Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

QUOTE(Miglužė @ 2006 01 03, 09:40)
Su naujais 4u.gif

Bet kaip suprantu, jums nieko daugiau nenustatė?
Nu nepyk, bet iš jūsų tiesiog išmelžė pinigus. PGR metodas šiuo atveju prasmingas naudoti buvo tarkim bendram pasitikrinimui dėl ŽPV tipų 16 ir 18 nustatymas (bet su nevaisingumu tai neturi nieko bendra), chlamidijai rasti, nes kitais metodais jų nenustato iki 15 proc. atvejų. Visus kitus galima nustatyti naudojant daug pigesnius serologijos metodus, tačiau ne visus sukelėjus ir būtina nustatinėti. Mikoplazmas dabar išvis nori priskirti prie natūralios floros. Kai kas matosi ir iš paprasto ginekologinio tepinėlio. O be pasėlio, neįmanoma nustatyti jautrumo antibiotikams. Stafilokoką tik tokiu būdu ir tegalėjo rasti. Ir nesuprantu, iš kur čia susidarė tokia suma schmoll.gif
Kadangi pati šioje sferoje sukuosi, mane truputi piktina tokie dalykai. Daug ką galima pigiau ir paprasčiau padaryti.


Gal biski man issamiau reikejo viska aprasyti. Man rado dar 2 infekcijas. Kadangi cia skyrelis apie vyrus - tai apie ji ir parasiau.
Tyrimus dare ne vien PGR, tu teisi.. eme visus: tepinelis.. ir dar ten kai kas.. Tyrimu atsakymai is triju laboratoriju.

Mes buvome tokioje situacijoje, kad vyrui apie 10 metu niekas, nei Klaipedoje, nei Bogdanskiene, NIEKAS nesugebejo nustatyti nevaisingumo priezasties. Mes patys norejome vienu metu pasidaryti VISUS imanomus tyrimus, kad nekiltu jokiu klausimu. Siuo atveju mes norejom zinoti tikslius atsakymus: kurie tikrai neigiami, kurie teigiami, kad butu kuo maziau kurybos. Kas yra geriau, kas keli menesiai darytis vis kitus tyrimus neatrandant priezasties - ar viena karta sumoket ir isnarstys viska?

Dar karta kartoju - tai yra TIK mano patirtis. Ir labai gerai kad yra kitu nuomoniu, tada gaunasi geresnis bendras rezultatas smile.gif Manau tai tikrai daro daugiau istaigu, bet as pakliuvau i sia ir likau patenkinta smile.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal ne i tema as cia, bet manau, kad zinosit jus...
Ar uztenka paros laiko, kad subrestu spermiukai? ax.gif Vyrui 26m. Bijodami prazioplinti ovuliacija, isdykaujam kas vakara. Ar nesaudo maniskis "tusciais soviniais"? blush2.gif
Aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 01 03, 19:09)
Sveikutes 4u.gif
Gal ne i tema as cia, bet manau, kad zinosit jus...
Ar uztenka paros laiko, kad subrestu spermiukai? ax.gif Vyrui 26m. Bijodami prazioplinti ovuliacija, isdykaujam kas vakara. Ar nesaudo maniskis "tusciais soviniais"? blush2.gif
Aciukas mirksiukas.gif


literaturoje rasoma, kad pilnai pakanka bent kas antra diena ax.gif nors kita vertus, dazni santykiai negaletu atstoti kontracepcijos biggrin.gif biggrin.gif

"tusciais soviniais" o si issireiskima kisk i bobutes spinta, vezi varo doh.gif doh.gif
Atsakyti
gali drasiai kiekviena diena, kuo dazniau , tuo geriau. Butent ta menesi kai pastojau - taip ir dariau. Beto yra teke pridavinet sperma po puses dienos nuo santykiu ir rezultatai nesiskyre nuo islaikytos (apie keturiu dienu). Gal kiekis mazesnis biski, bet esme ta pti smile.gif
Atsakyti
Kiekvieną dieną galima, jei sperma gera, jei yra problemų, gali būti ir "tuščiais" biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti per kiek laiko sperma atsistato po geros pirteles? Prisimaude maniskis per naujus tai dabar nezinau ar verta stengtis ir tiketis:)))))
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 01 10, 16:16)
Gal kas gali pasakyti per kiek laiko sperma atsistato po geros pirteles? Prisimaude maniskis per naujus tai dabar nezinau ar verta stengtis ir tiketis:)))))


Kažkur skaičiau, kad per 72 val. g.gif
bet taip pat skaičiau, kad tai tik bobučių pasakos tongue.gif
Atsakyti
paguodei:)))
Atsakyti
Man atrodo ,kad per 72 val.bet ir netiksliai žinau.Manau stengtis visada reikia.
Atsakyti
Mano vyro spermiukai lėtoki. Bet gyd. pas kurį gydausi pasakė, kad čia nieko negalima padaryti.
Gal jūs galėtumėte pasakyti kokius tyrimus dar galima būtu papildomai pasidaryti ir pas kokį gyd. reiktų kreiptis? blink.gif
Nes mane stimuliuoja, kiekvieną mėnesį geriu vaistus, o niekaip nepastoju, galvoju gal reiktų paieškoti priežasties šiek tiek gyliau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 01 10, 16:21)
Mano vyro spermiukai lėtoki. Bet gyd. pas kurį gydausi pasakė, kad čia nieko negalima padaryti.
Gal jūs galėtumėte pasakyti kokius tyrimus dar galima būtu papildomai pasidaryti ir pas kokį gyd. reiktų kreiptis?  blink.gif
Nes mane stimuliuoja, kiekvieną mėnesį geriu vaistus, o niekaip nepastoju, galvoju gal reiktų paieškoti priežasties šiek tiek gyliau.  verysad.gif

Tegul vyras būtinai apsilanko pas andrologą. nemanau, kad esant spermiukų judrumo sumažėjimui visiškai negalima pagelbėti. Reikėtų susižinoti kodėl jų judrumas sumažėjęs. g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 01 10, 15:16)
Gal kas gali pasakyti per kiek laiko sperma atsistato po geros pirteles? Prisimaude maniskis per naujus tai dabar nezinau ar verta stengtis ir tiketis:)))))



As esu girdejusi, kad spermiukai bresta apie 70 dienu. O net senoves graikijoje pirtyje vyrams garantuodavo savaites sterilizacija smile.gif
Atsakyti