Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

MažojiMiu, Paidukė ir dar kažkas iš mergaičių savo vyriškiams darė ne operaciją, o kažkokią kitokią procedūrą nuo varikocelės (kažką ten sušvirkščia vyriškiams). Sako, kad tai ne tokia agresyvi ir efektyvi procedūra. Nepergyvenkit, tikrai dar nėra labai blogai console.gif
Atsakyti
Mzoji Miu, mes irgi dareme ta procedura, ji gana paprasta, suleidziami vaistukai, kurie lyg "uzcementuoja" nereikalingas kraujagysles. mus taip pat tikino, kad rezultatas turi pagereti, bet kadangi pas mus dar yra ir kitokiu preizasciu, tai siam kartui varikoceles gydymas nedave laukiamo rezultato.

O pas jus ir siaip neblogi palyginus rezultatai smile.gif , viskas bus gerai, pamatysi smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras mergaites,pagaliau mes baigėme gerti vasitus ir dabar pasidareme tyrymus,labai norėčiau ,kad pakomentuotumėte,nes pas daktara dar negreit eisime.

Kiekis ml-6,8 ml
Spalva - stiklokūniška
Drusmatumas -geras
PH-7,00
Spermiju kiekis -6.250.000
Judrumas:
is viso 34%
pirmyneigis 18%
truk2iojimas16%
Potologija
galvutes 28%
kaklelio 14%
uodegeles 8%
Normaliu formu 50%
Leukocitu 6-4
Atsakyti
Šiek tiek galiu pakomentuoti - spermijų kiekis mažokas, turėtų būti 20mln ir daugiau, pirmeiginių spermiukų turėtų būti apie 50% ir leukocitų daugoka (pagal normas jų turėtų būti < 1). tai gal čia kokia infekcija papuolus (padidėjęs leukocitų kiekis gali reikšti uždegimą).

O ryt mus apšvies apie tos oepracijos atlikimo būdus ir panašiai. Vakar išklausinėjau apie visas vaikystės ligas, lygtai baisių nebuvo, liepiau traukt mobiliaką iš priekinės džisų kišenės ir dar visokių nesąmonių prigalvojau smile.gif
Atsakyti
MažojiMiu, mano vyrui darė varikocelės operacją, po kurios praėjus 4 mėn. tyrimo rezultatai labai pagerėjo. Jam darė laparoskopinę op., užspaudė tas blogas venas gnybtukais. Sėkmės ir jums smile.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
kažkaip dabar jau nesinervinu taip labai smile.gif daktaras mano, kad ta operacija dar nebūtina, bet geriau sutvarkyti, kad paskui blogiau nepasidarytų. o ir aišku numuš temperatūra, tai turėtų vsikas pagerėti. thumbup.gif
Atsakyti
mergaits, ar galėtumėte priminti, kaip vadinasi tas testas, kurio metu nustato, ar vyro organizmas pats nežudo spermatozoidų kaip svetimkūnių? man rodos, kad maniškis tokio tyrimo nedarė. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 24 spalio 2005 - 08:45
QUOTE(svajukė @ 2005 10 24, 08:44)
mergaits, ar galėtumėte priminti, kaip vadinasi tas testas, kurio metu nustato, ar vyro organizmas pats nežudo spermatozoidų kaip svetimkūnių? man rodos, kad maniškis tokio tyrimo nedarė.  g.gif


Mums dare autoimunini testa. Jis ir parode, kad vyro spermatozoidai aplipe kazkokiomis dar dalelemis, per kurias ji negali isiskverbti i kiausialaste. Del to reikia IVF ir ICSI, kuriu metu ta dalele pasalins g.gif . Bent taip mums aiskino. g.gif

Gydymo nera sad.gif
Atsakyti
VK daro MAR IgG ir IgA testą iš spermos.
Atsakyti
Sveikutės visos 4u.gif
Traukiu iš prieblandos zonos šitą temelę, kur plepam apie savo mylimiausių, brangiausių vyriškių "gyventojus" tongue.gif
Šiandien pasiėmiau vyro spermogramos atsakymą (tarp kitko, labai juo didžiuojuosi, kad be jokių klausimų ir atsikalbinėjimų išsityrė savo "turtą" blush2.gif )
Didelis palengvėjimas, kad bent iš vyro pusės dėl vaisingumo jokių problemų nėra ax.gif Surašau pagrindinius parametrus:
Kiekis 1 ml 38 mln. (norma 20-40 ir daugiau mln.)
Iš jų gyvų 77 proc. (norma 60-80 proc.)
Judrumas: A+B=51 proc. (norma 50 proc. ir daugiau)
Normalios formos 20 proc. (norma 14 proc. ir daugiau)
Išvada: Normospermija thumbup.gif
Tik vienas nenorminis parametras: agliutinacija 5-10 proc. (norma nėra) g.gif gal kas žino, ką tai reiškia? (man atrodo, kad klampumą blush2.gif, bet atskirai yra išskirta klampumas, tai rez. 0 mm (norma 1-5 mm) Ir ar tai blogai? (nors jei išvada sako, kad sperma normali, tai gal nieko tragiško blush2.gif )
Vat - o iš mano pusės laukia stimuliacijos blink.gif Bet vis tik labai guodžia tai, kad galima visiškai atsidėt savo problemoms, nereikia pastoviai sekti ir vyro rezultatų, dėl ko, manau apsunkėtų procesas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 14 lapkričio 2005 - 11:06
Sveikos, gal kuri galite pasakyti kiek jusų vyrukam kainavo varikocėlės operacija.?
Atsakyti
QUOTE(Ingutė @ 2005 11 14, 11:19)
Sveikos, gal kuri galite pasakyti kiek jusų vyrukam kainavo varikocėlės operacija.?

pati operacija nieko nekainuoja oficialiai mirksiukas.gif , kainuoja vaistai ir kontrastas, vaistai apie 40Lt, kontrastas apie 30Lt jei neklystu
Atsakyti