Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

Ačiū visoms 4u.gif gražūs žodeliai užveda, norisi nert ir nert lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 23, 10:08)
Mime, labai super  thumbup.gif
Išduok paslaptį, kaip gėlytes nėriai,kaip tik tokių reik  blush2.gif

Ir bryliukai gražiai atrodo, kaip išplatinai?


Ikelsiu pačia gėlytę, kad butų dar aiškiau smile.gif viduriuką darau priklausomai kokios nori didumo gėlytės, be užmetimo paprastom pynutės akims, o lapelius darau su dviem arba su trim užmetimais smile.gif čia mažoji su dviems užmetimais, o dvi i vieną akį iš viso penki su dviem užmetimais, o didžioji su trim užmetimais išviso devyni 4u.gif
O bryliuką platinu tai:
1 eilė: kas į dešimtą akį dvi akis į vieną
2-3eilė: be platinimo
4 eilė: kas dvidešimtą akį
5-6: be platinimo ir t.t.
žodžiu platinu kas 2-3 eilės, dar priklauso nuo siūlų storio 4u.gif
tikiuos suprantamai paaiškinau, jei kas dar klausk mirksiukas.gif

user posted image

Shura kapitonas thumbup.gif labai spalvos wub.gif wub.gif wub.gif
panelė Prym kokia įdomi thumbup.gif
natuliona man labai patinka skarytės wub.gif bet manoji nenešioja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 23 birželio 2009 - 19:10
Nu bryliuką aš panašiai platinu, bet nesigauna taip gražiai g.gif


dar klausimas doh.gif Kaip tvirtinat gėlytes, aš panašiai iš centriuko, su siūlais nuo gėlytės, bet lapeliai atvėpę būna, reik prilygint. gal koks tobulas būdas yra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 23 birželio 2009 - 20:44
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 23, 21:42)
Nu bryliuką aš panašiai platinu,  bet nesigauna taip gražiai  g.gif
dar klausimas  doh.gif Kaip tvirtinat gėlytes, aš panašiai iš centriuko, su siūlais nuo gėlytės, bet lapeliai atvėpę būna, reik prilygint. gal koks tobulas būdas yra  ax.gif

žinok kartais prisiunu paprasčiausiai lapukus, laisvai, per dvi ar vieną vietas rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif šitai kiepkai tai prisiuvau rolleyes.gif
Atsakyti
Mano paskutinis kepuriukas dukriukui 4u.gif


user posted image
user posted image


O čia kitai mergytei 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 24 birželio 2009 - 11:44
QUOTE(Shura @ 2009 06 02, 16:06)

gal kas galit pasidalinti šios kepurytės schema 4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2009 06 24, 13:31)
gal kas galit pasidalinti šios kepurytės schema 4u.gif ačiū

user posted image
Atsakyti
dukrelės kepuriukas


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmucė: 24 birželio 2009 - 19:24
kokiu groziu cia prideta wub.gif wub.gif wub.gif visos labai grazios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
dar viena geltona skrybėlaitė vasarai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 23, 20:42)

dar klausimas  doh.gif Kaip tvirtinat gėlytes, aš panašiai iš centriuko, su siūlais nuo gėlytės, bet lapeliai atvėpę būna, reik prilygint. gal koks tobulas būdas yra  ax.gif

as prisiunu visas ir viduriuka, ir lapelius mirksiukas.gif ypac jei saviskei tongue.gif -nes isplovus bardakelis gauans, eji tik prikabinta biggrin.gif p lygint as nelyginu nieko beveik ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Pabandžiau vakar lapelius prisiūt - super, ką daugiau galiu pasakyt thumbup.gif ir daug greičiau, nei viduriuką prinert. Gėlytes aš pagarinu, ir padarau formą, bet kadangi gražiai prisisiuva, tai nereiks schmoll.gif

Man ta gėlytė pagal Mimę nesigauna tokia didelė, dariau su trim užmetimais, o ji vos poros cm dydžio, kaip padaryt tokią, bet dyyyyyydelę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 25 birželio 2009 - 08:42
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 25, 09:40)

Man ta gėlytė pagal Mimę nesigauna tokia didelė, dariau su trim užmetimais, o ji vos poros cm dydžio, kaip padaryt tokią, bet dyyyyyydelę?

Gal mėgink dvigubu siūlu nerti g.gif
Atsakyti