Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

QUOTE(natuliona @ 2009 06 04, 12:55)


kiepos spalvos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o tas vysnes kaip darei? pacias vysnes, ne lapelius... ax.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2009 06 04, 13:00)


Norėjau pasiklausti dėl skarytės, ją neri nuo viduriuko ir su kiekviena eile platėji iki reikiamo dydžio, o paskui apneri ir šniūrėlius išneri? Kaupuiosi ją nerti, tai būtų įdomu išgirsti patrimų  blush2.gif

taip -butent taip mirksiukas.gif as beapneriant ir sniurus isneriu, kad nereiktu nei siut, nei kitaip ju tvirtint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 06 04, 14:24)
kiepos spalvos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o tas vysnes kaip darei? pacias vysnes, ne lapelius... ax.gif


vysniukes tai paprasti stulpeliai be uzmetimu ax.gif
Atsakyti
Mergaites,o kaip padaryt susuktus sniurelius is maxi siulu?
lauraOnline,maciu pas tave albumuki,labai labai graziai padaryta...gal gali isduot paslapti blush2.gif
Papildyta:
Oi,Natuliona,pamirsau pagirt,labai grazios spalvytes.. wub.gif
Atsakyti
Na cia nuostabiu darbeliu pridedate...as gailiuos, kad neturiu mergytes...tiek visko grazaus galima prinert...taip norisi tu gelyciu ir drugeliu...

Natuliona...super spalvos ir vysnios tokios skanios...

Na pasirodom ir mes su megstamiausia kepurike...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra-mune: 04 birželio 2009 - 14:17
http://i75.photobuck...0schemom/9a.jpg
O kas man pasakys,sitas kepuriukas,kiek cia tarpuose akiu det,po viena???man tokios schemos nesuprantamos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratike13: 04 birželio 2009 - 14:21
QUOTE(ra-mune @ 2009 06 04, 15:15)
Na pasirodom ir mes su megstamiausia kepurike...


nu man ta spalvyte wub.gif ir rastelis man labai labai thumbup.gif su vienu uzmetimu cia nerta g.gif

as neriau su dviem tokia pat
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 04 birželio 2009 - 14:25
sveikos merginos

kalbate apie maxi siūlus,praeitą savaitę pirkau maxi po 8 lt, Kaune,taigi ar šią savaitę nuolaida yra ar ne nežinau, rašau parduotuvės adresą , tik numerio namo , kuriame yra parduotuvė nežinau:Savanorių-Mituvos kampas,galiu parašyti parduotuvės telefoną 713211.
Atsakyti
QUOTE(irmucė @ 2009 06 04, 15:21)
sveikos merginos

kalbate apie maxi siūlus,praeitą savaitę pirkau maxi po 8 lt, Kaune,taigi ar šią savaitę nuolaida yra ar ne nežinau, rašau parduotuvės adresą , tik numerio namo , kuriame yra parduotuvė nežinau:Savanorių-Mituvos kampas,galiu parašyti parduotuvės telefoną 713211.

tik pasirinkimas ten skurdokas blush2.gif siandien buvau ten tai net ruzavu siulu nera blink.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 06 04, 14:20)
http://i75.photobuck...0schemom/9a.jpg
O kas man pasakys,sitas kepuriukas,kiek cia tarpuose akiu det,po viena???man tokios schemos nesuprantamos doh.gif

su dviem, berods mirksiukas.gif

QUOTE(natuliona @ 2009 06 04, 14:20)
nu man ta spalvyte  wub.gif ir rastelis man labai labai thumbup.gif  su vienu uzmetimu cia nerta  g.gif


as su vienu neriu sita rasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 06 04, 15:36)
as su vienu neriu sita rasta mirksiukas.gif

nu ir as kita su vienu nersiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 06 04, 12:55)
Mano paskutiniai darbeliai 4u.gif
mano mazei labai didele, bet norejau parodyti bendra vaizda  biggrin.gif

user posted image
user posted imageuser posted image




grazus kepuriukas, jau maciau man atrodo sioje kazkurioje temoje tik skrybelaite buvo padaryta. grazu spalviskai labai wub.gif

QUOTE(juratike13 @ 2009 06 04, 13:57)
Mergaites,o kaip padaryt susuktus sniurelius is maxi siulu?
lauraOnline,maciu pas tave albumuki,labai labai graziai padaryta...gal gali isduot paslapti blush2.gif
Papildyta:
Oi,Natuliona,pamirsau pagirt,labai grazios spalvytes.. wub.gif


ziurint kokio storio reikia is tiek siulu ir suki. ta prasme as uzsirisu ant duru rankenos lotuliukas.gif ir suku su pirstais tada zirkles per viduri ir laikai rankose ir susisuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano merginos skrybeliukas buvo ax.gif

user posted image


Gavau kelis prasymus ir per az, ir albume rozines beretes schemai... ji visa laika buvo salia albume.

Kalbu apie sita beretuka:

user posted image

user posted image

Va sitoj foto geriau matosi:
user posted image

reikia nunerti 7 sesiakampius pagal duotaja schema ir tada 6 juos susiuti aplink viena viduriniji ir apmegzti galvytes apimties kanteli.



reik labai skaiciuot, nes as mezgiau pagal ta schema - ir man gavosi laaabai per didele, teko ardyt... todel pasiskaiciuokit gerai pries pradedamos nert... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 04 birželio 2009 - 15:49