Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

aha, dabar kiek aiskiau. tiksliai nezinau kiek istaigu daro spermograma, bet jeigu klimas rekomendavo narmeda, tai ir kreipkis ten. pasiskambink ir pasakyk kokiu klausimu nori kreiptis, paklausk kada galima atnesti sperma, ko ir kaip tai reiketu padaryti ir pirmyn. sperma, steriliam indelyje, butinai sterilaus prasyk jeigu pirksi vaistineje, atnesti berods per valanda reik, ir siltai laikant, geriausia prie kuno. jeigu toli gyveni tai eik i klinika vaisingumo kur vietoj skiria kabinetuka spermikei ishgaut tsakant.
na...dabar kiek aiskiau gal.

viena ranka spausdinu tad sorry jei nelabai tvarkigai. ant keliu sedi drauges dukrele 8 men. smile.gif



QUOTE(Dizzy @ 2006 01 19, 17:38)
situacija kol kas dar nelabai aiski... nutraukus KT per 5 menesius buvo tik vienos menesines. su vyru vaikiuka bandom susiveikti dar tik kelis menesius, bet as sunerimau del savo nevykstanciu menesiniu ir kreipiausi i daktara Klima. jis man nustate poicistines kiausides ir pasiunte atlikti LH,PRL ir FSH tyrimus, o vyrui liepe padaryti spermograma.. va ir visa problema... kadangi tik dabar mano problemos prasidejo, nieko nenusimanau sioj sriti... tai ir kreipiausi i jus.... smile.gif

Atsakyti
labai aciu uz issamu atsakyma.... o gal kartais dar zinai kiek narmedoj kainuoja tas tyrimas?
Atsakyti
oj nezinau sirdele, pasiskambink, bogdanskienes klinikoj mums kainavo 150 lt.



QUOTE(Dizzy @ 2006 01 19, 18:02)
labai aciu uz issamu atsakyma.... o gal kartais dar zinai kiek narmedoj kainuoja tas tyrimas?

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 01 19, 14:53)
atnesti berods per valanda reik,



gyd. sako, kad per pusvalandi ax.gif
Atsakyti
sakai? nu netikiu...norst tu man ranka nupjauk smile.gif


QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 01 19, 19:36)
gyd. sako, kad per pusvalandi  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 01 19, 19:36)
gyd. sako, kad per pusvalandi  ax.gif

Tikrai kad taip sako ir daug kur taip raso, kad per pusvalandi g.gif
Atsakyti
Garantuoju, kad iki valandos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dizzy @ 2006 01 19, 17:02)
labai aciu uz issamu atsakyma.... o gal kartais dar zinai kiek narmedoj kainuoja tas tyrimas?

Narmedoje spermos tyrimas kianuoja 70 lt. Bet as kazkaip nusivyliau ta laboratorija -ten mums rode vos ne normas, na IUI tai tikrai tinkama, o VK kai padare, tai varge vargeli... Tik laiko ir pinigu praradome...

Nors aisku, kai viskas normose, tai nesvarbu kuria laboratorija naudotis. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Mano patarimas būtų toks: darykite iš karto pilną tyrimą. Aišku jis kainuoja nemažai (virš 200), bet už tai gausite pilną informaciją ir nereikės kartoti tyrimo.
Būsit ramūs ir jūs ir jūsų gydytojas. Tai mano nuomonė. Pradėjus gydytis padarėme tą tyrimą už 80 Lt (žodžiu nepilną), o po konsultacijos reikėjo vėl darytis tyrimą, kuris kainavo virš 200 lt. Tai į krūvą sudėjus gavosi virš 300 Lt ir dar kiek laiko sugaišome bei kiek nervų kainavo lakstant su tais indeliais. Sėkmės.
Atsakyti
oi kaip aciu mergaites..... 4u.gif
dabar reikia tik vyra "nudziuginti" ir informuoti kas jo laukia... tongue.gif
tik va dar vienas klausimelis.. ar veikia spermos kokybe rukymas... jis pas mane nera rimtas rukalius, bet kartais megsta patraukti duma... tai va ar reiketu jam tas kelias dienas pries tyrima susilaikyti nuo to, ar jokio skirtumo?
kokia as ziopla jauciuosi tokius klausimus uzdavinedama.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dizzy @ 2006 01 20, 11:50)
oi kaip aciu mergaites.....  4u.gif
dabar reikia tik vyra "nudziuginti" ir informuoti kas jo laukia...  tongue.gif
tik va dar vienas klausimelis.. ar veikia spermos kokybe rukymas... jis pas mane nera rimtas rukalius, bet kartais megsta patraukti duma... tai va ar reiketu jam tas kelias dienas pries tyrima susilaikyti nuo to, ar jokio skirtumo?
kokia as ziopla jauciuosi tokius klausimus uzdavinedama....  blush2.gif

Atsakymą gali rasti čia:http://nordica.composite.net/composite-422.htm
Atsakyti
labas Dizzy smile.gif

Kai as paklausiau gydytojos ar reiketu priversti vyra mesti rukyti..tai sake gal tada priversk ir mesti kvepuoti smile.gif
bet shiaip..kiekvieno reikalas turbut rukyt ar ne..as pvz rukau smile.gif nors gal kas uzh tai man ir shakes i gerkle ismeigtu smile.gif



QUOTE(Dizzy @ 2006 01 20, 12:50)
oi kaip aciu mergaites.....  4u.gif
dabar reikia tik vyra "nudziuginti" ir informuoti kas jo laukia...  tongue.gif
tik va dar vienas klausimelis.. ar veikia spermos kokybe rukymas... jis pas mane nera rimtas rukalius, bet kartais megsta patraukti duma... tai va ar reiketu jam tas kelias dienas pries tyrima susilaikyti nuo to, ar jokio skirtumo?
kokia as ziopla jauciuosi tokius klausimus uzdavinedama....  blush2.gif

Atsakyti