Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

Labai svarbu po santykiu nepulti plaut grindu ar bulviu skusti.Reikia ramiaii valanda pasikisus pagalvbele po uzpakaliu paguleti,kad neisteketu sperma.As taip dariau patarta gydytojo.
Atsakyti
Sveikos, gal kas patars kaipdaryti. Mano vyrukas dabar peršalęs ir geria vaistus,bet ne antibiotrikus. Tai kaip manot, jei priduos savo turtą ar nepakenks rezultatams. Gydytojų teigimu vaistai spermos tyrimo rezultatui įtakos neturi. Bet žinot, geriau sužinoto gal kas turėjotokį atvejį.
Atsakyti
QUOTE(Ingutė @ 2005 11 24, 16:39)
Sveikos, gal kas patars kaipdaryti. Mano vyrukas dabar peršalęs ir geria vaistus,bet ne antibiotrikus. Tai kaip manot, jei priduos savo turtą ar nepakenks rezultatams. Gydytojų teigimu vaistai spermos tyrimo rezultatui įtakos neturi. Bet žinot, geriau sužinoto gal kas turėjotokį atvejį.



Mano vyro tyrimą darėm prieš kelias savaites 4u.gif Ir kankinausi dėl tokių pat minčių, nes maniškis buvo peršalęs, gėrė antigripinius vaistus... Be to, buvau prisiskaičiusi gandų, kad antibiotikai (kai kurių rūšių) gali pakenkti, o maniškis prieš keletą metų antibiotikais praktiškai maitinosi (dėl ligos, sakykim) Taigi pergyvenau dėl spermiukų, tačiau visi įtarimai nepasitvirtino, tyrimas geras thumbup.gif Tik agliutinacija vos žymi (5 proc.), tai reiškia, kad spermiukai kai kurie sulipę, o skaičiau, kad taip būna būtent nuo peršalimo g.gif (beje daktaras sake, kad toks procentas dar "nesiskaito")
O dėl tavo atvejo, manyčiau taip: gal geriau palaukti kokį mėnesį, kol organizmas atsistaytys, nes jei bus prastesni rezultatai, kils daug neaiškumų "ar čia dėl ligos", "gal dėl vaistų", todėl tik nervinsitės ir vis tiek reiks tyrimą kartoti blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimą,nes maniškioturtas buvo tirtas prieš 2 metus ir rasta agliutinacija++, tai dabar eisim į VK tirti, tai norisi, kad tyrimai būtų kuo tikslesni. Gal aš ir paklausysiu tavęs. Ačiu.
Atsakyti
Labas vakaras merginos, norėjau jūsų patarimo 4u.gif Sakykit kur jusu nuomone geriausia ištirti vyro gėrybes? Nes kai paskaičiau, tai VK kažkoks kožmaras.
Tirsimes pirma karta, VK nesilankome, vyro poliklinikoje tokių tyrimų nedaro.
Tiesa mano gydytoja sako, kad pirma galima pasidaryti paprasta tyrima Šeškinės poliklinikoje už 20 Lt, bet ten nelabai išsamus, tai aš manau, kad skūpas moka du kartus, tad manau, kad reikėtų pasidaryti vieną normalų, kad po to nesigailėti.
Taigi merginos, kur geriausia daryti šiuos tyrimus, kaina nesvarbi.
Ir dar norėjau paklausti, kokioje poliklinikoje gali buti kartu atliekant šiuos tyrimus, mat norėčiau padėti savo brangiąjam blush2.gif
Ačiū už nuomones smile.gif
Atsakyti
Aš tai vistiek VK patarčiau, mums ten niekada jokių problemų nebuvo. O ir atskirą kambarį duoda, su tualetu apsiprausti, lova, chalatais, žurnalais, DVD... blush2.gif
Atsakyti
Na, nors aš ir papasakojau apie VK bardaką, su kuriuo mes susidūrėm, vis tiek esu linkusi manyti, kad taip tiesiog sutapo ir tokie atvejai yra išimtis, o ne nuolatinė praktika VK. Be to, kaip Miglužė ir sako, ten sąlygos "priduoti" spermos mėginėlį tikrai geros - atskira palata, gali vyras vienas, galit kartu ateiti... Kaip kam priimtiniau. Tiesiog mes kitą kartą kai ten eisim, žinosim ko galima laukti. Papildomą kartą perklausim, patikslinsim, ko norim, pasistengsim ir patys nežiopsot, o kontroliuot, ką su mumis ir mūsų tyrimais daro.
Atsakyti
na, gal kas pakomentuos šiuos rezultatus:
viso gyvų 24 mln/ml
a -23 proc
b - 2 proc
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2005 11 24, 19:59)
Aš tai vistiek VK patarčiau, mums ten niekada jokių problemų nebuvo. O ir atskirą kambarį duoda, su tualetu apsiprausti, lova, chalatais, žurnalais, DVD...  blush2.gif



Merginos, kaip liuxiniame viešbutyje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O tai kiek palatoje laiko galima būti, gal ir nusnausti po visko galima? biggrin.gif
Ir kokios viso to malonumo kainos g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 11 25, 12:00)
na, gal kas pakomentuos šiuos rezultatus:
viso gyvų 24 mln/ml
a -23 proc
b - 2 proc
blush2.gif


O išvados prie tyrimų nėra? g.gif
Be to, sunku komentuoti, kai neparašei laboratorijos normų blush2.gif
Žinau, kad pakankamas judrumas būna, kai a+b=50%, arba a=25%, taigi judrumas beveik geras blush2.gif
Šiaip gyvus spermijus rašo procentais, o ne skaičiais g.gif
Bet kiekis šiaip ar taip geras thumbup.gif
Atsakyti
femme, tai gi patakei pati su atsakymu smile.gif
tik man pasirodė šiek tiek keista, kai pasiūlė dirbtinį (IUI atrodo) dėl minus 2 procentų. tai aš ir pasakiau, kad minimum 20mln, o pas mus 24mln (prastoje sveikatos būklėje). ir net prie tokių skaičių 2 procentus su kaupu kompensuoja papildomi 4mln blush2.gif vienu žodžiu, atsisakau procedūrų. tik galvoju, ar tikrai pagrįstai... papildoma nuomonė gi nepakenks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 11 25, 13:05)
femme, tai gi patakei pati su atsakymu smile.gif
tik man pasirodė šiek tiek keista, kai pasiūlė dirbtinį (IUI atrodo) dėl minus 2 procentų. tai aš ir pasakiau, kad minimum 20mln, o pas mus 24mln (prastoje sveikatos būklėje). ir net prie tokių skaičių 2 procentus su kaupu kompensuoja papildomi 4mln blush2.gif vienu žodžiu, atsisakau procedūrų. tik galvoju, ar tikrai pagrįstai... papildoma nuomonė gi nepakenks blush2.gif



4u.gif Tikrai manau, kad dėl tokių nežymių nukrypimų nuo normos nereikia iš kart pulti prie IVI, manau šansai ir natūraliai pakankami blush2.gif Juo labiau, kad toks nemažas procentas pačių geriausių a spermiukų thumbup.gif Pvz. palyginimui pas maniškį a=12%, b=39% (a+b=51%), irgi vos ant ribos, bet išvada - norma blush2.gif Svarbiausia manau judrumas, o kiekis irgi geras, tai tikrai nesurandu priežasčių IVI, aišku jei ilgai nepasiseks, bus verta išbandyti ir kitus metodus, bet kol kas... wub.gif
O sakei, kad vyro prasta sveikata, tai manau pasigydžius, pagėrus vitaminus ohoho kaip pagerėtų spermiukai thumbup.gif
Atsakyti