Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

QUOTE(rugiagėlė @ 2006 01 20, 10:07)
Mano patarimas būtų toks: darykite iš karto pilną tyrimą. Aišku jis kainuoja nemažai (virš 200), bet už tai gausite pilną informaciją ir nereikės kartoti tyrimo.
Būsit ramūs ir jūs ir jūsų gydytojas. Tai mano nuomonė. Pradėjus gydytis padarėme tą tyrimą už 80 Lt (žodžiu nepilną), o po konsultacijos reikėjo vėl darytis tyrimą, kuris kainavo virš 200 lt. Tai į krūvą sudėjus gavosi virš 300 Lt ir dar kiek laiko sugaišome bei kiek nervų kainavo lakstant su tais indeliais. Sėkmės.

Rugiaigele tu rasai ,kad pilna tai koks tas pilnas.Mums liepe dabar pasidaryti spermos paseli ir spermonograma?
Atsakyti
sveikute euromergele
mano vyras neruko pastoviai. jau buvo metes, bet vis prisimena ta savo iproti ir uztraukia koki karta... tiesiog tai ir man butu puiki priezastis ji priversti vel atsisakyti rukymo.. tongue.gif pasakyciau, kad rezultatai butu geresni, o vyram juk labai norisi pasirodyti paciais geriausiais... biggrin.gif
tikriausiai taip ir reiks padaryti... smile.gif

siaip pries rukyma tikrai nesu nusiteikusi.. cia kiekvieno asmeninis reikalas.. smile.gif as pati dar visai neseniai buvau rukale baliuku metu.. blush2.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš patarti geriau iš karto daryti spermos tyrimą arba Bogdanskienės klinikoje arba Vaisingumo klinikoje.
Mano vyras gydėsi 1,5 metų Narmedoje visokias ten bakterijas. Darėme gal kokius 6 spermos tyrimus ir visada rodė, kad spermos kiekis yra virš normos, tik bėdos su judrumu. O kai nusibodo jokio rezultato nebuvimas, tai nuėjome į Vaisingumo kliniką. Tai kai ten padarė spermogramą, rezultatai skyrėsi 50 kartų. Smūgis buvo geras. Vyras keikėsi, kad tiek laiko nuėjo veltui, nors seniausiai buvo aišku, kad be IVF nieko niekada nebus. Seniausiai būtume pradėję ir pinigėlius kaupti ir procedūras daryti.
Siūlyčiau atsargiai daryti tyrimus Narmedoje. Pinigų sumokėjome daugoka už apgavystę.
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 01 20, 13:52)
Norėčiau ir aš patarti geriau iš karto daryti spermos tyrimą arba Bogdanskienės klinikoje arba Vaisingumo klinikoje.
Mano vyras gydėsi 1,5 metų Narmedoje visokias ten bakterijas. Darėme gal kokius 6 spermos tyrimus ir visada rodė, kad spermos kiekis yra virš normos, tik bėdos su judrumu. O kai nusibodo jokio rezultato nebuvimas, tai nuėjome į Vaisingumo kliniką. Tai kai ten padarė spermogramą, rezultatai skyrėsi 50 kartų. Smūgis buvo geras. Vyras keikėsi, kad tiek laiko nuėjo veltui, nors seniausiai buvo aišku, kad be IVF nieko niekada nebus. Seniausiai būtume pradėję ir pinigėlius kaupti ir procedūras daryti.
Siūlyčiau atsargiai daryti tyrimus Narmedoje. Pinigų sumokėjome daugoka už apgavystę.



ta prasme rodė, kad spermiukų skaičius yra pakankamas? g.gif
gal gali konkrečiai parašyti: pvz. narmedoj rado 20 mln./ml, o VK 2 mln./ml blush2.gif
Atsakyti
Rode kiekį 70 ml, tik judrumas buvo mažiau normos. O VK kiekis buvo 1 ml.

Kaip jums? Aš net nepatikėjau. Pašnekėjau ir su VK biologe. Po to su Narmedos vadovu. Abi pusės sakė, kad pas juos viskas tvarkoje. Tada paprasčiausiai nuėjom ir pasidarėme nepriklausomą tyrimą Bogdanskienės klinikoje. Jį darėme po 1 savaitės. Ten gavosi 7 ml. Daugiau negu VK, bet esmė ta pati. Jokių šansų natūraliai. Jokių galimybių IUI. Tik IVF. O Narmedoje 2 metų eigoje darėme kokius 6 tyrimus ir visada rodė nuo 60 iki 80 ml kiekį.
VK darė prielaidą, kadangi jie nesipraktikuoja nevaisingumo problemose, tai ir tyrimus daro kažkokia sena technika. Gyd. Žilaitienė sakė, kad bandė suorganizuoti seminarą Lietuvoje apie vyrų spermos problemas, kaip daryti teisingai spermos tyrimus ir pan., bet sakė norinčių patobulėti neatsirado.
Atsakyti
Leta, ir mums buvo lygiai tas pats. As is pradziu net dievagojausi, kad VK nori pinigu pasipelnyti, deja deja. Rezultatu skirtumas ziaurus. Gydemes ale bakterijas irgi apie metus
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 01 20, 14:00)
Rugiaigele tu rasai ,kad pilna tai koks tas pilnas.Mums liepe dabar pasidaryti spermos paseli ir spermonograma?

Pilnas tai būtų spermograma, kur matosi ne tik judrumas, kiekis ir ten spalva, pH ir pan., o matosi ir visi kiti rodikliai. Aš dabar nepamenu, nes seniai visa tai daryta blush2.gif Tik tike galiu pasakyti, kad mes darėmės bendrojoj praktikoj kaune už 80 Lt ir jau tada matėsi, kad yra problemų ir ta proga teko darytis pilną spermogramą, kurią darėmės Motinos ir vaiko klinikoje Kaune ir mokėjome virš 200 lt. Sėkmės tau.
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 01 20, 14:00)
Rugiaigele tu rasai ,kad pilna tai koks tas pilnas.Mums liepe dabar pasidaryti spermos paseli ir spermonograma?


Sveika, Prince,

Pilna spermos tyrima Klaipedoje geriausiai daro VK. Kaina 200 lt. Tik butinai reikia susiskambinti ir patikslinti kada atnesit, nes Klaipedoje laborante dirba tik suderintu laiku. O kai atnesit butinai ir su ja pasnekekit.. ji labai sauni, viska iki smulkmenu paaiskina. Paklausit ir apie paseli ir apie spermonograma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babulka: 20 sausio 2006 - 15:32
Galiu pasidalinti savo patirtimi - Eugenijos ginekologijos klinikoje (kur Klimas dirba privačiai) darėme vyro spermiukų tyrimą ax.gif
Pilnas tyrimas kainavo 100 LT, neparodė nei daug, nei mažai, net buvau sunerimusi dėl kai kurių faktorių (juk visiems norisi, kad spermiukų kiekis viršytų apatinę norma kokius 10 kartų lotuliukas.gif ), tačiau dabar galiu pasakyti, kad tyrimas buvo tikslus - po mėnesio nuo tyrimo buvau pastojusi thumbup.gif
Taigi rekomenduoju ir šią kliniką, tikrai žinau, kad ji naudoja pažangiausias technologijas, pagal naujausius tyrimus. o dėl narmedos, tai žinau, kad jų normos smarkiai "plaukioja" ir rezultatai dėl to gali būti netikslūs, bet kad taip - nesitikėjau doh.gif
Atsakyti
seniai apie tai galvojau parasyti, bet vis nedrisau blush2.gif
mums akis Kaune atvere spermos tyrimas "motinos ir vaiko" klinikoje... unsure.gif
o iki tol tiek ismetyta pinigu gydymui ir IUI, kad net silpna darosi... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 01 22, 14:53)
seniai apie tai galvojau parasyti, bet vis nedrisau  blush2.gif
mums akis Kaune atvere spermos tyrimas "motinos ir vaiko" klinikoje...  unsure.gif
o iki tol tiek ismetyta pinigu gydymui ir IUI, kad net silpna darosi...  verysad.gif  verysad.gif



Ar galiu paklausti, MamyteSirdele, kokiose įstaigose mėtėt pinigus? blink.gif Mat, aš pati gyvenu Kaune, tai sunerimau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 01 22, 17:14)
Ar galiu paklausti, MamyteSirdele, kokiose įstaigose mėtėt pinigus?  blink.gif  Mat, aš pati gyvenu Kaune, tai sunerimau  4u.gif


Tikiuosi, kad MamyteSirdele nesupyks tongue.gif Vaisingumo klinikoje Kaune 4u.gif
Atsakyti