Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

QUOTE(natuliona @ 2009 06 17, 16:50)
tikrai yra mirksiukas.gif
Savanoriu-Mituvos kampas po8 Lt, tik pasirinkimas jau mazokas  unsure.gif
dar centre 2 neblogos parduotuves yra ten po 9.90-10Lt (tik adresu nezinau) ax.gif
iz Urmo bazej po 10 Lt

Ir dar prie autobusu stoties kioskelyje po 9.50 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2009 06 17, 16:42)
as pirkau per akcija megoj rimi tai 11 su kapeikom mokejau ax.gif gal yra pigiau...

bet cia ne akcijine kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2009 06 17, 18:16)
kada cia taip buvo?  blink.gif , pirkau vienoj vietoj prase po 9 lt, kitoj po 10 lt. tai pagalvojau, kad net neverta daugiau ten vaziuoti, nes parduotuvej po 8 perku. ax.gif


as pati is Klaipedos, bet mano uosviene vaziuoja savo reikalais i gariunus karta per menesi, tai paprasiau ir parveze, net nezinau konkreciai is kurios vietos, ji nemazai pirko, daug uzsakinejau, tai ji sake pokas (6 ruloniukai) - 34 Lt
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 06 17, 16:50)
tikrai yra mirksiukas.gif
Savanoriu-Mituvos kampas po8 Lt, tik pasirinkimas jau mazokas  unsure.gif
dar centre 2 neblogos parduotuves yra ten po 9.90-10Lt (tik adresu nezinau) ax.gif
iz Urmo bazej po 10 Lt

dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Shura @ 2009 06 17, 18:10)
Aciukas mergytes uz pagalba, ziuresiuos , baigiu kepuriuka ir tada bandysiuos...

o maxiu - gariunu turgui po 6 lt, pigiau jauciu niekur nerasit  mirksiukas.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif tikrai jau, bet man toli verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 06 17, 18:45)
as pati is Klaipedos, bet mano uosviene vaziuoja savo reikalais i gariunus karta per menesi, tai paprasiau ir parveze, net nezinau konkreciai is kurios vietos, ji nemazai pirko, daug uzsakinejau, tai ji sake pokas (6 ruloniukai) - 34 Lt

cia tokia Maxi siuliuka kaina? g.gif 1 vnt = 5.67 Lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 06 17, 19:14)
cia tokia Maxi siuliuka kaina?  g.gif 1 vnt = 5.67 Lt  blink.gif

nieko sau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 06 17, 19:14)
cia tokia Maxi siuliuka kaina?  g.gif 1 vnt = 5.67 Lt  blink.gif



QUOTE(briga1 @ 2009 06 17, 19:18)


taip iseina bigsmile.gif , as tikrai tiek mokejau, ir zinau zmones is klaipedos kurie bizniuka taip daro veza is gariunu uz tokia kaina ir pas mumi turgui uz 8 lt pardavineja ax.gif
Atsakyti
verta tada vaziuoti i gariunus doh.gif
Atsakyti
Sveikos, nėrėjos smile.gif . Kaip gražiai jūs neriat thumbup.gif . Puikūs darbeliai. Esu tik pradedanti ir truputi nekantri, gal patarsit, kur galėčiau rasti kaip nerti pagražinimus ant kepuryčių ( drugelius, gėlytes )? Nu nesiseka internete ką nors paprastesnio rasti doh.gif . Padėkit ax.gif .
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2009 06 16, 19:33)
Pasikartosiu, bet gal kas turite didesnę schemą šios beretės? ax.gif


Aš turiu žurnalą su tokia ir dar viena panašia kepuryte ir schemomis. Jei dar neradai schemos - brūkštels AŽ ir atskenuosiu.
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 06 17, 22:03)
Sveikos, nėrėjos smile.gif . Kaip gražiai jūs neriat thumbup.gif . Puikūs darbeliai. Esu tik pradedanti ir truputi nekantri, gal patarsit, kur galėčiau rasti  kaip nerti pagražinimus ant kepuryčių ( drugelius, gėlytes )? Nu nesiseka internete ką nors paprastesnio rasti doh.gif . Padėkit ax.gif .
Dėkui 4u.gif

Visa tema yra tam: Puošimai-gėlytės, drugeliai ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 17 birželio 2009 - 21:14
sakykit,o koks storis tu maxi siulu? as ryt idesiu savo 1 kurini,bet teko antra k. is irisu nerti verysad.gif gavosi perdidele...
reikes vaz. i lietuva pirmiausiai siulu nusipirkti g.gif i gariunus ,kaip supratau biggrin.gif
oi tokiai mezgejei,net vaselis turi superinis buti rolleyes.gif ...bet lab. daug ismokau.nenorejau jusu trukdyti,isneriau ...ir net pati galvovirsi pakeiciau smile.gif nes,kaip minejau siulai perstori. ech,pirmas blynas ir prisviles...kodel taip turi buti visada a?
Papildyta:
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 06 13, 17:31)
user posted image

user posted image
kepurytė- skarytė

lab.grazios gelytes wub.gif gal galit is arciau pritraukti ar schemute
Atsakyti