Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

[quote=bumbasi,2009 06 07, 14:05]
Cia siokia tokia shemute
user posted image
Sveikos,reikia pagalbos,as cia tikrai su durnu klausimu,gal galit paaiskint ka reiskia sitam raste tie toki rutuliukai nepilni,jie kiekvienoj eilej krastuose.Nemoku ne dorai paaiskint ko reikia man,pasididinus schemute jie matosi.Dekui.
Atsakyti
QUOTE(Nenyte82 @ 2009 06 18, 21:09)
Cia siokia tokia shemute
user posted image
Sveikos,reikia pagalbos,as cia tikrai su durnu klausimu,gal galit paaiskint ka reiskia sitam raste tie toki rutuliukai nepilni,jie kiekvienoj eilej krastuose.Nemoku ne dorai paaiskint ko reikia man,pasididinus schemute jie matosi.Dekui.


Man regis, kad tie maži lopinėliai yra pusė besimatančios detalės, kuri prijungta prie bendro pagrindo... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 18 birželio 2009 - 20:15
naujas kepuriukas

user posted image
user posted image
Atsakyti
man reikia sios kepuriukes schemutes http://public.fotki....res/zydra1.html atrodo kazkur buvau macius, jiai neklystu, bet dar nerandu, gal kas turi netycia issisaugojus ?
Atsakyti
Štai čia visas aprašymas.
Atsakyti
Susikūriau kepuriukų ir žaisliukų blogą.
tikiuosi nesupyksit, jei rasit savo kepuraičių, stengiaus neįdėti, kad nebūtų piktumų, bet jei rasit ir norėsit kad išimčiau, parašykit asmeniškai, aš ne iš blogos valios, o dėl to, kad darbelis nuostabus blush2.gif
Atsakyti
[quote=paukščiukas,2009 06 19, 09:57]
naujas kepuriukas
Labai sauni kepuryte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pasakyk, kaip vaseliu nerdama apskaiciuoji matmenis? Su virbalais viskas aisku, o vaseliu tai zalias miskas biggrin.gif Kelis kartus permezgineju, kol atitaikai dydi ax.gif
Atsakyti
pas rusaites radau pora idėjų berniukams smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 06 18, 14:57)

tas baltas kepuriukas jusu?
labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugad @ 2009 06 19, 10:47)
tas baltas kepuriukas jusu?
labai grazus  wub.gif



mano, dekui 4u.gif
Atsakyti
pasirodau savo 1 kepuryte
galvovirsis.

kepuryte

P.S. nepasiseke man ,neriau 1k.savo gyvenime ir siulai neatitiko storio...nors malonuma pajauciau vistiek wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svaj-a: 19 birželio 2009 - 11:59
QUOTE(paukščiukas @ 2009 06 19, 07:57)
naujas kepuriukas


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 19, 09:50)
Susikūriau kepuriukų ir žaisliukų blogą.
tikiuosi nesupyksit, jei rasit savo kepuraičių, stengiaus neįdėti, kad nebūtų piktumų, bet jei rasit ir norėsit kad išimčiau, parašykit asmeniškai, aš ne iš blogos valios, o dėl to, kad darbelis nuostabus  blush2.gif

saunuole thumbup.gif
Atsakyti