Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

Prince, sekmes ir geru rezultatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 02 01, 16:10)
Aš skambinausi gyd.Žilaitienei del tu leukocitu.Tai ji pasiule dar pasidaryti spermos paseli nes ta kita paseli jau dareme ir nieko nerado.Tai ziures ar ten neauga kokios zarazos.
Paseli daro labai steriliai ir ilgokai užtrunka,tai mums rytoj pamatys ar kas užaugo ar ne.Nes penktadieni turetume vaz.pas gyd.Žilaitiene.


Smagu, kad judi į priekį, būtinai parašyk, kaip sekėsi arba paskambink . iki , lauksiu.
Atsakyti
NU va esu namie tai vartau spermos tyrymus,tai parasysiu dabar normaliai

Kiekis ,ml-4,8 ml Buvo 3,4ml
tasumas 5cm 2, cm
Spermiju kiekis>20,0 x10 20,x10
>96,0x10 68,0x10
A 10% A 9%
B 31% B 25%
C10% C 25%
D 49% D 41%
A+B 41% A+B 345
galvutes pat. 85% 84%
Akrosomos 21% 15%
Istempta gal. - -
Kaklelio defek. 9% 12%
Vystymosi pat. 2% 0
Uodegeles pat. 11% 3%
Normaliu formu 15% 14%
Leukocitai 3-3ml 16-1814ml
Agliukinacija 0 0
Gyvu spermiju 41% 34%
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prince: 02 vasario 2006 - 12:08
QUOTE(Prince @ 2006 02 02, 12:03)
NU va esu namie tai vartau spermos tyrymus,tai parasysiu dabar normaliai

 


Na kiekis galima sakyti padidėjęs tik padidėjusio spermos kiekio sąskaita - juk tie patys 20 mln. / 1 ml g.gif Bet aišku "susileisti" beveik 100 mln. žymiai geriau thumbup.gif Pas mus bendras kiekis toks pats, tik spermos pačios mažiau, o koncentracija gaunasi didesnė - 40 mln./1ml, bet kaip jau minėjau, tokio kiekio natūraliai pastoti užtenka mirksiukas.gif
Judrumas pagerėjęs thumbup.gif
O svarbiausia man atrodo žymiai sumažėję laukocitų drinks_cheers.gif tai galima tikėtis išgydžius uždegimą, rodikliai dar labiau šoktels į viršų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 02 02, 12:12)
Na kiekis galima sakyti padidėjęs tik padidėjusio spermos kiekio sąskaita - juk tie patys 20 mln. / 1 ml g.gif Bet aišku "susileisti" beveik 100 mln. žymiai geriau thumbup.gif  Pas mus bendras kiekis toks pats, tik spermos pačios mažiau, o koncentracija gaunasi didesnė - 40 mln./1ml, bet kaip jau minėjau, tokio kiekio natūraliai pastoti užtenka mirksiukas.gif
Judrumas pagerėjęs thumbup.gif
O svarbiausia man atrodo žymiai sumažėję laukocitų drinks_cheers.gif  tai galima tikėtis išgydžius uždegimą, rodikliai dar labiau šoktels į viršų wub.gif

Tai jau nuraminai,truputuka,nes pati nelabai gaudausi 4u.gif
Jau pardedu galvoti ,o gal pas mane jau kas negerai,nors buvau pas gydytoja tai sake visaks čiki .Tai manau rekia atsipalaiduoti daugiau
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 02 02, 14:33)
Tai jau nuraminai,truputuka,nes pati nelabai gaudausi  4u.gif
Jau pardedu galvoti ,o gal pas mane jau kas negerai,nors buvau pas gydytoja tai sake visaks čiki .Tai manau rekia atsipalaiduoti daugiau


Man uzkliuna galvutes pat. 85% 84%
kazkaip daugokai... o gal tai nieko tokio...?

o seip - tai tikrai ne bloga sperma... 4u.gif tik aisku ne cempione.
Manau nesuk sau galvos kol nepakalbesit su gydytoja. Gal tikrai antras gydymo kursas pagyde? nes pimyneigiu pagausejo...
Mes gerus rezultatus pamatem tik po gydymo antibiotikai praejus 4 - 5 menesiams.
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 02 02, 13:44)
Man uzkliuna  galvutes pat. 85% 84%kazkaip daugokai... o gal tai nieko tokio...?

o seip - tai tikrai ne bloga sperma... 4u.gif  tik aisku ne cempione.
Manau nesuk sau galvos kol nepakalbesit su gydytoja. Gal tikrai antras gydymo kursas pagyde? nes pimyneigiu pagausejo...
Mes gerus rezultatus pamatem tik po gydymo antibiotikai praejus 4 - 5 menesiams.


Žinok čia absoliučiai nieko tokio 4u.gif pas mus žiūrėjau rodiklius, labai panašūs, normalių formų 20 proc., o toliau visi surašyti gausiai "traumuoti" tongue.gif Tai daktaras sakė į šituos rodiklius apskritai dėmesio nekreipti, jei tik "normalūs" normoje blush2.gif
Atsakyti
Merginos, žinot darosi baisoka forume pastaruoju metu....Spermograma - tai ne kryžiažodis Tv Antenoj....Net gydytojai ne visada vienareikšmiškai gali ją vertinti. Nu pakentėkit truputuką ir palaukit, ką gydytojai pasakys....Suprantu, kad labai nekantru. Tuomet paieškokit per google internete yra be galo daug informacijos, kokie turėtų būti spermos rodikliai, ką reiškia kokie nukrypimai nuo jų....Man asmeniškai plaukai šiaušiasi pastaruoju metu, kai paskaitau kai kuriuos itin drąsius vertinimus ir ne tik apie spremą...Nagi reikia bent kiek atsakomybės turėti ir vertinant, pasverti žodžius ir rašyti tik būnant šimtu procentu įsitikinus ar bent jau kokią abejonę išreikšti....
Mano galva, tai negerai, gal kas ir nesutiks su manim ar net užpyks, bet tai jau ne mano vienos nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 02 02, 14:42)
Merginos, žinot darosi baisoka forume pastaruoju metu....Spermograma - tai ne kryžiažodis Tv Antenoj....Net gydytojai ne visada vienareikšmiškai gali ją vertinti. Nu pakentėkit truputuką ir palaukit, ką gydytojai pasakys....Suprantu, kad labai nekantru. Tuomet paieškokit per google internete yra be galo daug informacijos, kokie turėtų būti spermos rodikliai, ką reiškia kokie nukrypimai nuo jų....Man asmeniškai plaukai šiaušiasi pastaruoju metu, kai paskaitau kai kuriuos itin drąsius vertinimus ir ne tik apie spremą...Nagi reikia bent kiek atsakomybės turėti ir vertinant, pasverti žodžius ir rašyti tik būnant šimtu procentu įsitikinus ar bent jau kokią abejonę išreikšti....
Mano galva, tai negerai, gal kas ir nesutiks su manim ar net užpyks, bet tai jau ne mano vienos nuomonė.


Nu aš asmeniškai tiek prisiknaisiojus po tą google, kad net bloga darosi doh.gif blush2.gif Spermogramos normas žinau atmintinai tongue.gif
Šiaip spermos rodikliai man atrodo kažkokia mistika ta prasme, kad ir su "neblizgančia" sperma pastojama, o va žiūrėk keli šimtai melejonų gyvunėlių - ir nieko blink.gif
Bet atsimenu kaip pati kreizėjau dėl "normalių formų" ir man mergaitės kitų laboratorijų normas pavardino, kurios nuo maniškių skyrėsi dydžiu gal kelis kartus blink.gif tai iš tiesų baisoka buvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 02 vasario 2006 - 14:48
Mergytes,šiandien skambinau del spermos paselio tai niekas neauga thumbup.gif ,labai džiaugiuosi,pasikalbejome su gydytoja ar verta iki jos vaziuoti,bet ji pasake kol nemato tyrymu negali nieko pasakyti itr mums spresti ka daryti.Tai mes nutareme nuvaziuoti ir viska isisaiskinti
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2005 10 04, 15:29)
Mes grikiukus priduodam vietoj. O, jei vežat iš namų, reikia atvežti maždaug per pusvalandį kūno temperatūroje.


O į kokį indelį reikia tuos grikiukus surinkti? g.gif Gal vaistinėje nusipirkti tą sterilų indelį šlapimo tyrimui? g.gif
Atsakyti
Veronika, jo, vaistinėj yra sterilūs indeliai smile.gif
Atsakyti