Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

nu dar yra karma - gal tu ji gerai padusinai pereitame gyvenime.
Atsakyti
aš praeitam gyvenime buvau vienuolyne.
Atsakyti
nu gyvenimu turbut ne vienas yra, is kitos puses, buvimas vienuole dar nereiskia, kad negali kam nors kalti i klyna. beje, kokiam kultui tarnavai?
Atsakyti
gėda prisipažint, bet krikščionių.
Atsakyti
nu tai ziurek - i roju nepatekai, vadinasi buvai prasta vienuole. arba stipriai pagriesyjai - o ka jau konkreciai padarei, turbut nelengva nustatyti.
Atsakyti
Nevisada karma kalta dėl žmogaus nelaimių. Paskaitykit mediumės Sylvia Browne knygą "Gyvenimas anapus". Net jei nepriimsit visko už gryną pinigą, tai vis tiek bus nuotaiką pataisantis skaitymas, pateikiantis atsakymus į kai kuriuos klausimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 14 liepos 2009 - 17:01
O aš praeitame gyvenime gyvenau kažkur arabų kraštuose... bigsmile.gif Tik va kuo buvau neatsimenu... schmoll.gif Greičiausiai bely dancus šokau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 07 14, 19:16)
O aš praeitame gyvenime gyvenau kažkur arabų kraštuose... bigsmile.gif  Tik va kuo buvau neatsimenu...

smiltpele
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.170 @ 2009 07 14, 19:19)

Bet škia, gyvenau pagal visas smiltpelių gyvenimo taisykles - žėk kaip reinkarnavausi... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 14 liepos 2009 - 18:39
QUOTE(Urartu @ 2009 07 14, 19:37)
Bet škia, gyvenau pagal visas smiltpelių gyvenimo taisykles - žėk kaip reinkarnavausi... bigsmile.gif

o kas sake, kad reinkarnuotis i zmogu yra -eiti pirmyn.
O gal atgal...
Atsakyti
Na matai, nelygu į kokį žmogų reinkarnuotis umn.gif

Kaip buvusi smiltpelė iki tam tikro amžiaus pagal plaukų spalvą buvau "sieraja miš", bet va dabar jau koks 20 metų kaip esu blondinė flirt.gif Tai va, skaitau, kad atkakliu plaukų dažymu bet kokią karmą galima pataisyt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 14 liepos 2009 - 18:59
paziurejus i foto, visai nepanasi i blondine smile.gif
Atsakyti