Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

QUOTE(renateled @ 2009 06 18, 10:37)
Aciukas blush2.gif
Bandysiu nufotografuot rolleyes.gif

smile.gif smile.gif
Atsakyti
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2009 06 18, 10:26)
kad rastelis ne taspats per ta pati, ne vientisas ax.gif man pavyzdziui greiciau nerias taip smile.gif bent jau atrodo, kad greiciau biggrin.gif


Tas tai taip. smile.gif Man labai patinka nemonotoniški raštai, o ir gražesni jie dažnai būna. rolleyes.gif Ir neriasi labai greitai tokie. rolleyes.gif

Ačiū, mergaitės, už pagyras mano kepuriukui. wub.gif
Atsakyti
Mano svieziausias darbas mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 06 18, 10:43)

labai grazu wub.gif wub.gif ir modeliuko grozis rolleyes.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(liamuna @ 2009 06 18, 11:11)
Mano svieziausias darbas  mirksiukas.gif

user posted image

nuostabu wub.gif
Atsakyti
nu, prisiziurejau cia kepuryciu ir pati susigundziau nunerti savo damai. Dabar jau susirgau liga vis stebeti sita temele smile.gif Ikeliu ir savo pirmuosius darbelius pasirodyti, bet man labiau patinka modeliukas nei kepuriukai blush2.gif

http://public.fotki....a55/kepuriukai/
Atsakyti
QUOTE(vaidutia55 @ 2009 06 18, 11:26)
nu, prisiziurejau cia kepuryciu ir pati susigundziau nunerti savo damai. Dabar jau susirgau liga vis stebeti sita temele  smile.gif  Ikeliu ir savo pirmuosius darbelius pasirodyti, bet man labiau patinka modeliukas nei kepuriukai  blush2.gif

http://public.fotki....a55/kepuriukai/

bigsmile.gif bigsmile.gif jetiau jetiau koks grozis ir kepuriuko ir modeliuko, ziauriai grazu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidutia55 @ 2009 06 18, 11:26)
nu, prisiziurejau cia kepuryciu ir pati susigundziau nunerti savo damai. Dabar jau susirgau liga vis stebeti sita temele  smile.gif  Ikeliu ir savo pirmuosius darbelius pasirodyti, bet man labiau patinka modeliukas nei kepuriukai  blush2.gif

http://public.fotki....a55/kepuriukai/


Nugis fantastika. bigsmile.gif Šaunuolė mamytė!!! 4u.gif

Liamuna, kokia skarelė daili. wub.gif Nuostabu! wub.gif
Atsakyti
Rodau savo naujaja maziaus kepuryte ...
jusu teismui ax.gif 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 06 18, 12:09)
Rodau savo naujaja maziaus kepuryte ...



thumbup.gif kaip padarei???????? bigsmile.gif
Atsakyti
aciukas uz pagyras 4u.gif
Dar labai noreciau kepurytes rozines su zalia maisytos, bet tada reiktu zalio rubelio lekt ieskot smile.gif tas derinukas man wub.gif

visos mamaites maladiec jus cia thumbup.gif darbstouleles
Atsakyti
[quote=vaidutia55,2009 06 18, 11:26]
nu, prisiziurejau cia kepuryciu ir pati susigundziau nunerti savo damai. Dabar jau susirgau liga vis stebeti sita temele smile.gif Ikeliu ir savo pirmuosius darbelius pasirodyti, bet man labiau patinka modeliukas nei kepuriukai blush2.gif


vaidutia55, kepuriukai verti, kad toks gražus modeliukas juos nešiotų 4u.gif wub.gif
Atsakyti