Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

QUOTE(Ingrida.S @ 2009 06 05, 12:42)
Parodysiu ir aš, vis neprisiruošiau įdėt  blush2.gif
user posted image



super super kepuriukas 4u.gif as ukopinsiu ideja kaip tik dabar ieskojau ka nunerti dukrytei kai saltesnis oras... is storesniu siuliuku darau labai gerai gaunasi nors bijojau kad neisnersiu to susikryziavimo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(juratike13 @ 2009 06 05, 22:14)
Laura Online,zaviuosi kaskart tavo darbeliai,labai labai skoninga ir grazu...
Turiu klausimeli tau,jei galima...
jau rodei sita kepuryte,rasciuka irgi...bet ,mane dabar domina is kokiu siulu nerei,lyg ir maxi sakei g.gif ,nepamenu,o kaip padarei laciuka...ar jis gerai laikosi?Aciu labai...
user posted image



o as nerandu sitos kepurytes schemutes blush2.gif gal galit pasufleruoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretam @ 2009 06 06, 15:35)
super super kepuriukas  4u.gif  as ukopinsiu ideja kaip tik dabar ieskojau ka nunerti dukrytei kai saltesnis oras... is storesniu siuliuku darau labai gerai gaunasi nors bijojau kad neisnersiu to susikryziavimo  blush2.gif

ačiū visoms už pagyrimus mano kepuriukui 4u.gif
aš irgi iš pradžių bijojau, kad neišnersiu, bet kai įpranti tai labai lengvai neriasi smile.gif
Atsakyti
Sveikos...

Naujas kepuriukas didutei...

user posted image
Atsakyti
Gal kas gali normaliai isversti kas kiek ir kur akis sunert?
Далее делаем убавки по обе стороны от рельефного столбика , путем провязывания двух столбиков с накидом вместе, это надо, чтоб не косило клинья, а рельефный вяжем также как в прибавках!!!
Далее околышек в виде резинки, вяжем 3 ряда путем чередования рельефных изнаночных и лицевых, смотрим, чтоб лицевые совпали с границами клиньев!

Rusiskai suprantu, bet ne viska blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 06 birželio 2009 - 16:22
QUOTE(bumbasi @ 2009 06 06, 17:21)
Gal kas gali normaliai isversti kas kiek ir kur akis sunert?
Далее делаем убавки по обе стороны от рельефного столбика , путем провязывания двух столбиков с накидом вместе, это надо, чтоб не косило клинья, а рельефный вяжем также как в прибавках!!!
Далее околышек в виде резинки, вяжем 3 ряда путем чередования рельефных изнаночных и лицевых, смотрим, чтоб лицевые совпали с границами клиньев!

Rusiskai suprantu, bet ne viska blush2.gif

Jeigu tai padės,kažkas panašaus :
Nuo reljefinio stulpelio, sumezgant du stulpelius su užmetimu kartu.To reikia,kad nesisuktų klynai,o reljefinį mezgam taip kaip pridedam.околышек mezgam kaip rezinką, mezgam tris eiles,keičiant geras akis su blogom,žiūrėti,kad gerosios akys sutaptų su klynų kraštais.

Gal padės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 06 05, 21:49)
mano paskutinis darbelis

user posted image



koks grozis wub.gif
Atsakyti
merginos, paaiškinkit man naujokei mezgėjėlei, kaip reikia sunert tuos šešiakampius su penkiakampiais doh.gif Bandau ir šiaip ir taip - neišeina fool.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 06 06, 18:04)
Jeigu tai padės,kažkas panašaus :
Nuo reljefinio stulpelio, sumezgant du stulpelius su užmetimu kartu.To reikia,kad nesisuktų klynai,o reljefinį mezgam taip kaip pridedam.околышек mezgam kaip rezinką, mezgam tris eiles,keičiant geras akis su blogom,žiūrėti,kad gerosios akys sutaptų su klynų kraštais.

Gal padės.  ax.gif

dekui. 4u.gif

penkiakampio shema turiu.ryt imesiu 4u.gif
Atsakyti
sveikos, labai seniai seku jusu tema 4u.gif neriau jau labai seniai tai nusprendziau vel prisest prie nerimo ir parodysiu savo pirma darba po ilgo laiko. Tik nekritikuokyt labai blush2.gif
kepuryte mano sunui
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 06 06, 17:21)
Gal kas gali normaliai isversti kas kiek ir kur akis sunert?
Далее делаем убавки по обе стороны от рельефного столбика , путем провязывания двух столбиков с накидом вместе, это надо, чтоб не косило клинья, а рельефный вяжем также как в прибавках!!!
Далее околышек в виде резинки, вяжем 3 ряда путем чередования рельефных изнаночных и лицевых, смотрим, чтоб лицевые совпали с границами клиньев!

Rusiskai suprantu, bet ne viska blush2.gif

O tas '' околышек'' tai čia kepurės snapelis ar kaip ją ten dar pavadinti,nes labai daug klausimų kilo verčiant.
Atsakyti
Sveikos nerejeles auksarankes, gal kas pasidalintu tokios skrybelaites schemute, labai noreciau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2009 06 06, 22:12)
merginos, paaiškinkit man naujokei mezgėjėlei, kaip reikia sunert tuos šešiakampius su penkiakampiais  doh.gif  Bandau ir šiaip ir taip - neišeina fool.gif


QUOTE(bumbasi @ 2009 06 06, 22:48)
penkiakampio shema turiu.ryt imesiu 4u.gif

turiu omeny, kaip tas dalis tarpusavy sujungt mastau.gif
Atsakyti