Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

Pukeli, iš tikrųjų guodžiantys ir teikiantys vilčių tavo paminėti skaičiai smile.gif

Muse, tyrimą darėme Centro p-kos laboratorijoje. Tyrimas labai išsamus. Sakyčiau, net išsamesnis nei VK (tas bendro pobūdžio, kur kainuoja 85 Lt). Tai vat ir nežinau, ką galvoti ir kuriais atsakymais pasitikėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(taliuke @ 2005 09 13, 12:41)
Muse, tyrimą darėme Centro p-kos laboratorijoje. Tyrimas labai išsamus. Sakyčiau, net išsamesnis nei VK (tas bendro pobūdžio, kur kainuoja 85 Lt). Tai vat ir nežinau, ką galvoti ir kuriais atsakymais pasitikėti g.gif



Mes irgi dareme Centro poliklinikoje, tai mums tik bendra kieki ir kieki 1 ml nurode. Dar ten skydtejimas, tasumas ir kiti nelabai reiksmingi dalykai, dar tiesa apie judruma sis tas.

Na, net nezinau ka ir patarti. O ar tavo vyruka gydo koks nors gydytojas?
Atsakyti
g.gif o man gėda prisipažinti, kad iki šiol nžn vyro gyvūnų būklės blush2.gif
g.gif
Atsakyti
Labas rytas,
šią savaitę mano vyrukas planuoja eiti pirmą kartą priduoti tyrimams savo turto. Turime siuntimą į "Narmedą" gal pirmam kartui ir nieko, bet nepatiko, tai, kad kai paskambinau į regsitratūrą ir paklausiau kada galima atvežti, ji nieko nepaskė, nei kaip, nei kas, tik tiek, kad atvežti jau gatavą, nes kaip supratau ten nėr kur. Gerai, kad čia buvau pasiskaičiusi per kiek laiko pristatyti, kiek laiko neturėti lytinių santykių. Žinau, kad išsamiems tyrimams geriau eiti į VK, bet pirmą kartą galvoju nueiti "Narmedą". VK psl. parašyta, kad reikia neturėti lytinių santykių 2-3 dienas, kažin ar sudaro didelį skirtumą, jeigu eiti darytis tyrimus neturėjus santykių 2 dienas? Nes man kaip tik dabar įvyks ovuliacija, noriu nedaryti didelių pertraukų.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 09 14, 10:21)
VK psl. parašyta, kad reikia neturėti lytinių santykių 2-3 dienas, kažin ar sudaro didelį skirtumą, jeigu eiti darytis tyrimus neturėjus santykių 2 dienas? Nes man kaip tik dabar įvyks ovuliacija, noriu nedaryti didelių pertraukų.

nesu daug patyrusi šiuo klausimu, tačiau drįstu manyti, kad pirmam kartui nieko tokio ax.gif ypač dėl tokio garbingo reikalo kaip ovuliacija wub.gif
Atsakyti
Aš irgi taip galvoju. 4u.gif
Atsakyti
jaučiu reikia man pasiusti ir paimti savąjį už pautų... tegul perleidžia duoklę tyrimams g.gif
Atsakyti
Na mano gyd. paaiskino, kad pas vyrus buna tai kartais pagerejimas, tai pablogejimas. Tiesa maniskis kazko net diskutuoti nenori gyvuneliu tema. Gal geriau buvo, kaip jis nezinojo savo paskutiniu prastu rezultatu!
Atsakyti
o aš iš viso norėčiau sužinoti pirmuosius rezultatus ax.gif maniškis jau beveik savaitę nešneka su manimi doh.gif cry.gif jaučiu, gali tekti apie skyrybas pagalvoti
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 09 14, 23:20)
o aš iš viso norėčiau sužinoti pirmuosius rezultatus ax.gif maniškis jau beveik savaitę nešneka su manimi doh.gif  cry.gif jaučiu, gali tekti apie skyrybas pagalvoti


Raminkis, ka vien del to?! Sako kai po barniu susitaikai, tai labai geras seksas buna!
Atsakyti
žinai? blink.gif o man taip nebuvo g.gif
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sil: 14 rugsėjo 2005 - 22:30
QUOTE(Sil @ 2005 09 14, 23:30)
žinai? blink.gif o man taip nebuvo g.gif
blush2.gif


O tu pabandyk!
Bet reikia rimto konflikto.
Is pradziu turi rimtai su juo pasisneketi, paaiskinti, kad taip yra blogai, kad reik sprest susidariusia situacija...
Mes paprastai issiaiskinam, randam kompromisa, o po to...
Na bet ka as cia tave mokysiu, gal geriau gyvenkite draugiskai (kazkokio katino zodziai)
Tiesa vienos poros pykstasi del mentniekiu ir daznai. sako tokie pykciai nepavojingi. O kitos - labai retai, bet ir labai smarkiai. Buna net kartu negyvena kuri laika. Va cia tai pavojingi pykciai. Tai va, mes tam antram variantui priklausom. O ir iskankina mane tie konfliktai. Viena karta taip susipykus nepastebejau, kad dvi dienas nevalgius sedejau.
Atsakyti