Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

raštas į apačią ar į viršų priklauso nuo to nuo kurios pusės nersit ar nuo viršugalvio ar nuo apačios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2009 06 19, 22:06)
ale rimtai bigsmile.gif  ir kokia pastabi  biggrin.gif


blush2.gif Na čia taip gavosi. rolleyes.gif

QUOTE(jolitag @ 2009 06 19, 22:08)
sveikos.Na,del skrybeliuku krakmolinimo,tai siulu parduotuvej pardaveja mane paprotino standint su skiestu lipalu. g.gif


Aš taip angeliukus standinau. Yra dar būdas su želatina standinti. Tada ir neišsitepa, bet būna kietesnis nerinys. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2009 06 19, 22:10)
raštas į apačią ar į viršų priklauso nuo to nuo kurios pusės nersit ar nuo viršugalvio ar nuo apačios  biggrin.gif

tai cia savaime suprantama, tik as pavyzdziui nepastebejau, kad vienur jis i apacia eina, o kitur atvirksciai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2009 06 19, 22:10)
raštas į apačią ar į viršų priklauso nuo to nuo kurios pusės nersit ar nuo viršugalvio ar nuo apačios  biggrin.gif


Na tas tai savaime sprantama. ax.gif Bet todėl ir gali būti rietimosi ar pan., jei neri nuo viršaus, nes darbo eiga kiek kitokia pagal schemą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2009 06 19, 20:15)
Ačiukas. oro_buckis.gif Bet Tu nėrei raštuką į apačią, o pavyzdėlyje - į viršų eina. g.gif


Geras,kai parasei tik ir atkreipiau demesi i skirtuma,aprasymo ,prisipazistu,visai neskaiciau rolleyes.gif


QUOTE(Lexana @ 2009 06 19, 22:20)
Na tas tai savaime sprantama. ax.gif Bet todėl ir gali būti rietimosi ar pan., jei neri nuo viršaus, nes darbo eiga kiek kitokia pagal schemą. smile.gif


Na man nebuvo jokio rietimosi,tik as ,kaip ir rasiau,sumazinau akuciu tarpeli pacioj pradzioj ir viskas tada ok gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2009 06 19, 23:13)
Yra dar būdas su želatina standinti. Tada ir neišsitepa, bet būna kietesnis nerinys. ax.gif

O kiek reikia zelatinos.Jei nepatiks bandysiu tada kazka su zelatina daryt
Atsakyti
Kap šitą raštą išgaut? g.gif kažkur panašiu raštu tašę mačiau, bet nerandu schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 20, 07:55)
O kiek reikia zelatinos.Jei nepatiks bandysiu tada kazka su zelatina daryt


1 valg.šaukštą želatinos (jei reikia minkštesnio audinio, kaip kepuriukui, želatinos dėti mažiau) išbrinkinti 1 stiklinėje šalto vandens apie valandą laiko. Tada karšto vandens vonelėje želatiną ištirpinti. Randarbiuką panardinti į šiltą želatinos masę ir greitai suformuoti, nes gana greitai džiūsta, o išdžiūvus suformuoti darosi sudėtingiau.

Štai čia gali paskaityti dar kelis būdus nėrinių standinimui. Tik kad rusų kalba.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 20, 09:05)
Kap šitą raštą išgaut? g.gif kažkur panašiu raštu tašę mačiau, bet nerandu  schmoll.gif
user posted image

labuka 4u.gif
nesudetingas tas rastelis, reiktu pasiknisti archyve gal nuotrauku rasiau kaip nerti g.gif
esme tame kad - pirma eile neriami stulpeliai su uzdejimu, o po to 3 stupleliai su uzdejimu tik durti reikia zemiau ir is priekines nerimo puses apkabinant zemesnes eiles stulpeli, o kitus 3 is kitos nerimo puses apkabinant stupeli...
nu tikiuosi suprantamai parasiau g.gif nes man su paaiskinimas sunku, parodyt lengviau blush2.gif


Atsakyti
elementaru doh.gif žinau aš tą raštą, tik kai taip langeliais padaryta, visai kitaip atrodo doh.gif Bet gražu biggrin.gif
Atsakyti
Vaidullka, labai įspūdingas kepuriukas. thumbup.gif Reiks ir man pabandyti tokį sūnui nunarplioti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2009 06 20, 10:57)
1 valg.šaukštą želatinos (jei reikia minkštesnio audinio, kaip kepuriukui, želatinos dėti mažiau) išbrinkinti 1 stiklinėje šalto vandens apie valandą laiko. Tada karšto vandens vonelėje želatiną ištirpinti. Randarbiuką panardinti į šiltą želatinos masę ir greitai suformuoti, nes gana greitai džiūsta, o išdžiūvus suformuoti darosi sudėtingiau.

Štai čia gali paskaityti dar kelis būdus nėrinių standinimui. Tik kad rusų kalba.

Aciu tau labai.Mano skrybele dideliais bryliais,tai reikia standziai labai kad butu.
Atsakyti