Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

g.gif Įdomu kokią įtaką turi PH. Pastebėjau, kad mano vyro tyrimo lapelyje įrašyta ph norma 7,0-7,8. Jo rezultatas - 8,5. Ar tai blogai jei rūgštingumas padidėjęs? kai buvau pas gydytoją tiesiog neatkreipiau dėmesio, o dabar pastebėjau.
Atsakyti
Kažkada verčiau vieną straipsnį apie spermos rodiklius:

"Normalus spermos pH yra silpnai šarminis. pH padidėja virš 8 prie ūmaus sėklidės prielipo uždegimo. Lėtinės ligos dažniausiai pH sumažina iki 7,2 ir mažiau. Įgimta sėklinių pūslelių disfunkcija arba sėklos išmetamojo latako obstrukcija sukelia didesnį parūgštėjimą. Priešingai, dėl prostatos sekreto trūkumo, pH tampa šarmingesnis nei norma"

Bet nepritaikyk visko pažodžiui, svarbūs ir kiti rodikliai, jų visuma.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 02 09, 14:41)
"...shiam pasauli visko buna....siam pasauly bus dar visko..." smile.gif
bet pvz pas mus pirminiam tyrime A 34%; B 27% pries puse metu cia buvo. Dabar per IUI A+B po apdirbimo siekia 70%, ir............ dupce..5 IUI jau.


o procentukai pagerejo savaime ar su vaistuku pagalba?
Atsakyti
L&T, tu ten i mano parashytus procentukui netaip paziurejai man rodos.... juk zinai, kad per IUI AB atskiria ir suaktyvina kazhkaip..del to ir gaunas toks didesnis procentas. Pas mus per paskutini IUI 2-iem mln. padaugejo...ka darem? smile.gif vitaminus dvigubom dozem gere vyras, dietos laikesi (t.y. ashtriu patiekalu nevalge - mums taip liepe) ir viskas.



QUOTE(L&T @ 2006 02 13, 15:40)
o procentukai pagerejo savaime ar su vaistuku pagalba?

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 02 13, 14:51)
L&T, tu ten i mano parashytus procentukui netaip paziurejai man rodos.... juk zinai, kad per IUI AB atskiria ir suaktyvina kazhkaip..del to ir gaunas toks didesnis procentas. Pas mus per paskutini IUI 2-iem mln. padaugejo...ka darem? smile.gif vitaminus dvigubom dozem gere vyras, dietos laikesi (t.y. ashtriu patiekalu nevalge - mums taip liepe) ir viskas.


nu ir aš galvojau kam jūs tą IUI darot, kai pažiūrėjau tongue.gif - mes su panašiu judrumu į jūsų pirmajį rezultatą natūraliai gaminom ir visai lengvai gavosi blush2.gif na jei dar šį mėnesį gausis, tai bus išvis super wub.gif
O kiek pas jumi iki apdirbimo judrumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 02 13, 16:51)
L&T, tu ten i mano parashytus procentukui netaip paziurejai man rodos.... juk zinai, kad per IUI AB atskiria ir suaktyvina kazhkaip..del to ir gaunas toks didesnis procentas. Pas mus per paskutini IUI 2-iem mln. padaugejo...ka darem? smile.gif vitaminus dvigubom dozem gere vyras, dietos laikesi (t.y. ashtriu patiekalu nevalge - mums taip liepe) ir viskas.


tai lyginti spermos tyrima pries IUI ir per IUI negalima 4u.gif
pas mus per IUI koncentracija buvo 5 mln sad.gif o preis tai tyrimas rode 9mln Nupirkau vyrui folio rugsties ir vitamino E, ar nors kiek tai pades???

judrumas buvo AB virs 50
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L&T: 13 vasario 2006 - 15:09
Sveika femme,

nesuprantu apie ka tu cia... smile.gif darom IUI, nes nepastoju naturaliai.
po apdirbimo geriausiuju pas mus gavosi 8 mln. o judrumas 70 proc.


QUOTE(femme @ 2006 02 13, 15:56)
nu ir aš galvojau kam jūs tą IUI darot, kai pažiūrėjau tongue.gif  - mes su panašiu judrumu į jūsų pirmajį rezultatą natūraliai gaminom ir visai lengvai gavosi blush2.gif  na jei dar šį mėnesį gausis, tai bus išvis super wub.gif
O kiek pas jumi iki apdirbimo judrumas g.gif

Atsakyti
zuikyti, as nelyginu...as tik pasakiau kokie pirminiai buvo tyrimai ir kokie paruosti IUI smile.gif
per paskutine IUI turejom 8 mln. ir 70 proc judruma, vo..laukiu kas ish to... smile.gif
Del folio rugsties ir vitamino E...nezhinau...tau kas nors taip rekomendavo?
Kiek zinau vitaminus su folio rugshtimi reikia vartoti besilaukianchom ir planuojanchiom...t.y. moterims..del vitamino E...nezhinau...mums rekomendavo vitaminus visam organizmui, tai dieds mano geria tuos your live ar kazhkaip tai, kur vienos dienos dozeje ten gal 4 tabletes...priesh shita paskutine kai kuriom dienom tai net dvigubai gere smile.gif cha




QUOTE(L&T @ 2006 02 13, 16:01)
tai lyginti spermos tyrima pries IUI ir per IUI negalima 4u.gif
pas mus per IUI koncentracija buvo 5 mln  sad.gif o preis tai tyrimas rode 9mln  Nupirkau vyrui falio rugsties ir vitamino E, ar nors kiek tai pades???

judrumas buvo  AB virs 50


Papildyta:
zinai femme...dabar supratau ka tu cia parashei... smile.gif nu shakes...jau galva visai nebedirba.. smile.gif

Kiek pas mus dabar iki paruoshimo nezhinau....kaiptais neaktualu tai ir neklausiau smile.gif


QUOTE(femme @ 2006 02 13, 15:56)
nu ir aš galvojau kam jūs tą IUI darot, kai pažiūrėjau tongue.gif  - mes su panašiu judrumu į jūsų pirmajį rezultatą natūraliai gaminom ir visai lengvai gavosi blush2.gif  na jei dar šį mėnesį gausis, tai bus išvis super wub.gif
O kiek pas jumi iki apdirbimo judrumas g.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 02 13, 15:14)
zinai femme...dabar supratau ka tu cia parashei... smile.gif nu shakes...jau galva visai nebedirba.. smile.gif

Kiek pas mus dabar iki paruoshimo nezhinau....kaiptais neaktualu tai ir neklausiau  smile.gif

nu tai puiku, kad susikalbėjom tongue.gif
Žodžiu man irgi dašilo, kad pas jumis gi su kiekiu problemos blush2.gif o ne su judrumu tongue.gif nes judrumas A+B virš 50 proc. yra geras, aišku, jei kiekis pakankamas mirksiukas.gif
Atsakyti
femme, o jūs gal sugebėjot judrumą pagerinti g.gif

Jei taip, tai gal pasidalintumėte patirimi?
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 02 13, 15:54)
o jūs gal sugebėjot judrumą pagerinti g.gif


mums tai niekaip judrumo pagerinti nepavyksta. kuo toliau, tuo blogiau. verysad.gif kiekį dar dar truputuką, bet judėti nenori spermiukai nors tu ką. schmoll.gif
Atsakyti
Pas mus su judrumu irgi nekas verysad.gif Kiekis tai dar nieko, bet judrumo mažoka. Tai mes visokius vitaminus geriam. Gydytoja sakė vieną mėnesį pagerti Wellman, kitą - You life ir taip pakaitom iki IUI. g.gif Nežinau ar tai padės. blush2.gif
Atsakyti