Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

Muse, kaip pas jus reikalai po vakarykščio vizito VK?
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2005 10 11, 07:08)
Muse, kaip pas jus reikalai po vakarykščio vizito VK?



Na, ka gi zodziu taip biggrin.gif
Nusimesem mes dar ir Narmedos tyrima vakare, kur A-16, B-20, tai Zilaitiene biski pasiuto, bet niekis. Po to VK mes dar dareme kazkoki autoimunini spermos tyrima, kuris parode kad vyro organizmas nepripazista spermos kaip savo kurinio, ir aplipina ji kazkokiomis dalelemis, ko pasekoje jie negali prasioskverbti i kaiusialaste ir sulimpa i kruva (pas mus visada buvo ryski agliutinacija). Kai paklausiau tai varikoceles operacija kaip ir ne prie ko buvo, tai dar karta pasiuto ir pareiske, kad ji galvoja, jog mes matai ne vieno vaiko, o antro ir gal trecio noresim. Gydymas to autoimuninio -kazkoks labai agresyvus gliukokortikoidais, kurie isbalansuoja visa imunine sistema ir gali buti baisiu pasaliniu poveikiu. Neskyre musm jo.

Liko vienas variantas: IVF+ICSI. Uzsirasiau pas gydytoja spalio pabaigoje (nes tik tada dirbna), ziuresim. Labai noreciau dar siais metais bandyti, bet man komandiruotes nusimato, tai net nebezinau ka daryti, kazkokia nesamone.
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 10 11, 08:46)
Na, ka gi zodziu taip biggrin.gif
Nusimesem mes dar ir Narmedos tyrima vakare, kur A-16, B-20, tai Zilaitiene biski pasiuto, bet niekis. Po to VK mes dar dareme kazkoki autoimunini spermos tyrima, kuris parode kad vyro organizmas nepripazista spermos kaip savo kurinio, ir aplipina ji kazkokiomis dalelemis, ko pasekoje jie negali prasioskverbti i kaiusialaste ir sulimpa i kruva (pas mus visada buvo ryski agliutinacija). Kai paklausiau tai varikoceles operacija kaip ir ne prie ko buvo, tai dar karta pasiuto ir pareiske, kad ji galvoja, jog mes matai ne vieno vaiko, o antro ir gal trecio noresim. Gydymas to autoimuninio -kazkoks labai agresyvus gliukokortikoidais, kurie isbalansuoja visa imunine sistema ir gali buti baisiu pasaliniu poveikiu. Neskyre musm jo.

Liko vienas variantas: IVF+ICSI. Uzsirasiau pas gydytoja spalio pabaigoje (nes tik tada dirbna), ziuresim. Labai noreciau dar siais metais bandyti, bet man komandiruotes nusimato, tai net nebezinau ka daryti, kazkokia nesamone.

O k ji siuto,kad paklausi g.gif
Nu va matai neglaėjo taip imti ir visi pranykti
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 10 11, 09:46)
Na, ka gi zodziu taip biggrin.gif
Nusimesem mes dar ir Narmedos tyrima vakare, kur A-16, B-20, tai Zilaitiene biski pasiuto, bet niekis. Po to VK mes dar dareme kazkoki autoimunini spermos tyrima, kuris parode kad vyro organizmas nepripazista spermos kaip savo kurinio, ir aplipina ji kazkokiomis dalelemis, ko pasekoje jie negali prasioskverbti i kaiusialaste ir sulimpa i kruva (pas mus visada buvo ryski agliutinacija). Kai paklausiau tai varikoceles operacija kaip ir ne prie ko buvo, tai dar karta pasiuto ir pareiske, kad ji galvoja, jog mes matai ne vieno vaiko, o antro ir gal trecio noresim. Gydymas to autoimuninio -kazkoks labai agresyvus gliukokortikoidais, kurie isbalansuoja visa imunine sistema ir gali buti baisiu pasaliniu poveikiu. Neskyre musm jo.

Liko vienas variantas: IVF+ICSI. Uzsirasiau pas gydytoja spalio pabaigoje (nes tik tada dirbna), ziuresim. Labai noreciau dar siais metais bandyti, bet man komandiruotes nusimato, tai net nebezinau ka daryti, kazkokia nesamone.

Muse, mano vyras lankėsi pas tą pačią Žilaitienę ir jam taip pat buvo labai didelė agliutinacija (60 proc. regis). Tai visų pirma padarė varikocelės operaciją, o po to skyrė prednizeloną pagal tokią formulę, bet perspėjo kad bus pažeista imuninė sistema, kad ten tirpdo sąnarius ir t.t ir pan., bet mes rizikavom. Turėjau ir aš problemų tai tą ciklą mane stimuliavo clostilbegytu ir ten dar kažkuo . tą ciklą aš nepastojau, bet sekantį visai netikėtai nelauktai nikeo nedarant aš tapau nestuke.gif
Atsakyti
Ir dar, prieš skiriant prednizoloną buvo daromas spermos tyrimas (po varikocelės operacijos buvo praėję kokie 5 mėn.), tai agliutinacija buvo ženkliai sumažėjus ir visai priartėjus prie normos ir Žilaitienė minėjo, kad būtent dėl varikocelės pašalinimo tyrimai pagerėjo, nebent pas tavo vyrą dar kažkas tokio.
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 10 07, 13:20)
Malpotane kiek žinau nebetiekami
o kaip su Tribestan ir Speman? kokios jų kainos ir pakuotės?

g.gif jaučiu maniškiui irgi reikia pasipildyti


Malpotane vaistinėse yra. Nupirkau saviškiui Camelia vaistinėje. kainavo 32 lt
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2005 10 11, 16:39)
Malpotane vaistinėse yra. Nupirkau saviškiui Camelia vaistinėje. kainavo 32 lt


Kalbejau su vaistininku, jis sako, ar Malpotane, ar Wellmann, tai visiskai tas pats.
Tai vitaminai, sureguliuoti vyrams. Galima gerti bet kuriuos is ju. Yra ir dar daugiau rusiu. Problemos jie neisspres, o bendrai sveikatai turetu padeti.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2005 10 11, 15:43)
Kalbejau su vaistininku, jis sako, ar Malpotane, ar Wellmann, tai visiskai tas pats.
Tai vitaminai, sureguliuoti vyrams. Galima gerti bet kuriuos is ju. Yra ir dar daugiau rusiu. Problemos jie neisspres, o bendrai sveikatai turetu padeti.

O kaip gerai būtų sureguliuoti vyrus doh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 10 11, 16:49)
O kaip gerai būtų sureguliuoti vyrus  doh.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  blush2.gif


Aga, gal todel tau ir nelabai sekasi, nes tu nori sureguliuoti vyrus ax.gif
Tai vitaminai, kurie sureguliuoti vyrams. O vyru sureguliuoti gal nereikia. O jau jeigu koks ir "reguliuojasi", tai bek greiciau nuo tokio, kad nereiketu iki gyvenimo galo buti jam mama-daktaryte-vireja-padaveja-namu (ir biudzeto) tvarkytoja...
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2005 10 11, 15:43)
Kalbejau su vaistininku, jis sako, ar Malpotane, ar Wellmann, tai visiskai tas pats.

bet Malpotane pigesni mirksiukas.gif

Muse
Vakar pranešiau savo vyrui, kad jūsų nekokie rezultatai, tai jis baisiai nusiminė verysad.gif dėl jūsų ir kartu dėl saves
Tik jis buvo įsitikinęs, kad pablogėti dėl operacijos neturėjo, nebent linkti taip pat

O kiek tas autoimuninis ištyrimas kainuoja?ir ko Žilaitienė nepatenkinta?
Ar narmedos tyrime būna parašyta apie agliutinaciją?
Atsakyti

Muse
Vakar pranešiau savo vyrui, kad jūsų nekokie rezultatai, tai jis baisiai nusiminė verysad.gif dėl jūsų ir kartu dėl saves
Tik jis buvo įsitikinęs, kad pablogėti dėl operacijos neturėjo, nebent linkti taip pat

O kiek tas autoimuninis ištyrimas kainuoja?ir ko Žilaitienė nepatenkinta?
Ar narmedos tyrime būna parašyta apie agliutinaciją?
[/quote]

Paiduke, tai nereiskai, kad jums taip bus. Tikrai ne. As ir pati nemanau, kad daryti operacija buvo klaida, jokiu budu ne, tas neblogina rezultatu smile.gif

Del imuninio, mes dareme VK spermos tyrima, kuris kainuoja 150 lt, tai ten dar atliekamas kazkoks spec testas, kuris ir parode, kad vyras savo sperma kaip svetimkuni toleruoja. Ir Narmedoje agliutinacija didele, ir deja ji dideja, todel laukti mes kaip ir neturime ko.

Na, o Zilaitienei nepatiko, kad mes VK netikim ir kitur tyrimus darem, tai sake, kad Narmedoj nesamones daro, va taip tongue.gif
Nors man tai jau tas pats, jau apsisprendem, kad gal namo nestatysim, o darysim IVF. Tik kaip darbe suderinti, nezianu, tos amzinos komandiruotes, kokia cia liga sugalvoti? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 10 11, 17:13)
Nors man tai jau tas pats, jau apsisprendem, kad gal namo nestatysim, o darysim IVF. Tik kaip darbe suderinti, nezianu, tos amzinos komandiruotes, kokia cia liga sugalvoti? sad.gif

mes tai negalim nestatyti, nes neturim kur gyventi cry.gif

O ligų visokių galima sugalvoti, ir biuletenį pasiimti jei kitaip neišeina. Aš manau, kad viskas bus gerai, bus ir namas ir vaikai/vaikas wub.gif
Sekmės
Atsakyti