Įkraunama...
Įkraunama...

Nepasitikėjimas savimi

Nu strijos ir plyses pilvo poodinis sluoksnis man jau buvo po pirmojo gimdymo. Bet tai imanoma paslept po rubais ir bendras ispudis bus thumbup.gif - liekna.

O dabar as net ne stambi, o stora. KAd buciau stambi turiu numest 10 kg, kad buciau normali - 15, kad buciau liekna - 20. Bet as aukso viduriuka labioausiai megstu rolleyes.gif

Savo isvaizdos mylejimas irgi prisideda prie bendro pasitikejimo savimi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 19 balandžio 2004 - 16:11
Ateina siandien jauna moteryte i darba prasytis. Sakau- "labai laiku ,kaip tik ieskom". Pasiziuriu jos popieriukus, pasisnekam, kaip ir tiktu. Pradedu pasakoti ko mes is jos noretume, o ji ir klausia "ar pas jus dirbti labai sunku?" blink.gif Sakau- nelengva, o kur dabar lengva? Pasisnekam su ja, o atsakyma ji tik ryt ryte pasakys, sako, dar neapsisprendziau. wink.gif Ir dirbti norisi, bet va, po vaikuciu auginimo baisu vel pradet dirbti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (avei @ 2004 04 19, 18:07)
Ateina siandien jauna moteryte i darba prasytis. Sakau- "labai laiku ,kaip tik ieskom". Pasiziuriu jos popieriukus, pasisnekam, kaip ir tiktu. Pradedu pasakoti ko mes is jos noretume, o ji ir klausia "ar pas jus dirbti labai sunku?" blink.gif Sakau- nelengva, o kur dabar lengva? Pasisnekam su ja, o atsakyma ji tik ryt ryte pasakys, sako, dar neapsisprendziau. wink.gif Ir dirbti norisi, bet va, po vaikuciu auginimo baisu vel pradet dirbti tongue.gif

o tai gal galima pasakyti koks darbas - as tau atsakyma ir siandien pateikciau.
Atsakyti
įdomiai čia perskaičiau.daug kas i man tinka, todėl ir aš pasinaudosiu patarimais wink.gif
Atsakyti
Per kazkokia rusu laida, maciau interviu su vienu turtingiausiu pasaulio vyruku. JHis pasakojo savo istorija. GAl bus ir jums idomi. Kai jam buvo 20m mire jo tevai ir paliko jam pinigeliu neperdaugiausia. Jis arabas. Isvaziavo tada i savo svajoniu sali Amerika. Po meteliu prasvaiste visus pinigus. Be darbo, be pinigu keliaudavo autostopu su "gerais zmonemis". Vasara taip pateko i viena sala (kad nesumaisyciau geriau neminesiu jos pavadinimo, kurio nelabai atsimenu). Eina jis vargsas papludimiu ir valgo ledus. Suvalges popieriu numeta ant smelio. Staiga balsas uz jo nugaros sako, nesiukslink mano salos. O jis: cia ne tavo sala, ji visu. Po to issiaiskino, jog tas balsas buvo tos salos savininko. Pasiprase jaunuolis darbo tenai: tvarke papludimius, rinko siuksles ir t.t. Kadangi pasirode esantis darbstus, neblogai uzdirbo, pradejo mokytis. O tas salos savininkas budamas jau senu zmogum , savo gyvenimiska patirti bande perduoti jaunuoliui, supazindino ji su turtingais zmonemis ir patapo jaunuolis naftos magnatu...
Tai va, cia sutrumpinta istorija. Bet viena to magnato mintis man patiko. Jis sako, noredami igyti daugiau pasitikejimo savo jegomis, o to pasekoja uzdirbti daugiau pinigu, savo nuopelnus uzrasykite sasiuvinyje ir nuolat juos skaitykite. Nuopelnas - tai ne tai, kad jus indus isplovete, bet pvz. atlikote svarbu darba firmoje (nebutinai siandien, gal tai buvo pires 10 metu...) ir pan. Sako, taip zmogus pradeda jausti savo verte visuomeneje, taip jis gali ivertinti savo galimybes.
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 04 19, 19:30)
o tai gal galima pasakyti koks darbas - as tau atsakyma ir siandien pateikciau.

prekyboje
Atsakyti
Nezinau, man tas nuopelnu rasymas tai kazkoks svetimas dalykas. Girtis savo nuopelnais (kazkur skaiciau kad dar juos galima vos ne ant sienos susikabinti) sau ir kitiems kazkaip netikra. Ir kiti besigiriantys ("koks as saunus, koks as super") man nelabai patinka. Tarsi demonstravimas kazko ko nera.
Atsakyti
QUOTE (avei @ 2004 04 20, 18:02)
prekyboje

issamiau gal galima - kokioj prekybos srity ( knygos, indai, kompai), darbo laikas, reikalavimai, atlyginimas....
Atsakyti
Va, Silvute jau nepasitikejima savimi bando iveikti ir isidarbinti prekyboj laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na vat moteros- parašiau aš tą cv ir motyvacinį. Kadangi darbas ne pagal specialybę, tai visa tai atrodo kažkaip pokvailiai sakyčiau. Susibalamūtijau visai -siūst ar nesiūsti? Nenoriu atrodyt kvailai, nenoriu juokint žmonių...Tas mano cv atrodo maždaug taip: visą gyvenimą buvau balerina, bet dabar labai noriu pilotuoti Boingą. Bet labai labai noriu...nagi patarkit ką nors protingosios moteros....
Atsakyti
Aisku, siusk. Blogiau gi nebus. Nepakvies i pokalbi tai nepakvies, o jei pakvies - tai thumbup.gif Jei nesiusi - tai tikrai nepakvies smile.gif
BTW mano CV irgi panasus, nes ieskau kitokio darbo smile.gif
Atsakyti
Siųsk, siųsk smile.gif
Jei jiems tikrai reikia gero darbuotojo, atkreips į tave dėmesį, pamatysi smile.gif
Kai įgyta specialybė sutampa su darbu - gerai, bet ne mažiau svarbu ir žmogaus noras DIRBTI - manau, tai žino rimti darbdaviai smile.gif
Atsakyti