Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(gluosnis @ 2010 02 10, 13:15)
jei zmones nori zinoti- ir tai tikrai nemazai smile.gif
kiekvienas daro taip kaip gali ir tiek, kiek gali. laukti, reikalauti, tiketis, kad padarys daugiau - t.p. stresai, kuriuos reikia paleisti... as nevertinu, nereikalauju, nespaudziu ir nieko nesitikiu is ju ... ir is savo puses irgi duodu tik tiek, kiek galiu, man negaila. be to ...jei as kazka "pamatau" - zinau, kad tai ir mano problema, as irgi ja paleidziu... ko nematau, negaliu atpazinti - to as ir neturiu, tai - ne mano. gaunasi abipuse nauda smile.gif dar padekoju mintyse, kad man zmogus parode. 4u.gif

lš mano pusės jokių priekaištų nebuvo, tiesiog pamąsčiau raidėmis... 4u.gif Ir tikrai nelaikau savęs patyrusia... unsure.gif gyvenimas kalba pats už save- tikrai nesu "patyrusi". Sveikatos visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 02 10, 11:49)
lš mano pusės jokių priekaištų nebuvo, tiesiog pamąsčiau raidėmis...  4u.gif Ir tikrai nelaikau savęs patyrusia...  unsure.gif gyvenimas kalba pats už save- tikrai nesu "patyrusi". Sveikatos visoms 4u.gif

na, nesikuklinkit jau taip, jauciasi gi ismintis net per ekrana ax.gif gluosnio irgi... teko nemaza fraziu perskaityti kitose temose, o viena is vis buvo vos ne gyvenima keicianti. atrodo zinai ta informacija, bet padrikai, kai sudelios zmogus viska i viena sakini, tai net nusvinta padange nuo prabudimo. dekui jums kad esat.
Atsakyti
QUOTE(Proza @ 2010 02 08, 08:59)
Man labai rūpėtų daugiau apie apnašas ant liežuvio sužinoti blush2.gif Jau daug metų jos mane kankina. Kiekvieną rytą nuo liežuvio  nugramdau daugybę apnašų. Dažniausiai baltos jos būna. Visada galvojau, kad tai virškinimo problemos, nors nejaučiu jokių skausmų, gal tik pūtimas schmoll.gif Kiek aš nedariau visokių organizmo "valymų", bet problema niekur nedingo... Ką tai reiškia, kad aš bandau apsimesti kitokia, nei esu? Ką turėčiau daryti? Ačiū  4u.gif


O su širdele irgi viskas gerai?
Papildyta:
QUOTE(gluosnis @ 2010 02 10, 11:15)
jei zmones nori zinoti- ir tai tikrai nemazai smile.gif
kiekvienas daro taip kaip gali ir tiek, kiek gali. laukti, reikalauti, tiketis, kad padarys daugiau - t.p. stresai, kuriuos reikia paleisti... as nevertinu, nereikalauju, nespaudziu ir nieko nesitikiu is ju ... ir is savo puses irgi duodu tik tiek, kiek galiu, man negaila. be to ...jei as kazka "pamatau" - zinau, kad tai ir mano problema, as irgi ja paleidziu... ko nematau, negaliu atpazinti - to as ir neturiu, tai - ne mano. gaunasi abipuse nauda smile.gif dar padekoju mintyse, kad man zmogus parode. 4u.gif


Viena iš priežasčių, kodėl anksčiau patarinėdavau, buvo ta, kad kitam ieškodama atsakymo, pati taip pat sau nemažai rasdavau. O dabar aptingau, ypač, kai sužinojau, kad dalis priežasčių visgi nėra aprašytos jokiose knygose, nes jos turi karminę kilmę... Pvz., jei yra smaugimo pojūtis gerklėje, kurio tikroji priežastis- esi kelis kartus mirus skendimo metu. Ir jokios atgailos ir afirmacijų ar maldų kartojimai to smaugimo nepradangins...O tokių "smulkmenėlių" mes visi turim pačių įvairiausių ir ne po vieną...
Atsakyti
Vaižgante, labai įdomiai parašei apie tas karmines kilmes, gal galėtum daugiau pavyzdžių ? Mano dukrytei spazmuoja gerklę, bet gydytojai teigia, kad jai čia dėl cerebrinio.. kvėpuoja ir matosi, kaip kaklo duobutė net įdumba, kaip vaikui sunku įkvėpti..ar tai irgi gali būti susiję su karmine kilme? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medute28: 10 vasario 2010 - 13:14
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 10, 14:04)
O su širdele irgi viskas gerai?
Papildyta:
Viena iš priežasčių, kodėl anksčiau patarinėdavau, buvo ta, kad kitam ieškodama atsakymo, pati taip pat sau nemažai rasdavau. O dabar aptingau, ypač, kai sužinojau, kad dalis priežasčių visgi nėra aprašytos jokiose knygose, nes jos turi karminę kilmę... Pvz., jei yra smaugimo pojūtis gerklėje, kurio tikroji priežastis- esi kelis kartus mirus skendimo metu. Ir jokios atgailos ir afirmacijų ar maldų kartojimai to smaugimo nepradangins...O tokių "smulkmenėlių" mes visi turim pačių įvairiausių ir ne po vieną...

taip, Luule irgi rase, kad butent jos problemos su virssvoriu - is panasiu prezasciu - viename is paskutiniu gyvenimu ji mire nuo bado.
bet cia jau aukstesnis lygis, pradeti reikia nuo sio gyvenimo, kas yra dabar.
Atsakyti
Pirmiausia ir ieškai priežaščių kodėl taip yra, nes tradicinė medicina neranda. Yra vaikiukas, kuris vis atsikrenkščia. Kai paklausi kodėl taip daro, atsako, kad šiaip sau. Bet šiaip sau nieko nebūna. Todėl manau, gal neissako savo minčių, kurios užstringa gerklėje?
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 02 10, 13:17)
.
bet cia jau aukstesnis lygis, pradeti reikia nuo sio gyvenimo, kas yra dabar.


Mes ne visada galime žinoti, ar tai yra iš šio gyvenimo.
O gerklės pavyzdys yra mano pačios- aš niekaip nesuprasdavau, kodėl rebefingų metu jausdavau siaubingą smaugimą. Maniau, iškvėpuosiu tai laikui bėgant. Deja, ir po 30-ies rebefingų tai tebeliko...Neseniai sužinojau, kad keletą kartų miriau skęsdama ir keletą kartų uždusinta...O ir šiame gyvenime skendau tris kartus.
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 10, 13:14)
Vaižgante, labai įdomiai parašei apie tas karmines kilmes, gal galėtum daugiau pavyzdžių ? Mano dukrytei spazmuoja gerklę, bet gydytojai teigia, kad jai čia dėl cerebrinio.. kvėpuoja ir matosi, kaip kaklo duobutė net įdumba, kaip vaikui sunku įkvėpti..ar tai irgi gali būti susiję su karmine kilme?  4u.gif


Nežinau, bet galiu pasiūlyti apsilankyti pas moterį, kuri duotų tikslų atsakymą į šį klausimą.
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2010 02 10, 14:57)
na, nesikuklinkit jau taip, jauciasi gi ismintis net per ekrana  ax.gif  gluosnio irgi... teko nemaza fraziu perskaityti kitose temose, o viena is vis buvo vos ne gyvenima keicianti. atrodo zinai ta informacija, bet padrikai, kai sudelios zmogus viska i viena sakini, tai net nusvinta padange nuo prabudimo. dekui jums kad esat.

Jūs čia man?- pasitikslinu... Jei man- tai prašom. Net nustebau bigsmile.gif Kas dėl tos informacijos, kuri nesusilipina krūvon... Tiesiog ateina tokie momentai, kai mozaika pati susidėlioja, postūmis būna nebūtinai žodinė informacija. Paskutiniu momentu man kai ką pasufleravo labai bjaurus ir įkyrus kačiukas, vis besimaišantis po kojom. Kaip sako Volmer, kartais net po kojom pasipainiojęs pagalys gali tapti patarėju smile.gif Aš pati irgi ieškau iki negalėjimo- kartais atrodo, kad jau turiu siūlo galą, bet po kurio laiko jis vis išslysta, vis atsiranda naujos gijos....
Tai dėkui jums pačiai už gerą žodį, nes save vis bardavau už tai, kad čia makaluojuos... g.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 10, 15:04)
Ir jokios atgailos ir afirmacijų ar maldų kartojimai to smaugimo nepradangins...O tokių "smulkmenėlių" mes visi turim pačių įvairiausių ir ne po vieną...

taip, afirmacijos veikia tik mentaliniam kūne, jei problema gilesnė- niekaip nepadės visa tai.
Atsakyti
ar ta moteris mato žmogaus karmą? būtų labai įdomu pabendrauti ir dėl savęs ir dėl mažosios. Lauksiu duomenų į až. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 10, 13:56)
ar ta moteris mato žmogaus karmą? būtų labai įdomu pabendrauti ir dėl savęs ir dėl mažosios. Lauksiu duomenų į až. Ačiū


Ji daug ką mato, bet pas ją gali eiti tik labai stiprių nervų žmonės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 02 10, 11:41)
virusas - tai visada saves apkaltinimas. tie puliukai, skystis - sako apie pazeminima ir liudesi.
as irgi turi ta virusa, man padeda kvieciu gemalu aliejus kuris buna eurovaistineje arba eurokos parduotuveje, ji galima naudoti ir kiekviena diena vietoj kremo ar kelis lasus ilasinti i krema... dar maciau big'e vynuogiu kauliuku alieju, irgi turetu padeti.

Labai ačiū, jau nesitikėjau, kad bus pastebėtas mano klausymas 4u.gif .
Atsakyti
Gal žinote dėl ko atsiranda problemų su šlapimo pūsle ar inkstais? g.gif
Dėkui iš anksto smile.gif
Atsakyti