Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

QUOTE(almara @ 2009 06 18, 13:43)
Mergaitės gal žynot kaip ''gaminta '' ši kiepka kaip suprantu čiasu vašeliu nerta g.gif
user posted image

gal butu galima tokio kepuriuko schemute gauti ?
Atsakyti
sveikos auksarankes
Mana reikia ant kepurytes nunerti inkara!!! gal kas turi kokia schemute? ar geriau butu issiuvineti? Lauksiu varijantu ba niekaip nesumastau nuo ko pradeti 4u.gif
Atsakyti
almara ,

keli puslapiai atgal as tokia esu idejusi, tik as neriau is plonu siuliuku, o cia is labai storu siuliu. galiu pasakyti kad siulu isejo kaip dviem kepurem biggrin.gif nes rastas toks dvigubas: vienas o ant viesaus kitas ax.gif

va kur as neriau is plonyciu vasarini varianta

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 18 birželio 2009 - 14:59
QUOTE(Raflezija @ 2009 06 18, 15:49)
sveikos auksarankes
Mana reikia ant kepurytes nunerti inkara!!! gal kas turi kokia schemute? ar geriau butu issiuvineti? Lauksiu varijantu ba niekaip nesumastau nuo ko pradeti  4u.gif

Gal toks tiks?
user posted image


Atrodo va taip:
user posted image
Atsakyti
sveikos.Na,nerandu as niekaip tu nurodymu krakmolinimo...jau nunerta skrybelaite...gal kas gali patart kaip gi tuos brylius pastatyt..... g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 18, 15:20)
Gal toks tiks?
user posted image
Atrodo va taip:
user posted image


thumbup.gif didelis dekui einu papuosti kepuriuka, kaip uzbaigsiu parodysiu kaip gavosi hi.gif
QUOTE(jolitag @ 2009 06 18, 15:47)
sveikos.Na,nerandu as niekaip tu nurodymu krakmolinimo...jau nunerta skrybelaite...gal kas gali patart kaip gi tuos brylius pastatyt..... g.gif  verysad.gif

na as nusipirkus koncentrata sandikli "LUGA" Higejos ir labai neblogai standina yra ir purskiamas bet tas silpnesnis kazkiek
Atsakyti
to Luga neradau,tik purskiamas buvo kazkoks.Pabandziau krakmola virt kaip kisieliu,bet kai pradejo dziut baltumas lenda...Skrybelaite tai melyna g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 18, 15:53)
to Luga neradau,tik purskiamas buvo kazkoks.Pabandziau krakmola virt kaip kisieliu,bet kai pradejo dziut baltumas lenda...Skrybelaite tai melyna g.gif

as su paprastui krakmolu niekad ir nedarius man tas baltumo isryskejimas ir nepatinka. As Kaune "Luga" pirkau Europos pr. svaros prekiu parduotuveleje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raflezija: 18 birželio 2009 - 15:59
QUOTE(Laura_online @ 2009 06 18, 15:57)
almara ,

keli puslapiai atgal as tokia esu idejusi, tik as neriau is plonu siuliuku, o cia is labai storu siuliu. galiu pasakyti kad siulu isejo kaip dviem kepurem  biggrin.gif nes rastas toks dvigubas: vienas o ant viesaus kitas  ax.gif

va kur as neriau is plonyciu vasarini varianta

user posted image

user posted image

atsiprasau, bet neradau, arba neyspanginau. gal galetai padeti, nes radau tik kaip ta rastely nerti. o pacios schemutes ne
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 06 18, 14:18)
kelis psl pries tai idejau sita rasteli Shurai wink.gif

[


Spalva kita ir jau atrodo kad kiepka kita ax.gif
QUOTE(Laura_online @ 2009 06 18, 15:57)
almara ,

keli puslapiai atgal as tokia esu idejusi, tik as neriau is plonu siuliuku, o cia is labai storu siuliu. galiu pasakyti kad siulu isejo kaip dviem kepurem  biggrin.gif nes rastas toks dvigubas: vienas o ant viesaus kitas  ax.gif


mačiau šia jūsų kiepka labai patiko,tik norėtusi ant modeliuko matyt blush2.gif ,tai pradėjau dairytis tokio tipo ,o pasirodo grįžau atgal lotuliukas.gif
aš dar nesu labai stipri nerėja tai nelabai išmanau kaip geriau pradėt ją nert,gal galit patart blush-anim-cl.gif2:ir ar išvyso lengvai ėjosi šis raštas
ir kaip manot tiks šiai kiepkai Vernito verpalai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 18 birželio 2009 - 16:51
QUOTE(9kristina @ 2009 06 18, 13:24)
gal butu galima tokio kepuriuko schemute gauti ?



QUOTE(9kristina @ 2009 06 18, 16:29)
atsiprasau, bet neradau, arba neyspanginau. gal galetai padeti, nes radau tik kaip ta rastely nerti. o pacios schemutes ne



na schemos kaip ir nera biggrin.gif tik rastas 4u.gif

QUOTE(almara @ 2009 06 18, 16:48)
Spalva kita ir jau atrodo kad kiepka kita ax.gif
mačiau šia jūsų kiepka labai patiko,tik norėtusi ant modeliuko matyt  blush2.gif ,tai pradėjau dairytis  tokio tipo ,o pasirodo grįžau atgal lotuliukas.gif
aš dar nesu labai stipri nerėja tai nelabai išmanau kaip geriau pradėt ją nert,gal galit patart blush-anim-cl.gif2:ir ar išvyso lengvai ėjosi šis raštas
ir kaip manot tiks šiai kiepkai Vernito verpalai


tai kad va neriau ne savo mergaitei, o mano mergaitei per didele buvo kad nufotografuot ant modeliuko, kliente nepasirodo kaip atrodo biggrin.gif

sis rastas sudetingas tik tuo kad didinti akis reikia labai gerai apgalvoti kad rasto neiskraipyti , ir kaip pvz kitas kepureles neria tai viduriuka daro kazkoki standartini o paskui deda rasta o cia kad gautusi vientisas butent ir reikia nemazai didinti pastoviai. na bet pasibandzius paskaiciavus viskas gaunasi gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidutia55 @ 2009 06 18, 11:26)
nu, prisiziurejau cia kepuryciu ir pati susigundziau nunerti savo damai. Dabar jau susirgau liga vis stebeti sita temele  smile.gif  Ikeliu ir savo pirmuosius darbelius pasirodyti, bet man labiau patinka modeliukas nei kepuriukai  blush2.gif

http://public.fotki....a55/kepuriukai/

thumbup.gif labai labai grazu thumbup.gif kepurytes superines thumbup.gif o jau modeliuko grozis wub.gif wub.gif wub.gif

as irgi vis ziurineju jusu darbelius, tai jau liga ir man bus blink.gif vakar nuneriau kepuriuka savo mazajai, bet lygtai didoka ax.gif net nezinau ar ardyt ar kitai vasarai palikt g.gif
Siaip jus visos cia saunuoles thumbup.gif PAGARBA 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti