki 0 A tipo. Ačiū dievui B tipo dar kažkiek yra  blink.gif

tai jums dar gerai. thumbup.gif pas mus jau ir B tipo nebėra. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
o tai ką jūs darote?
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 02 13, 16:19)
o tai ką jūs darote?

nieko nebedarome. na, kartais papildų duodu saviškiui pagerti, bet čia tik šiaip, tarp kitko.
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 02 13, 15:54)
femme, o jūs gal sugebėjot judrumą pagerinti g.gif

Jei taip, tai gal pasidalintumėte patirimi?

nieko specialiai nedarėm, tyrimą apskritai darėm tik vieną vienintelį kartą, judrumas buvo, kiek prisimenu, A 12 B 39, o po mėnesio įsitikinom, kad tokia sperma yra vaisinga wub.gif
O dabar saviškiui esu nupirkusi Melpotane, dar geriam visokias mieles, jogurtus, tai gal būtų dar pagerėję grikiukai g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 02 13, 17:37)
nieko nebedarome. na, kartais papildų duodu saviškiui pagerti, bet čia tik šiaip, tarp kitko.


Norėjau paklausti kaip jums apvaisina kiaušialąstes. Ar užtenka nejudrių spermotozoidų?
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2006 02 13, 17:41)
nieko specialiai nedarėm, tyrimą apskritai darėm tik vieną vienintelį kartą, judrumas buvo, kiek prisimenu, A 12 B 39, o po mėnesio įsitikinom, kad tokia sperma yra vaisinga wub.gif
O dabar saviškiui esu nupirkusi Melpotane, dar geriam visokias mieles, jogurtus, tai gal būtų dar pagerėję grikiukai g.gif  4u.gif


Mes irgi nieko įpatingo nedarome, tik vitaminai visokie. Va kiekis tai gerokai šoktelėjo, o judrumas nė pro kur. Galvojau, kad jūs rimtai užsiėmėte šią problema.
Džiugu, kad jums pasisekė natūraliai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 02 13, 16:48)

Džiugu, kad jums pasisekė natūraliai bigsmile.gif

buvo pasisekę verysad.gif
bet būtinai pasiseks ir vėl wub.gif
Atsakyti
na, aš matau, kad labai mes apie skirtingus spermos rodiklius kalbam. femme atveju sperma kuo puikiausia, nes natūraliam pastojimui pakanka kad A+B būtų 50 proc. tokiu atveju ir papildai, ir jogurtai padeda. bet tada, kai A+B lygu 0, tai tada tie papildai tik dėl akių.

Leta, mums darė IVF+ICSI. kitaip niekaip. bet kokiu atveju kai A+B yra lygu 0, tai vis tiek dar vieną kitą judrų arba pusiau judrų gi atranda. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 02 13, 16:56)
Leta, mums darė IVF+ICSI. kitaip niekaip. bet kokiu atveju kai A+B yra lygu 0, tai vis tiek dar vieną kitą judrų arba pusiau judrų gi atranda.  thumbup.gif


taigi pas Muse A+b buvo o, bet užtat C pakankamai thumbup.gif Ir IVF+ICSI rezultatas - dvynukai spardosi pilvukyje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 02 13, 17:02)
taigi pas Muse A+b buvo o, bet užtat C pakankamai thumbup.gif  Ir IVF+ICSI rezultatas - dvynukai spardosi pilvukyje wub.gif

vat būtent lotuliukas.gif thumbup.gif gal sakau ir pas mane greit spardysis. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 02 13, 17:04)
vat būtent  lotuliukas.gif  thumbup.gif gal sakau ir pas mane greit spardysis.  lotuliukas.gif


labai labai trokštu kad tau pasisektų wub.gif
Atsakyti
Tai mums irgi IVF+ISCI. Bet aš kažkaip maniau, kad reikia A+B nors kokie 2-3 vnt. turėtų būti, bet va rodos užtenka ir C.

Aš femme ir turėjau galvoje kai rašiau, kad viskas dar pasiseks jums. Labai jau gerai kai rodikliai neblogi. Tada jau galima rinktis pagal situacija: ar natūraliai, ar IUI ar IVF. O kai taip kaip pas mus su Svajuke tai lieka tik pinigėlius kaupti.

Atsakyti