Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

Bonda, nu man tavo kiepkos wub.gif
o ta violetine ir stovi akyse su drugeliais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 06 08, 13:20)
dar viena parodysiu blush2.gif  savaitgali uzbaigiau ax.gif kaip norejo -taip ir padariau biggrin.gif


Ladai linksma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2009 06 08, 12:24)
Bonda, nu man tavo kiepkos  wub.gif
o ta violetine ir stovi akyse su drugeliais  rolleyes.gif

dekui blush2.gif tik nikaip drugiam usu nesugebu prigalvot tongue.gif lotuliukas.gif o tai gelem vadina lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, turiu toki klausimeli, tos kurios neret skarytes mergaitem,kaip reikia apskaiciuoti apimti?Kokio ilgio reikia nerti,jei galvytes apimtis 50cm?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 06 08, 14:20)
dar viena parodysiu blush2.gif  savaitgali uzbaigiau ax.gif kaip norejo -taip ir padariau biggrin.gif

user posted image

koks grozis tiesiog vasara smagi super super. gal shemute galetum
Atsakyti
Bonda,koks siuliukas...lyg ne maxi
Atsakyti
QUOTE(ADDULE @ 2009 06 08, 12:52)
koks grozis  tiesiog vasara smagi super super. gal shemute galetum


yra sioj tmeoj kazkur schema ax.gif
QUOTE(kacumota @ 2009 06 08, 12:54)
Bonda,koks siuliukas...lyg ne maxi

maxi maxi mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu sau skrybeliuko.gal galit kokiu schemuciu idet?Aciu.
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 08, 12:35)
Mano pirmas bandymas nert skrybeliuka ax.gif


Labai graži.

QUOTE(bonda @ 2009 06 08, 13:20)
dar viena parodysiu blush2.gif  savaitgali uzbaigiau ax.gif kaip norejo -taip ir padariau biggrin.gif


ooo, kokia skani bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 08, 12:35)
Mano pirmas bandymas nert skrybeliuka ax.gif
user posted image

labai daili wub.gif

QUOTE(bonda @ 2009 06 08, 13:20)
dar viena parodysiu blush2.gif  savaitgali uzbaigiau ax.gif kaip norejo -taip ir padariau biggrin.gif


nu jau skanumelis bigsmile.gif wub.gif super thumbup.gif

QUOTE(shara @ 2009 06 08, 13:47)
Merginos, turiu toki klausimeli, tos kurios neret skarytes mergaitem,kaip reikia apskaiciuoti apimti?Kokio ilgio reikia nerti,jei galvytes apimtis 50cm?


as tai matuoju savo mergickai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shara @ 2009 06 08, 12:47)
Merginos, turiu toki klausimeli, tos kurios neret skarytes mergaitem,kaip reikia apskaiciuoti apimti?Kokio ilgio reikia nerti,jei galvytes apimtis 50cm?


skarytes neriu paprastai, takrim tau reikia ant 50 cm tai pasiimi centimetra ir vis nerdama matuoji ilgi kol pasieki norima apimiti, siuo atveju 50 cm (tiksliau as pora cm maziau darau, nes kai risasi dar tempiasi ir jei buna per daug tada negraziai susirisa ir siaip paskui stovi kampai negraziai, geriau maziau ciut tada graziai apsitems)
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 06 08, 16:39)
skarytes neriu paprastai, takrim tau reikia ant 50 cm tai pasiimi centimetra ir vis nerdama matuoji ilgi kol pasieki norima apimiti, siuo atveju 50 cm (tiksliau as pora cm maziau darau, nes kai risasi dar tempiasi ir jei buna per daug tada negraziai susirisa ir siaip paskui stovi kampai negraziai, geriau maziau ciut tada graziai apsitems)

as tai kokias 3-5 cm mazesne darau, 50 cm galvai neriu 45-46 cm smile.gif
Atsakyti