Įkraunama...
Įkraunama...

Nepasitikėjimas savimi

Va dabar nesenia nusipirkau nepigios kosmetikos sau, tai toks atsirado kaltes jausmas, vis norisi patarnauti vyrui blink.gif Va atseit kokis jis geras o as neverta, neverta..... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 04 14, 14:43)
Va dabar nesenia nusipirkau nepigios kosmetikos sau, tai toks atsirado kaltes jausmas, vis norisi patarnauti vyrui blink.gif Va atseit kokis jis geras o as neverta, neverta..... sad.gif

laugh.gif Eik jau, nejuokinusi. Cia perdedi, man atrodo. Kaltes jausmas gali tik pries save atsirasti, bet ir tai tik tuo atveju, jei brangiai kosmetikai buvo isleisti paskutiniai pinigai.
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 04 14, 14:47)
laugh.gif Eik jau, nejuokinusi. Cia perdedi, man atrodo. Kaltes jausmas gali tik pries save atsirasti, bet ir tai tik tuo atveju, jei brangiai kosmetikai buvo isleisti paskutiniai pinigai.

Nu ne paskutiniai tikrai, bet va gaila ant saves, o kai vyrui ka perki tai jautiesi gerai, ir visai neobidna, kad ne sau o jam perku, o va sau.... mad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 04 14, 14:51)
Nu ne paskutiniai tikrai, bet va gaila ant saves, o kai vyrui ka perki tai jautiesi gerai, ir visai neobidna, kad ne sau o jam perku, o va sau.... mad.gif sad.gif

O vat aš tavim pilnai tikiu- ir man ką nors kitam pirkti- didžiausias kaifas, o sau pinigėlius leisti- stačiai nuodemė sad.gif Paskui nesinori netgi tuo pirkiniu naudotis- nukišu kur nors, kad akių nebadytu. Turi dar kiek laiko praeiti, kad spiriama būtinybės tuo daiktu naudotis- visgi išsitraukčiau...
Atsakyti
QUOTE (pypt!!! @ 2004 04 14, 14:57)
O vat aš tavim pilnai tikiu- ir man ką nors kitam pirkti- didžiausias kaifas, o sau pinigėlius leisti- stačiai nuodemė sad.gif Paskui nesinori netgi tuo pirkiniu naudotis- nukišu kur nors, kad akių nebadytu. Turi dar kiek laiko praeiti, kad spiriama būtinybės tuo daiktu naudotis- visgi išsitraukčiau...

Tikrai taip sad.gif Ir dabar tuos kremus nukisusi, kad nieks nematytu blink.gif O tai dar pagalvos kokia nagla, kas ji tokia, is viso.... sad.gif Debilizmas, pati zinau, bet jauciu nepasitikejima savimi.
Atsakyti
Oi, oi- dar vienas anekdotas. Anyta(švenčių proga) mane nusivedė į tokią parduotuvę ir įteikė dovanų čekį. Reikėjo pamatyt kaip aš blaškiaus bandydama ką nors reikalingo " prie ūkio" išsirinkti, ar vaikui ką ar vyrui išrinkti, bet, kad toj parduotuvėj tik kosmetika visokia buvo. Blaškaus blaškaus, pardavėja žiūri akis išvertus, anyta laukia- visai susisarmatijau- prisirinkau bile ko, šampūnų visokių- kad vis ne man vienai būtų... nu ar ne baubiakas?
Atsakyti
QUOTE (pypt!!! @ 2004 04 14, 15:02)
Oi, oi- dar vienas anekdotas. Anyta(švenčių proga) mane nusivedė į tokią parduotuvę ir įteikė dovanų čekį. Reikėjo pamatyt kaip aš blaškiaus bandydama ką nors reikalingo " prie ūkio" išsirinkti, ar vaikui ką ar vyrui išrinkti, bet, kad toj parduotuvėj tik kosmetika visokia buvo. Blaškaus blaškaus, pardavėja žiūri akis išvertus, anyta laukia- visai susisarmatijau- prisirinkau bile ko, šampūnų visokių- kad vis ne man vienai būtų... nu ar ne baubiakas?

Gal tu mano klonas ka? rolleyes.gif As tai stebiuosi , kaip kitos tiesiog vos nereikalauja, "man", "man" as irgi taip noooriu. sad.gif Noriu buti tokia savim besirupinanti, bet negaliu. Va pvz su anyta, tai man atrodo, kad cia tiesiog mes bijom jas nuvilti pasirodyti, kad mes esam savanaudes, ir t.t., na zodziu, norim kad ji apie mus galvotu tik gera, na taip ir gaunasi kvailai po to...
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 04 14, 13:12)
Gal tu mano klonas ka? rolleyes.gif As tai stebiuosi , kaip kitos tiesiog vos nereikalauja, "man", "man" as irgi taip noooriu. sad.gif Noriu buti tokia savim besirupinanti, bet negaliu. Va pvz su anyta, tai man atrodo, kad cia tiesiog mes bijom jas nuvilti pasirodyti, kad mes esam savanaudes, ir t.t., na zodziu, norim kad ji apie mus galvotu tik gera, na taip ir gaunasi kvailai po to...

Puiku, kad analizuoji situacija! smile.gif Dabar tik belieka pamastyti ar tikrai verta
del to, kad itiktum anytai, paminti savo interesus, poreikius, lydytis savyje is
meiles ir nuolankumo ir t.t. Anyta tai turi teise tenkinti savo poreikius, pirkti tai, ka ji nori. O Tu sau ta teise atimi. Gal uztektu pvz. anyta kavutes pasikviesti, torta nusipirkus. Arba iteikti jai maza dovanele, arba "suorganizuoti" bilietus i koncerta, kur ji jau seniai norejo apsilankyti ir t.t. Juk taip taip pat galima parodyti anytai demesi, palankuma ir to jai tikrai uzteks. Nebutina bandyti itikti bet kokia kaina, skriausti save. Geriau ta energija i savo ir i seimos poreikius investuoti. Bus nauda visiems.
Atsakyti
QUOTE (pypt!!! @ 2004 04 14, 13:02)
Oi, oi- dar vienas anekdotas. Anyta(švenčių proga) mane nusivedė į tokią parduotuvę ir įteikė dovanų čekį. Reikėjo pamatyt kaip aš blaškiaus bandydama ką nors reikalingo " prie ūkio" išsirinkti, ar vaikui ką ar vyrui išrinkti, bet, kad toj parduotuvėj tik kosmetika visokia buvo. Blaškaus blaškaus, pardavėja žiūri akis išvertus, anyta laukia- visai susisarmatijau- prisirinkau bile ko, šampūnų visokių- kad vis ne man vienai būtų... nu ar ne baubiakas?

Pypt!!! tokioj situacijoj juk ir labai savimi pasitikintis bet letesnes reakcijos zmogus gali pasimesti. Juk reikia tuojau pat apsispresti, issirinkti uz tam tikra kaina ir t.t.
Sekanti karta, atsidurusi tokioj situacijoj, padekok anytai uz ceki ir pasakyk, kad noretum ateiti cia apsipirkti veliau drauge su vyru. Ir nesavanaude pasirodysi, ir anytai itiksi, ir galesi ramiai apsigalvoti, ko istikruju kam reikia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (pypt!!! @ 2004 04 14, 11:27)
QUOTE (catina @ 2004 04 14, 06:06)

Gal kokia nors Tavo konkurente ar seip Tau nemaloni asmenybe
"nusprogtu is pavydo" pamaciusi Tave tokia nauja, dailia, estetiska.

Nepaprastai gaila, bet esu visiškai nelinkusi konkuruoti. Baisiai pasigendu savyje šios savybės sad.gif Ir darbinėj srity oi kaip praverstų ir šiaip gyvenime...O gal čia dar tik viena šaka to savimi nepasitikėjimo medžio?

Tu teisi pypt!!! Konkurencijos vengimas, siekimas harmonijos bet kokia kaina - visa tai budinga droviems, savimi nepasitikintiems zmoniems.
Beja, mano anksciau pateikti argumentai buvo "islauzti is pirsto" pavyzdziai. Tu turetum pati pamastyti, kas tau tokiu atveju svarbu, naudinga, teiktu pasitenkinima. Jei nenori butinai konkuruoti, tai ir nekonkuruok...
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 04 14, 09:37)
g.gif g.gif g.gif Hm lengva pasakyti, kad reikia viska logiskai apgalvoti ir tada jau drasiai zengti gatve, bet realiai tai tiesiog nesigauna, taip sakant iki pirmos replikos, o kartais vos ir ne zvilgsnio per daug idemaus..... g.gif unsure.gif

Uz tokios Tavo reakcijos slepiasi is dalies socialines baimes (noras pateisinti kitu lukescius, butinai pasirodyti teigiamai, beime buti aststumtai, nesuprastai,
isjuoktai), is dalies tai vyksta del per didelio demesio sau sureiksminimo.
Apie ta demesio sureiksminima smulkiau parasysiu veliau....
Atsakyti
Oj catina, tu taip protingai rasai! Tikrai kartais mes tiesiog per daug sureiksminame detales, ir nematome bendro vaizdo smile.gif)) Aciu tau uz komentarus, kai kazkas padeda isanalizuoti situacija, tikrai lengviau pasidaro ir paciai pamastyti, nes kai viska matai is savo varpines tai vaizdas gaunasi siek tiek iskreiptas. Matai, o su anyta siek tiek kita problema, nes ji tokia butent moteris, kuri aukoja viska net ir savo sveikata del savo seimos ( vyro ir sunaus) lengvo gyvenimo sad.gif Uz tai, bet koks pareiskimas, sorry , bet man reikia, jai skamba, kaip pasaulinio lygio tragedija, jai tai tiesiog nesuprantama. Zodziu man reikia jai neegzistuoja, egzistuoja tik sunaus ir vyro poreikiai sad.gif deja, man net paciai jos gaila, taip noretusi, kad ji pati daugiau demesio skirtu sau, ir tada ne taip skaudziai reaguotu i mano pareiskimus sad.gif smile.gif Va tokie vat reikaliukai. Tikrai gerai, kai kas nors taip protingai pakomentuoja kaip tu. O apie demesio sureiksminima butinai parasyk, lauksiu !
Atsakyti