Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 06 07, 10:56)
mano naktinis darbelis

naturoj spalvos gražesnės ax.gif


pamiršau pagirti blush2.gif , labai dailiai žiūrisi ir spalvytės linksmos thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Pauksciuk, ziuriu tu is klaipedos, ar ten niekur nera tu lietuvisku siulu banga, nida...
arba kokiu nors kad man tiktu doh.gif Sesuo gyvena klp, tai prasyciau jos atsiust, tik ji nerankdarbiauja, tai ir nezino kur ieskot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 07, 12:58)
Pauksciuk, ziuriu tu is klaipedos, ar ten niekur nera tu lietuvisku siulu banga, nida...
arba kokiu nors kad man tiktu  doh.gif Sesuo gyvena klp, tai prasyciau jos atsiust, tik ji nerankdarbiauja, tai ir nezino kur ieskot  ax.gif

blush2.gif nesu apie tokius girdėjusi, aš daugiau siuvinėjimo srity pasikausčius. bet nėrimui dažnai perku Debrecene Rimi parduotuvėje, ten ir daugiau visokių medvilninių mačiau, tik pavadinimų neatsimenu schmoll.gif

dar yra Žardės IKI parduotuvėj maža parduotuvėlė ir tam pačiam Debrecene buvusiam Vaikų pasaulyje smile.gif O jei kitam miesto gale, težinau Burda saloną, prie senojo turgaus, ai dar priešais Avitelą firminė siūlų parduotuvė būdavo, ten visokių begalės siūlų būdavo, tik nežinau ar bedirba g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 07 birželio 2009 - 12:04
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 07, 12:55)
Vernitas ir medvilnės turi ? kie teko su jais susidurt, tai vilna arba pusvilne. tikriausiai internete ju irgi nera?

turi, 100pr. medvilnė, labai maloniai nerisi, ir yra gražių ryškių spalvų 4u.gif pirkau vilniuje, bet radau ir šiauliuose smile.gif
va pvz šios iš vernito medvilnės 4u.gif
http://public.fotki....e/mikas063.html
http://public.fotki....andulis058.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 07 birželio 2009 - 12:06
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 07, 12:58)
Pauksciuk, ziuriu tu is klaipedos, ar ten niekur nera tu lietuvisku siulu banga, nida...
arba kokiu nors kad man tiktu  doh.gif Sesuo gyvena klp, tai prasyciau jos atsiust, tik ji nerankdarbiauja, tai ir nezino kur ieskot  ax.gif


Dar būna Maximoj arba IKI parduotuvėse menvilninių siūlų pirkti, tik ten pasirinkimas mažesnis ir kainos kaip iš kosmoso doh.gif
Atsakyti
Dar kartą rodausi su savo bandana - pagaliau pavyo savininką pagaut į kadrą biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 07, 13:18)
Dar kartą rodausi su savo bandana - pagaliau pavyo savininką pagaut į kadrą biggrin.gif



super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu labai uz pagalba, tikiuosi man kazkaip pavyks susitvarkyt su siulu paieska thumbup.gif
Vernito pas mus yra, bet kaip sakiau tai maciau tik pusvilne,vilna g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 06 06, 19:48)
dekui. 4u.gif

penkiakampio shema turiu.ryt imesiu 4u.gif

Sveika,kai galesi butinai imesk,man irgi labai idomu,bandysiu tokia nunert.
Atsakyti
Kažin ar tokiai vaikiškai skrybėlaitei užtektų 50 gr siūlų plonesnių nei Maxi ar irisas?
user posted image
norėč savo mažiukei nunert ir spalvytę tokią gražią turiu, bet suabejojau... g.gif

kai ką radau apie šią
user posted image
ШЛЯПА С АЖУРНЫМИ ПОЛЯМИ
Размер 57.
Вам потребуется; пряжа “Турн - Лилия” бежевая (код 872) - 100 г; крючок № 3.
Переплетение: узор по схеме 1 для тульи; узор по схеме 2 - для полей.
Плотность вязания: 28 п. х 13 р. = 10 х 10см (связано узором по схеме 1).
ОПИСАНИЕ РАБОТЫ. Начните с макушки. Наберите цепочку из 5 в.п., замкните в кольцо, провяжите из него 3 в.п. на подъем и 13 ст. с накидом, продолжите работу по схеме 1. Провязав 11 рядов, с 12-го по 19-й ряд вяжите без прибавлений, провязывая под в.п. предыдущего ряда столбики с накидом, а между ними - 1 в.п. С 20-го ряда вяжите поля по схеме 2. Из каждой 11-й в.п. предыдущего ряда вывязывайте 5 ст. с накидом для образования клина. Свяжите шнурок из в.п. длиной 1 м, проденьте в дырочки 19-го ряда, сзади завяжите. Накрахмальте поля

Tik nežinau kaip schemas ir .doc ištraukti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pookelis: 07 birželio 2009 - 13:51
QUOTE(Pookelis @ 2009 06 07, 13:50)
Kažin ar tokiai vaikiškai skrybėlaitei užtektų 50 gr siūlų plonesnių nei Maxi ar irisas?
user posted image
norėč savo mažiukei nunert ir spalvytę tokią gražią turiu, bet suabejojau... g.gif





ziurint kokia apimtis mirksiukas.gif is 50 gr plonesniu nei maxi esu nerusi ant 44 cm apimties tai uzteko , na ir nuo rasto priklauso...nepabandzius nezinosi mirksiukas.gif bet siaip is mano patirties jei tikria plonesni nei maxi tai tikrai turi uztekti. va dar prisiminiau kad neriau skrybelaite ir ant 52 cm apimties ir uzteko ir dar truputi liko
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 07, 12:18)
Dar kartą rodausi su savo bandana - pagaliau pavyo savininką pagaut į kadrą biggrin.gif
user posted image

suzavejo sitas kepuriukas,ale vis pamirstu paklasut kaip cia nerta,taip atrodo,kaip is atskiru daliu ir paskui sujungta,o kaip is tikro???

O cia mano dar vienas nertas berniukui,pirma karta dariau su snapeliu...kazkaip man sitas reikalas sudetingas doh.gif
user posted image
Atsakyti