Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

Femme, pas mus panašios problėmos. Pas vyrą irgi agliuspermija, (visi kiti rodikliai labai geri), pas mane nevyksta ovuliacija. Man įdomu ką tavo vyrui darys, kokį gydymą skirs.
Atsakyti
Aciu Paiduke už atsakymą. Tikiuosi rimto gydymo neprireiks.
Atsakyti
Mano vyro spermos agliutinacija buvo 60 proc. Tai labai didelė. Darė kairės sėklidės varikocelės operaciją KMUK urologas Ramūnas Mickevičius. Kainavo padėka gydytojui (100) lt ir vaistai (pirkome Vokiečių vaistinėje apie 50 lt). Ryte šią procedūrą padarė, o vakare vyrelis jau namie buvo. Turėjo pjūvį su 4 siūlais susiūtą, kuris palyginus ilgai gyjo, nes vis tik tokia vietelė. Rezultatai (kaip ir gydytojas sakė) pasimatė po 6 mėn. Aišku gydymas buvo tęsiamas visokiais vitaminais, kraujotaką gerinančiais vaistais, lankėmės pas gyd. andrologę Žilaitienę, kuri dar taikė gydymą prednizelonu, gydžiausi ir aš (policistinės kiaušidės). kas padėjo, sunku pasakyti matyt viskas kartu į krūvą sudėjus, bet rezultatui jau 3 metukai. Sėkmės visoms ir noriu pasakyti, kad agliutinacija nėra neišgydomas dalykas, kaip ir policistinės kiaušidės. Pastoti su ta diagnoze galima. biggrin.gif
Atsakyti
Kas per charakteris mano, kad pirma puolu klausinėti, o po to jau pati atsakymų ieškau blush2.gif
Kaip suprantu, 5 proc. agliutinacija nėra didelė, ir pastoti trukdyti neturėtų, jei kiti parametrai geri g.gif
Juolab perskaičiau, kad agliutinacija didėja nuo peršalimo ir vaistų, o maniškis visai neseniai persirgo ir dar dabar pakosėja...
Tik vėl susipainiojau dėl patologinių spermijų- rašo, kad norma, kai normalių formų spermijų yra 14 proc. ir daugiau. Tai kaip suprantu, pagal elementarią matematiką nenormalių gali būti iki 86 proc. g.gif
Pas maniškį normalių 20 proc., o nenormalių 80 proc. (bet keisčiausia, kad norma tik iki 20 proc. blink.gif ) Tai tuomet niekaip nesuprantu, bendrai sudėjus normalių ir nenormalių spermijų normines reikšmes gaunasi 34 proc., o kur visi likusieji??? g.gif blink.gif
Visgi diagnoze- normospermija? (normozoospermija) g.gif
Tai matyt tai reiškia, kad nepaisant kelių supratėjusių rodiklių, viskas pakankamai gerai? blush2.gif
Atsakyti
nežinau kaip ten su kitom laboratorijom, bet Narmedoj normalių formų turi būti 70%
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2005 11 14, 15:48)
nežinau kaip ten su kitom laboratorijom, bet Narmedoj normalių formų turi būti 70%


Ir kitose laboratorijose normalių spermijų formų turi būti 70% (čia aš radau Kauno klinikų tyrimų normas).
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2005 11 14, 16:48)
nežinau kaip ten su kitom laboratorijom, bet Narmedoj normalių formų turi būti 70%



QUOTE(Darla @ 2005 11 14, 17:17)
Ir kitose laboratorijose normalių spermijų formų turi būti 70% (čia aš radau Kauno klinikų tyrimų normas).


Nu nežinau, kaip taip galima žmones klaidinti????? blink.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Spermograma daryta Eugenijos ginekologijos klinikoj (pas Klimą) Aiškiausiai parašyta: normalios spermijų formos, norma daugiau kaip 14 proc. g.gif
Nusižudysiu frusty.gif frusty.gif mega_shok.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 14 lapkričio 2005 - 15:32
Žodžiu taip: dėl spermijų morfologijos, naujausiose Fertility (vaisingumo problemų gydymo) rekomendacijose pagal pasaulinius mokslinių institutų tyrimus (čia rašau supaprastintai, nes angliškai labai jau daug rašymo blush2.gif ) , kuriuos PDF formate man rekomendavo pasiskaityti Klimas, sakoma maždaug taip: spermijų morfologijos norma - 15-30 proc. normalių. Prie šito parašymo dar yra žvaigždutė ir paaiškinimas - pastaruoju metu vyksta normų peržiūrėjimas nuo 30 proc. iki 15 proc. normalios morfologijos spermijų ejakuliate, vadovaujantis l.griežtais morfologijos kriterijais.
Medicinos diagnostikos centro laboratorinių tyrimų rekomendacijose yra tokia norma - 30 proc. ir daugiau normalios formos spermijų...
Skambinau į Narmedą, sujungė su laborante, tai ji sake, dabar jau pas juos norma pakoreguota iki 50 proc., o yra tokie metodai, kažkokios specialios kameros, kur yra kitoks skaičiavimas ir tikslesni nustatymai, tai jie taiko normą maženę... Žodžiu sakė reikia vadovautis konkrečios klinikos normomis.
70 proc. čia yra bendrai nustatytos sveikatos ministerijos rekomendacijos, kurios konkretiems tyrimams ir skirtingoms metodologijoms negali būti aklai taikomos...
Fuuu, sunki diena buvo, vos neišprotėjau... blink.gif
Taigi gal dar nesižudysiu, palauksiu, ką Klimas pasakys, jei jau jo klinika pagal pažangiausius tyrimų metodus ir vėliausias normas dirba.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 14 lapkričio 2005 - 16:19
Svarbiausia, kad tie spermiukai atliktų savo funkciją thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 11 14, 17:06)
Žodžiu taip: dėl spermijų morfologijos, naujausiose Fertility rekomendacijose pagal pasaulinius mokslinių institutų tyrimus (čia rašau supaprastintai, nes angliškai labai jau daug rašymo blush2.gif ) , kuriuos PDF formate man rekomendavo pasiskaityti Klimas, sakoma maždaug taip: spermijų morfologijos norma - 15-30 proc. normalių. Prie šito parašymo dar yra žvaigždutė ir paaiškinimas - pastaruoju metu vyksta normų peržiūrėjimas nuo 30 proc. iki 15 proc. normalios morfologijos spermijų ejakuliate, vadovaujantis l.griežtais morfologijos kriterijais.
O šiaip reikalaujama 70 proc. gyvų spermijų...
Taigi gal dar nesižudysiu, palauksiu, ką Klimas pasakys, jei jau jo klinika pagal pažangiausius tyrimų metodus ir vėliausias normas dirba....

Femme, tikrai nesižudyk, neverta, nes gyvenime dar laukia aibė malonumų, kuriuos rizikuoji prarasti. o dėl tos spermos, tai mano vyro tikrai buvo prastesni rodikliai ir pirmeigių apie 15 proc. ir normalių formų tikrai nedaug, bet pastojau, išnešiojau ir auginu tfu tfu tfu sveiką mergytę. Taip kad man regis tai yra labai individualu ir kartais užtenka labai nedaug, kad tas rezultatas būtų teigiamas. Sėkmės. ir dar manau, kad reikėtų pasikonsultuoti su geru andrologu ir būtų visiem ramiau. sėkmės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 10 07, 13:24)
Zinai kaip su tais vyrais, ji sake, kad pastate ir vsio ir ismete ji lauk.
Kitas kalusimas -kiek tas indelis ten stoves? Ant elementaraus stalo?

Ai, vienu zodziu... sad.gif



Muse, mums buvo panašus bajeris VK. Vyras nuvežė spermą tyrimui, kaip liepta, iš pat ryto, jam liepė ją palikti koridoriuj... blink.gif Vos įsiprašė, kad leistų bent ant stalo laboratorijoj padėti... O paskui, kai paskambino telefonu paklausti, kas ir kaip, jam paaiškino, kad valytoja tikriausiai išmetė tą spermą blink.gif Ar čia normalu profesionalioj klinikoj? Ir tai jau ne pirmas kartas. Man paėmė kraujo tyrimams daryti 21 c.d., turėjau daryti prolaktiną, progesteroną ir tostesteroną berods. O vietoj to padarė LH ir FSH blink.gif Paskui man aiškina, kad aš ne taip sakiau pavadinimus tyrimų. Aš atsimenu gerai kad TAIP sakiau, be to, pasakiau ciklo dieną. Negi jų biologės tokios "profesionalios", kad nežino, kurią c.d. kokius hormonus tirti? Dabar biški esam supykę ant VK už bardaką, nors gydytojai priekaištų neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Vataitau @ 2005 11 19, 09:39)
Dabar biški esam supykę ant VK už bardaką, nors gydytojai priekaištų neturiu.


O siaubekas koks doh.gif ,Negaliu patiketi.
Atsakyti