Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

Paukščiukas-ačiū 4u.gif

QUOTE(Nenyte82 @ 2009 06 09, 17:30)
Labai grazi thumbup.gif ,gal gali idet schemute,ci vis skaitineju as,bet sitokios kepurytes dar nepastebejau blink.gif


Idedu schemutę pagal kurią nėriau:4u:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 10 birželio 2009 - 08:53
QUOTE(lelllyte @ 2009 06 09, 09:01)
labas rytas
nu jus saunuoles kepurytes tai pasaka wub.gif  wub.gif

labai grazus modeliukas gal galima gauti sukneles schema (nelabai matosi butu geriau kad aiskesne blush2.gif )

Nelabai į temą čia su suknelėm, bet kad prašote ax.gif tai ji ČIA
Atsakyti
sveikos.Prasysiu pagalbos.Bandau nunert srybelaite,viska pagal schema darau,bet man gaunasi mazyte kepurye,na pats virsus....ten rodo,kad virsuje 9 cm,o aplink 144 akys.Viskas taip pas mane.bet mano galva tai tikrai netilps g.gif biggrin.gif
http://images49.fotk...71416/8a-vi.jpg
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 10, 11:12)
sveikos.Prasysiu pagalbos.Bandau nunert srybelaite,viska pagal schema darau,bet man gaunasi mazyte kepurye,na pats virsus....ten rodo,kad virsuje 9 cm,o aplink 144 akys.Viskas taip pas mane.bet mano galva tai tikrai netilps g.gif  biggrin.gif
http://images49.fotk...71416/8a-vi.jpg
user posted image



reikia didinti akiu kad tiktu norimai apimciai, o tai reiskia kad papildomai turite dadeti rasto motyvu, na reikia apsiskaiciuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 10, 12:12)
sveikos.Prasysiu pagalbos.Bandau nunert srybelaite,viska pagal schema darau,bet man gaunasi mazyte kepurye,na pats virsus....ten rodo,kad virsuje 9 cm,o aplink 144 akys.Viskas taip pas mane.bet mano galva tai tikrai netilps g.gif  biggrin.gif

tada reikia lapeliu skaiciu padidinti arba pacius lapelius didinti ax.gif
Atsakyti
aciu mergaites.Bandysiu kazka daryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 06 10, 13:19)
reikia didinti akiu kad tiktu norimai apimciai, o tai reiskia kad papildomai turite dadeti rasto motyvu, na reikia apsiskaiciuoti  mirksiukas.gif

O gal galetumet man padet atskaiciuot/ blush2.gif Jei as kaip parodyta tiek eiliu nuneriau,gavosi man tas blynas-10 cm,o paneraiu dar tuo rastu toliau,ten jis nesiplatina daugiau,tai gavosi galvos apimciai apie 40 cm doh.gif o maniske tai 57 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 06 09, 12:53)

Man labai graži siūlų spalva, gal kartais dar turi  spalvos numeriuką ax.gif

ne, tikrai neturiu mirksiukas.gif vos pradjeus nert ismetu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 10, 12:47)
O gal galetumet man padet atskaiciuot/ blush2.gif Jei as kaip parodyta tiek eiliu nuneriau,gavosi man tas blynas-10 cm,o  paneraiu dar tuo rastu toliau,ten jis nesiplatina daugiau,tai gavosi galvos apimciai apie 40 cm doh.gif o maniske tai 57 biggrin.gif


tokiai kepures apimciai bynas turetu buti apie 18 cm ir tik tada nustoti platinti, bet kadangi tavo neriama kepure turi rasta tai dar reikia atsizvelgti ir i rasto motyvus...

Papildyta:
MAXI siulu spalvos ir ju numeriai va cia - http://www.diktas.co...basak_maxi.html
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 10, 11:26)
Nelabai į temą čia su suknelėm, bet kad prašote  ax.gif tai ji ČIA

labai aciu
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 10, 12:47)
O gal galetumet man padet atskaiciuot/ blush2.gif Jei as kaip parodyta tiek eiliu nuneriau,gavosi man tas blynas-10 cm,o  paneraiu dar tuo rastu toliau,ten jis nesiplatina daugiau,tai gavosi galvos apimciai apie 40 cm doh.gif o maniske tai 57 biggrin.gif

Ten brėžiny parodyta, kad blynas turi būti 9 cm, o paskui neriant šoną skrybėlė dar išplatėja. O jeigu vis tiek per siaura, tai nerkit dar vieną blyno eilę, pridėdama 8 arba 16 stulpelių (lapelio motyvas yra iš 8 stulpelių), tada tų lapelių reikės nerti ne 18, kaip schemoje parašyta, o 19 arba 20. Geriausia pabandykit nusinerti vieną lapelį arba bent jau pradžią, pamatuokit, ir matysit, kiek tokių lapelių reikia aplink galvą, tada atitinkamo dydžio blyną nusinersit.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 10, 15:00)
Ten brėžiny parodyta, kad blynas turi būti 9 cm, o paskui neriant šoną skrybėlė dar išplatėja. O jeigu vis tiek per siaura, tai  nerkit dar vieną blyno eilę, pridėdama 8 arba 16 stulpelių (lapelio motyvas yra iš 8 stulpelių), tada tų lapelių reikės nerti ne 18, kaip schemoje parašyta, o 19 arba 20. Geriausia pabandykit nusinerti vieną lapelį arba bent jau pradžią, pamatuokit, ir matysit, kiek tokių lapelių reikia aplink galvą, tada atitinkamo dydžio blyną nusinersit.

as tai ta sona paneriau,tai ten tas rastas nei kiek neuzsideda akiu.Kaip pradzioje 144,taip apacioje.Ar as kazko nematau g.gif
na va,pamatau.Tas vienas motyvas 8 akys-2.5 cm.tai 18 motyvu-45 cm,jei neklystu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 10 birželio 2009 - 13:08