Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

o man visada sakydavo, kad 1 ml turi buti minimum 20 mln, tada dar skaitosi norma.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2005 09 19, 08:19)
9 mln,tai jau labai mažai, nes turi būti minimum 40mln vienam mililitre, o jei jų kelis kart daugiau, tai nežinau, ar čia jau blogai, pas mano vyrą pirmą kartą buvo 64mln/1ml, tai sakė puiku, tik judrumas buvo 39%mažas, o dabar viskas blogai ir mln tik 9-11 ir judrumas A-0%

Taigi jei mažas judrumas, gali spermiukai nepasiekti tikslo, man buvo daroma IUI


Bet aš skaičiau, kad darnat IUI, labai mažas pastojimo procentas. Ar aš klystu?
Kaip suprantu judrumą, galima kažkaip paskatinti ar ne?
Atsakyti
judrumą procedūros metu paskatina kažkaip.
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2005 09 19, 08:26)
o man visada sakydavo, kad 1 ml turi buti minimum 20 mln, tada dar skaitosi norma.


Bet tai žiūrint į mūsų tyrimų rezultatus, kai norma 40mln., o yra 120mln., tai jau čia gaunasi atominė sperma biggrin.gif , bet gal kai per daug irgi nelabai gerai juk viršija 3 kartus?
Atsakyti
per daug visada gerai
Atsakyti
g.gif siaip as turejau penktadieni po ranka VK lapuka tai ten jei gerai pamenu norma yra 20mln/ml spermiuku, o A tipo turi buti ne maziau kaip 14proc lyg tai g.gif ir B tipo sake gydytoja kad yra geri ir duoda naudos ax.gif
Atsakyti

20 mln tai yra minimumas, o kuo daugiau tuo geriau. Ir dar spermoje ne tik kiekybė svarbu, bet ir kokybė.
Atsakyti
Mums VK pasake, kad A turi buti min 25 ir B taip pat 25 %. Nors sumoje A+B 50 % kaip ir pakaktu, bet tik tokiu atveju, jei B arciau A, o ne arciau C. Jei supratot ka norejau pasakyti -nes B juk ne visai judrus, gali buti ir prie C priskiriami.


Taip pat VK nuliudino pasake, kad per didelis kiekis (pas mus buvo 540 mlj viso) taip pat blogai ir rodo nukrypimus sad.gif
Atsakyti
Musė teisi - aš kažkada dėl vienos pacientės skambinau į VK, ji prašė sužinoti, ar blogai jei labai mažai spermos, tai man pasakė, kad jau geriau mažiau nei smarkiai per daug. Tačiau niekada negalima žiūrėti tik į vieną rodiklį. Jei tame didelyje kiekyje paakankamai judrių ir jie dar geros morfologijos, nereikia net be reikalo kvaršinti galvos. Tas pats su kiekiu. Jei yra netgi mažiau nei 10 ml, tačiau judrūs ir geri, šansai pastoti gal net didesni nei pas tą, kur kiekis normalus, bet prasti kiti parametrai..
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 09 19, 14:17)
Tas pats su kiekiu. Jei yra netgi mažiau nei 10 ml ...


turbut turejo buti mln?
bet skamba tai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jetau, net išsigandau, galvoju 10 ml. iš kur tiek gauti smile.gif))))
Atsakyti
merginos 4u.gif nepriėmėt manęs į savo būrį cry.gif nepapaskojot man apie vitaminus antioksidantus cry.gif vat prišersiu savo vyrą pirmais pasitaikiusiais, vat tada bus cry.gif biggrin.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti