Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

Nu blin, kai jus savo vyrus ikalbat tuos tyrimus darytis???
Maniskis spyriojasi nors tu ka verysad.gif
Atsakyti
Na, tiesa sakant, as tai net neisivaizduoju, kaip vyras gali neiti tirtis. Jei leliuko nori g.gif
Atsakyti
QUOTE(VaidaI @ 2005 12 06, 09:41)
Aga, kodel klinikose nepatartum....?

Leduke, kas yra VK? blush2.gif

Todėl, kad nelabai galima tikėti rezultatais doh.gif
Atsakyti
Muse,

tiesiog shirdele as neprisimenu, bet as turbut siandien eidama paprasysiu kad man nukopijuotu visus rezultatus, tada ir su jumis bus smagiau tartis.

O siaip..merginos..prisipazhinsiu..man taip moraliai gera su jumis cia visomis taris ir kalbetis, kazkaip tai ramina smile.gif aciu jums

QUOTE(Muse @ 2005 12 06, 14:27)
euromergele, jei parasytum tyrimu atsakymus (kieki ir judruma), butu galima komentuoti placiau. Bet Femme teisi -pas mus nebuvo nei A, nei B, tai tik IVF+ICSI (vien IVF  netinka).

Atsakyti
femme, sirdele, turim mes tyrimus, pirmajy dareme pries 6 menesius, ir dabar pries IUI kas menesy daro, tiesiog as neprisimenu, bet siandien pasiimsiu, galesiu parasyt smile.gif



QUOTE(femme @ 2005 12 06, 14:37)
Bet gi tyrimų atsakymus turi, ten turi būti viskas surašyta g.gif Parašyk, negaila gi blush2.gif

Atsakyti
Birutyte,

tavo vyras nepasitiki matyt ir savim ir tavim, pirmaiusia manau pasistenk pries paprasydama darytis tyrimus, kad vyras tiketu, jog esant bet kokiems, kad ir blogiems tyrimams, tu ji mylesi smile.gif neversk jo, jeigu jis nori vaikelio, jis pats nueis, tu ji tiesiog svelniai palaikyk ir patikink, kad mylesi visada smile.gif
arba..tiesiog islauk kada jis pakeis savo nuomone smile.gif

Sekmes

QUOTE(Birutyte @ 2005 12 06, 14:44)
Nu blin, kai jus savo vyrus ikalbat tuos tyrimus darytis???
Maniskis spyriojasi nors tu ka  verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Birutyte @ 2005 12 06, 13:44)
Nu blin, kai jus savo vyrus ikalbat tuos tyrimus darytis???
Maniskis spyriojasi nors tu ka  verysad.gif

Labai paprastai. Aš jo net neįkalbinėju. Vyras pasakęs, kad mes tai darome mūsų abiejų bendram labui. Ir aš jį labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2005 12 06, 16:24)
O siaip..merginos..prisipazhinsiu..man taip moraliai gera su jumis cia visomis taris ir kalbetis, kazkaip tai ramina smile.gif aciu jums

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutyte @ 2005 12 06, 13:44)
Nu blin, kai jus savo vyrus ikalbat tuos tyrimus darytis???
Maniskis spyriojasi nors tu ka  verysad.gif

As kai prisimenu, kaip lengvai maniskis sutiko issitirti, tai negaliu atsistebeti. g.gif Dabar skrandzio issitirt jau 3 m. negaliu "nuvaryt" kaip kokio begemoto laugh.gif - jokios motyvacijos nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 12 06, 17:07)
As kai prisimenu, kaip lengvai maniskis sutiko issitirti, tai negaliu atsistebeti. g.gif Dabar skrandzio issitirt jau 3 m. negaliu "nuvaryt" kaip kokio begemoto  laugh.gif - jokios motyvacijos nepadeda.



Maniškis taip pat labai lengvai sutiko, matyt buvo įsitikinęs savo spermiukų gerumu blush2.gif
Tai aš jam dabar visaip sakau: tu mano galiūnas, vaisinguolis ir t.t. biggrin.gif Nesvarbu, kad tyrimas nėra labai jau blizgantis, bet svarbiausia ne ant ribos blush2.gif O namatau prasmės aiškinti savo brangiajam mylimajam, kad būna ir geriau, tiesiog kam jį apkrauti bereikalingais nervais ax.gif Juo labiau Klimas užtikrino, kad tokių rodiklių natūraliam pastojimui tikrai užtenka wub.gif
Atsakyti
maniškis pats man sako-o kada mane tiriam? ax.gif o kai grįžo su atsakymu,tai toks visas laimingas buvo,nes viskas normos ribose ax.gif
Bet jaučiu įtakos turėjo ,kad jau keturis mėnesius gėrė malpotane,mėnesį ženšeni ir vitaminą C.
Atsakyti
Wobenzimas - tai fermentai, kurie reguliuoja beveik visus gyvybes procesus ir reiksmingi imunines sistemos veiklai. nuo jo gereja kraujotaka, slobsta uzdegiminiai procesai. Zodziu gydytoja mums abiems su vyru israse pagerti profilaktiskai pora menesiu. Tiesa, jie nera pigus. 200 tableciu kainuoja 180 lt. Reiki gerti po 2 tabletes tris kartus per diena.
Atsakyti