Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

QUOTE(Peperoni @ 2009 06 04, 15:27)
Mano merginos skrybeliukas buvo  ax.gif

user posted image
Gavau kelis prasymus ir per az, ir albume  rozines beretes schemai... ji visa laika buvo salia albume.

Kalbu apie sita beretuka:

user posted image

user posted image

Va sitoj foto geriau matosi:
user posted image

reikia nunerti 7 sesiakampius pagal duotaja schema ir tada 6 juos susiuti aplink viena viduriniji ir apmegzti galvytes apimties kanteli.
reik labai skaiciuot, nes as mezgiau pagal ta schema - ir man gavosi laaabai per didele, teko ardyt... todel pasiskaiciuokit gerai pries pradedamos nert...  ax.gif


aha skrybeliukas matytas ir mergyte taip pat smile.gif
faina beretuke, mano planuose ji tik galvoju tankesniu rastu ir rudeneliui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 04 birželio 2009 - 15:44
QUOTE(Laura_online @ 2009 06 04, 16:43)
aha skrybeliukas matytas ir mergyte taip pat  smile.gif
faina beretuke, mano planuose ji tik galvoju tankesniu rastu ir rudeneliui



na paugejus siek tiek biggrin.gif

Bandysiu ir as darsyk ta berete isnert... gal sikart pavyks... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 06 04, 16:27)
Mano merginos skrybeliukas buvo  ax.gif

user posted image
Gavau kelis prasymus ir per az, ir albume  rozines beretes schemai... ji visa laika buvo salia albume.

tikriausia sita nuotrauka ir turiu tik ten mergyte sonu stovi smile.gif

Atsakyti
gal kas turit sios kepurušos schema http://picasaweb.goo...785263953105170
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 06 04, 15:50)
na paugejus siek tiek biggrin.gif

Bandysiu ir as darsyk ta berete isnert... gal sikart pavyks...  g.gif

Neriau ir as tokia panasia beretike,ale niekaip dydzio neina nutaikyt doh.gif
natuliona tavo nertos kepurytes kaip visad neispasakyto grozio wub.gif o kaip jus neriat kepurytes kai kiekvienoje eileje skirtingus siuliukus imate ar nutraukiat ar paslepiat kaip nors g.gif
Atsakyti
Meganija, as spalvotas kai neriu, tai siulo nenutraukineju, jis blogojoj pusej visai neblogai prigludes lieka.
Natulionos kepuriukas su braskem labai panasus mano nertas kepureles user posted image
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 06 04, 19:30)

Natulionos kepuriukas su braskem labai panasus mano nertas kepureles user posted image

Prie tos pacios striukes nertas biggrin.gif virsugalvis tik kitoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 06 04, 18:30)
Meganija, as spalvotas kai neriu, tai siulo nenutraukineju, jis blogojoj pusej visai neblogai prigludes lieka.
Natulionos kepuriukas su braskem labai panasus mano nertas kepureles user posted image

va kas guziuko panas apneria tongue.gif thumbup.gif wub.gif
kaip braskes neriat? gal turit kokia schemute, kad mastyt nereiktu, ar gal kas papasakot galit blush2.gif
Atsakyti
user posted image

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 06 04, 10:43)
nea schemos nera - cia kazkurios forumietes darbelis, ir ji megzta virbalais  ax.gif



aha, uzmaciau, kad su virbalais, nu gal reisk bandyt, kazka sumeistraut ax.gif blush2.gif
Atsakyti
As braskytes taip neriau: 4 pyneles, paskui i pirmaja pynele 3 st. su uzm, antra eile i pirma ir i paskutini stulpeli po 3 st. su uzm. Taip issiplatina. O lapiukus tai kiekviena skirtingai neriau smile.gif Pyneles kilpa, paskui st be uzmetimu ir paskui jau tuos lapiukus formavau. Nemoku aiskint visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 06 04, 21:32)

thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(IngaKo @ 2009 06 04, 21:49)
As braskytes taip neriau: 4 pyneles, paskui i pirmaja pynele 3 st. su uzm, antra eile i pirma ir i paskutini stulpeli po 3 st. su uzm. Taip issiplatina. O lapiukus tai kiekviena skirtingai neriau smile.gif Pyneles kilpa, paskui st be uzmetimu ir paskui jau tuos lapiukus formavau. Nemoku aiskint visai  doh.gif

reiks pamėginti, ačiū 4u.gif

o čia nauja kepurytė, tik mažius niekaip nenorėjo pozuoti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 04 birželio 2009 - 20:56