Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

QUOTE(matylda @ 2005 11 25, 15:10)
na taip,tikrai ne taip perskaiciau,dabar issifravau.labai jau neaiskiai parasyta.pavadinimas toks kaip tu parasei.o ar galima pagerinti tuos rodiklius?na siandien eis pas daktara,tai gal ka jau ir daugiau suzinosim..


Tavo atveju labai paguodžianti turėtų atrodyti rugiagėlės istorija 4u.gif
Atsakyti
Čia mano tokia asmeninė nuomonė, jeigu ovuliaciją ir taip reikia stimuliuoti, geriau dėl viso pikto daryti ir IUI. Grynai dėl didesnio patikimumo, juo labiau, kad ir vyro rezultatai tokie diskutuotini. Aišku, visko pasitaiko. Turim labai įkvepiančių variantu. Bet jei stimuliuojant nepavyks kelis kartus vistiek taikys IUI. Tai gal geriau iškarto primokėti kokius 400 šimtus ir žinoti, kad padarei viską ką galėjai jog pavyktų.
Atsakyti
Mano vyro spermiukai nėra labai judrūs, man gyd. sakė, kad padidinti jų judrumą nėra priemonių.
Bet anksčiau skaičiau, kad yra vitaminai ir pan. Taip pat šiandien paskaičiau apie kažkokį Malpotone.
Ką jūsų vyrai geria, kad pagreitinti spermiukus?
Atsakyti
na maniskis jau geria malpotane,tik nelabai daug dar.gal tik koki menesiuka.
Atsakyti
Visų pirma pritariu Miglužei - juolab jei vaikelis yra ilgai laukiams ir spermos rezultatai abejoti, tai kam save kankinti dar nežinia kiek laiko, geriau jau daryti santykinai nebrangų IUI.

Dėl Sil rezultatų...Na nėra jie labai džiuginantys...Visų pirma juos reikėtų pakartoti ir įsitikinti, ar jie visą laiką tokie ar tai buvo kažkieno (ligos, medikamentų, streso ir pan.) įtaka. Antra, kaip pačios matote sperma turi labai daug parametrų ir negalima daryti jokių apibendrinančių išvadų tik pagal tarkim kiekį ir judrumą. Ypatingai svarbi yra morfologija. Galite turėti nors ir litrą apyjudrės spermos, tačiau jei visi spermiukai bus patologiniai joks seksas neišgelbės....Taigi arba pateikit čia visus duomenis ir darykit iš to bendras išvadas arba pasikliaukit gydytojais.
Atsakyti
Mes vyrui niekaip neišgydome leukocitu.geriame ir antibijotikus 2 kursa ir Maplpotane ir SPeman sad.gif .Todėl viskas stovi vietoje.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 11 25, 13:00)
O dėl gausumo tu, arba tavo daktarė truputį klystate: ne visada didelis kiekis yra gerai schmoll.gif , pavyzdžiui net yra tokia diagnozė, polizoospermija, kai spermiukų yra per daug ir tai gali trukdyti pastojimui.

O gal gali pakomentuoti? Pas mano vyra būtent taip ir yra-jų labai daug blink.gif , bet nelabai geras judrumas...Kodėl sakoma, kad sunkiau pastojama, spermiukai susikauna dėl geresnės pozicijos ar paprasčiausiai kai jų tiek daug nebesutelpa? Nu taip ir įsivaizduoju...."pasitrauk tu, tai mano gyvenimo šansas, ne nesitrauksiu..." tuomet tik taukšt taukšt per galvas...ir po gausios spermos cool.gif Viskas logiška mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 26, 09:54)
O gal gali pakomentuoti? Pas mano vyra būtent taip ir yra-jų labai daug blink.gif , bet nelabai geras judrumas...Kodėl sakoma, kad sunkiau pastojama, spermiukai susikauna dėl geresnės pozicijos ar paprasčiausiai kai jų tiek daug nebesutelpa? Nu taip ir įsivaizduoju...."pasitrauk tu, tai mano gyvenimo šansas, ne nesitrauksiu..." tuomet tik taukšt taukšt per galvas...ir po gausios spermos cool.gif Viskas logiška mirksiukas.gif

Nu, nezinau, kad del didelio spermiukiu kiekio butu sunkiau pastoti... g.gif Pas mano vyra ju tikrai l. daug, bet visi kiti rodikliai irgi puikus, tirta buvo 2 kartus ir abu kartus sake, kad sperma yra labai gera, o apie jokias kliutis pastojimui neminejo. Na, gal tai ir yra tas skirtumas, kad visi rodikliai geri, nes kiekis ziauriai didelis. Beto, juk kai daro inseminacijas, tai kartais sperma "sutankina". Jei tai kenktu, taigi nedarytu. g.gif
Atsakyti
sveikutės,ir vėl rasau jums.manau dabar jau ir as prisijungsiu prie jūsų ilgam.buvom penktadienį VK,pas andrologę Žilaitienę.ryt jau registruosimės ultragarsui,paskui darysim pakartotinį spermos tyrimą,pasėlį,LH,FSH,testosteroną,prolaktiną.neprarandu vilties.tikiu,kad viskas bus gerai!
Atsakyti
QUOTE(matylda @ 2005 11 27, 22:01)
sveikutės,ir vėl rasau jums.manau dabar jau ir as prisijungsiu prie jūsų ilgam.buvom penktadienį VK,pas andrologę Žilaitienę.ryt jau registruosimės ultragarsui,paskui darysim pakartotinį spermos tyrimą,pasėlį,LH,FSH,testosteroną,prolaktiną.neprarandu vilties.tikiu,kad viskas bus gerai!

Sėkmės tau, matylda. Mano vyras taip pat lankėsi pas gyd. B.Žilaitienę. Gydytoja labai šaunus žmogus ir labai mums padėjo. Sėkmės ir jums. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 26, 11:54)
O gal gali pakomentuoti? Pas mano vyra būtent taip ir yra-jų labai daug blink.gif , bet nelabai geras judrumas...Kodėl sakoma, kad sunkiau pastojama, spermiukai susikauna dėl geresnės pozicijos ar paprasčiausiai kai jų tiek daug nebesutelpa? Nu taip ir įsivaizduoju...."pasitrauk tu, tai mano gyvenimo šansas, ne nesitrauksiu..." tuomet tik taukšt taukšt per galvas...ir po gausios spermos cool.gif Viskas logiška mirksiukas.gif

Nu tai yra skirtumas, ar spermijų tiesiog daug, ar jau "per daug"... Yra tokia spermos diagnozė "polizoospermija", kai spermiukų daugiau nei 250 mln/1ml blink.gif Gal gi ne tokie kiekiai pas jus? blush2.gif

QUOTE(aistukas @ 2005 11 26, 17:00)
Nu, nezinau, kad del didelio spermiukiu kiekio butu sunkiau pastoti... g.gif Pas mano vyra ju tikrai l. daug, bet visi kiti rodikliai irgi puikus, tirta buvo 2 kartus ir abu kartus sake, kad sperma yra labai gera, o apie jokias kliutis pastojimui neminejo. Na, gal tai ir yra tas skirtumas, kad visi rodikliai geri, nes kiekis ziauriai didelis. Beto, juk kai daro inseminacijas, tai kartais sperma "sutankina". Jei tai kenktu, taigi nedarytu. g.gif

Vėl tas pats - yra skirtumas, ar daug, ar per daug.. Tas "sutankinimas", man atrodo kai yra agliutinacija ir per mažas kiekis. man kažkaip atrodo logiškai, kad nuo kiekio ne visi parametrai priklauso - gal jei bus didelis kiekis, tai bus ir daug gyvų spermijų, bet didelis kiekis visai nelemia judrumo, agliutinacjos, morfologijos parametrų g.gif
Atsakyti
Bijau, ką ir pasakyti tiksliai dėl to gausumo, mat K įsegė abi spermogramas į kortelę, tai tiksliai ir nebepamenu... ax.gif Atrodo, kad daugiau nei 250 mln. Pasitikslinsiu trečiadienį, per vizitą pas K. 4u.gif
Atsakyti