Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

Mums sakė VK nesimylėti 5 dienas, bet mums darys ir spermos tyrimą, ir pasėlį.
O del tų pykimusi ir skyrybų, jei vienas kitą mylite, tai tokie dalykai tik suartina, o ne išskiria. Ką jau padarysi, kad dievulis mus nuskriaudė, bet tikiuosi apdovanos.
Atsakyti
as ka tik is gydytojos - nezinau ar dziaugtis ar verkt. Spermiuku 60.5 mln/ml, norma 20mln smile.gif kaip ir tureciau dziaugtis - pas vyra viska ne tai kad normalu bet netgi super gerai.
tai reiskias dabar kad manyje problemos verysad.gif
vyras klause kazi kas butu geriau - ar pas tave ar pas mane problemos, sakiau geriausia kad ju isvis nebutu, bet panasu kad yra cry.gif

tiesa dar - gyd.Zilaitiene rekomendavo geriau eiti pas gyd Tv negu pas gyd St. Sake geriau palaukt kol pasveiks... g.gif
Atsakyti
Murmur, tikrai džiaukis - labai retai būna, kad sperma pagerėja, todėl bent viena bėda tikrai atsikratėte 4u.gif
Atsakyti
as tai dabar galvoju kad kai pasigydysiu ir pastosiu tai gimdysiu vaikus viena po kito biggrin.gif nezinau tik dar kelis priklausys kaip patiks man pats gimdymas, bet pora tai tikrai truks plys gimdysiu nelaukdama kol vel organizme kas nors susijauks blush2.gif
Atsakyti
Sveikinu Murmur, 4u.gif
mano vyras irgi šiandien pridavė, bet jis dar tik pirmą kartą, žiūrėsime ką parodys rezultatai.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif va mes jau su rezultatais cry.gif džiaugtis labai nėra kuo, bet "Motinos ir vaiko" klinikoj sakė, kad labai jau blogai nėra blink.gif
Judrumas A+B - 35%
Morfologija: normalių formų- 9% cry.gif
Liepė 3 mėn gerti vitaminus antioksidantus. Vakar vaistinėj man Protectocell Antioxidant rodė,kaži, šitie tiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 09 16, 12:05)

tiesa dar - gyd.Zilaitiene rekomendavo geriau eiti pas gyd Tv negu pas gyd St. Sake geriau palaukt kol pasveiks... g.gif

O tai ką daryti,jeigu rugsėjo gale reikia tikrintis,o spalį įsodinimas unsure.gif Rinktis gyd.V. ar gyd.St. g.gif Pas ką eitumėt g.gif
Atsakyti
Murmur, nesinervink, ras tą bėdą ir sutvarkys smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
mes irgi šeštadienį gavome vyro spermos rezultatus, darėmės "Narmedoje", bet kažkaip aš nerandu tame lapelyje tų milijonų.
Judrumas - iš viso 34%
Spermijų kiekis 1ml 120mln
visame ejakulente 840mln

Ką dar parašyti, kad kas nors aišku man būtu, nes pagal tas normas ne viskas atitinka.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 09 19, 08:41)
Sveikos,
mes irgi šeštadienį gavome vyro spermos rezultatus, darėmės "Narmedoje", bet kažkaip aš nerandu tame lapelyje tų milijonų.
Judrumas - iš viso 34%
Spermijų kiekis 1ml 120mln
  visame ejakulente 840mln

Ką dar parašyti, kad kas nors aišku man būtu, nes pagal tas normas ne viskas atitinka.

tai tie milijonai ir yra 120mln ir 840mln
pas taviškį milijonų pakankamai, bet judrumas galėtų būti didesnis
O kiek atskirai vientik A-pirmyneigio?
Atsakyti
pirmynaeigių 20%
pagal normas, tai labai mažai, nes norma 50, o trūkčiojančių 14%, šitų, tai norma pagal lentelę.
Bet nesupratau, nes kitos rašydavo 9mln. ir pan., kodėl čia tiek daug mln.?
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 09 19, 09:00)
pirmynaeigių 20%
pagal normas, tai labai mažai, nes norma 50, o trūkčiojančių 14%, šitų, tai norma pagal lentelę.
Bet nesupratau, nes kitos rašydavo 9mln. ir pan., kodėl čia tiek daug mln.?

9 mln,tai jau labai mažai, nes turi būti minimum 40mln vienam mililitre, o jei jų kelis kart daugiau, tai nežinau, ar čia jau blogai, pas mano vyrą pirmą kartą buvo 64mln/1ml, tai sakė puiku, tik judrumas buvo 39%mažas, o dabar viskas blogai ir mln tik 9-11 ir judrumas A-0%

Taigi jei mažas judrumas, gali spermiukai nepasiekti tikslo, man buvo daroma IUI
Atsakyti