Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(Gytarė @ 2010 02 08, 18:26)
Galima ir paprasčiau... ax.gif

kaip paprasciau??????? nu pasidalinkit panos patirtim, o tai jau atsibodo viskas doh.gif doh.gif zinau, kad yra kazkas negerai, zinau kas negerai, o kaip sugebeti tai istaisyti g.gif kaip sugebeti apsukti smegenis kitaip ir priversti jas mastyti kaitaip blink.gif
Atsakyti
O herpesas ant lūpų? Vienas šašiukas užgyja, po savaitės kitas išdygsta ant kitos lupos. Kartais herpesas užpuola ir mano sūnūs? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašura: 09 vasario 2010 - 14:38
QUOTE(Domicele @ 2010 02 09, 10:55)
kaip paprasciau??????? nu pasidalinkit panos patirtim, o tai jau atsibodo viskas  doh.gif  doh.gif zinau, kad yra kazkas negerai, zinau kas negerai, o kaip sugebeti tai istaisyti  g.gif kaip sugebeti apsukti smegenis kitaip ir priversti jas mastyti kaitaip  blink.gif

Tiesiausias kelias į sveikatą būtų visai nemąstyti, o ne mąstyti kitaip bigsmile.gif Meditacija, bemintė būsena- geriausi vaistai. Jei jau nemokam medituoti, jei mintys neduoda ramybės- varykit "Tėve mūsų' šimtus kartų per dieną g.gif kol tai taps savaimine mantra. Jei pastebit, kad kartojat mechaniškai, o dėmesys nukrypęs į minčių spiečių, gražinam dėmesį vėl į Tvėrėją, į maldą ir varom toliau. Pradžioj bus sunku, bet dėl savęs juk stengiamės, ne dėl kažko kito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 10 vasario 2010 - 09:37
QUOTE(be rėmų @ 2010 02 10, 09:33)
Tiesiausias kelias į sveikatą būtų visai nemąstyti, o ne mąstyti kitaip bigsmile.gif Meditacija, bemintė būsena- geriausi vaistai. Jei jau nemokam medituoti, jei mintys neduoda ramybės- varykit "Tėve mūsų' šimtus kartų per dieną g.gif kol tai taps savaimine mantra. Jei pastebit, kad kartojat mechaniškai, o dėmesys nukrypęs į minčių spiečių, gražinam dėmesį vėl į Tvėrėją, į maldą ir varom toliau. Pradžioj bus sunku, bet dėl savęs juk stengiamės, ne dėl kažko kito.


Pradžiai gal ir nieko...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 10, 11:41)
Pradžiai gal ir nieko...

Man labai patinka Tavo nuostata su išlaikytu patylėjimu : "Žinau, ale nesakysiu" mirksiukas.gif biggrin.gif kaip ir tai, kad "perlai kiaulėm nemėtomi" biggrin.gif
O jei rimtai, tai turbūt galiu lažintis, kad ta moteris, kuriai patariau tai, ką patariau, ir visos kitos, kurios ieško čia panašių atsakymų, taip vistiek nedarys smile.gif nes pasirodys per paprasta, neįdomu, jokios atrakcijos ir jokios mistikos. doh.gif

Vat, tarkim, gluosnis vis deda Viilmos citatas, ten įvardijama, kad kažkoks susirgimas nuo pykčio kažkam, kitas susirgimas nuo neatleidimo, nuo kaltinimų... bet kaip paprastam žmogeliui visa tai pakeisti? na gerai, atleidžia kažkam ar mano, kad atleidžia, bet tuoj iškils kita likus nuoskauda.. tai tarsi seno drabužio lopymas- užlopai vieną skylę, tuoj kita atsiranda. Reikia čia keisti požiūrį apskritai, o ne blusinėtis.
Atsakyti


Būtent. Kiekvienam savas kelias. smile.gif
Kam bus prastai atras ir padės "Tėve mūsų". Kas nenori nieko keisti, niekas ir nepadės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 02 10, 10:02)
Man labai patinka Tavo nuostata su išlaikytu patylėjimu : "Žinau, ale nesakysiu" mirksiukas.gif  biggrin.gif kaip ir tai, kad "perlai kiaulėm nemėtomi" biggrin.gif
O jei rimtai, tai turbūt galiu lažintis, kad ta moteris, kuriai patariau tai, ką patariau, ir visos kitos, kurios ieško čia panašių atsakymų, taip vistiek nedarys smile.gif  nes pasirodys per paprasta, neįdomu, jokios atrakcijos ir jokios mistikos.  doh.gif

Vat, tarkim, gluosnis vis deda Viilmos citatas, ten įvardijama, kad kažkoks susirgimas nuo pykčio kažkam, kitas susirgimas nuo neatleidimo, nuo kaltinimų... bet kaip paprastam žmogeliui visa tai pakeisti? na gerai, atleidžia kažkam ar mano, kad atleidžia, bet tuoj iškils kita likus nuoskauda.. tai tarsi seno drabužio lopymas- užlopai vieną skylę, tuoj kita atsiranda. Reikia čia keisti požiūrį apskritai, o ne blusinėtis.


Aš būtent dėl tos priežasties ir lioviausi patarinėti, nes tai tik laiko gaišimas- paskaito ir nieko nedaro. O kas nori daryti, tas susiranda gerą patarėją sau asmeniškai smile.gif O ir knygų gerų dabar pilni knygynai. Reikia būti geru tinginiu, kad lauktum, jog tau ant lėkštės viską paduos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 02 10, 10:02)

O jei rimtai, tai turbūt galiu lažintis, kad ta moteris, kuriai patariau tai, ką patariau, ir visos kitos, kurios ieško čia panašių atsakymų, taip vistiek nedarys smile.gif  nes pasirodys per paprasta, neįdomu, jokios atrakcijos ir jokios mistikos.  doh.gif

Vat, tarkim, gluosnis vis deda Viilmos citatas, ten įvardijama, kad kažkoks susirgimas nuo pykčio kažkam, kitas susirgimas nuo neatleidimo, nuo kaltinimų... bet kaip paprastam žmogeliui visa tai pakeisti? na gerai, atleidžia kažkam ar mano, kad atleidžia, bet tuoj iškils kita likus nuoskauda.. tai tarsi seno drabužio lopymas- užlopai vieną skylę, tuoj kita atsiranda. Reikia čia keisti požiūrį apskritai, o ne blusinėtis.

na, jei jau vaiksciojate dvasiniame kelyje ir save laikote patyrusia tame, tai turetumet zinoti, kodel zmones yra butent ten, kur jie yra ir kad galit jiems patarimus saukti su garsiakalbiu tiesiai i ausi, niekas nuo to nepasikeis. kiekvienas stovi savo lygmeny, kuris yra jam tuo momentu reikalingas ir niekas nieko nepakeis. tam, kam ne tik kuna skauda, bet ir dusia, tas iesko atsakymu ir juos randa. visada... ir tai ne su kitu patarimais, o atsirenkant kas jo dvasiai tuo momentu reikalinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 10 vasario 2010 - 10:40
QUOTE(Proza @ 2010 02 08, 09:59)
Man labai rūpėtų daugiau apie apnašas ant liežuvio sužinoti blush2.gif Jau daug metų jos mane kankina. Kiekvieną rytą nuo liežuvio  nugramdau daugybę apnašų. Dažniausiai baltos jos būna. Visada galvojau, kad tai virškinimo problemos, nors nejaučiu jokių skausmų, gal tik pūtimas schmoll.gif Kiek aš nedariau visokių organizmo "valymų", bet problema niekur nedingo... Ką tai reiškia, kad aš bandau apsimesti kitokia, nei esu? Ką turėčiau daryti? Ačiū  4u.gif

Del liezuvio apnasu - nieko neradau knygose. Yra dantu apnasos, jau rasiau sioje temoje.
kad bandote apsimesti kitokia, nei esate - idomi mintis smile.gif nes siaip problemos su oda parodo musu santyki su saziningumu, gleivine - su melu- gleivine suserga, kai zmogus nepernesa melo, galvoja apie ji blogai.
jei kankina daug metu - kodel neinate i poliklinika? tai irgi parodo arba nemeile sau, savo kunui arba baime gyventi savo gyvenima.
kaip ten bebutu, jei zmogus kazko nesupranta, Lulle pataria daryti taip: jei yra problema ir tu nesupranti ka ji tau nori pasakyti, ka ji reiskia - paleisk ja, paleidinek tiek kartu, kiek reikes, kol ateis supratimas. Reikia pradeti su ta problema bendrauti, kreipti i ja demesi, bet neuzsikabinti uz jos. Praleisti ja per save kaip per reti, palikti sau tik isminti-tai, ko ji taves moke. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 02 10, 11:02)

Vat, tarkim, gluosnis vis deda Viilmos citatas, ten įvardijama, kad kažkoks susirgimas nuo pykčio kažkam, kitas susirgimas nuo neatleidimo, nuo kaltinimų... bet kaip paprastam žmogeliui visa tai pakeisti?

jei zmones nori zinoti- ir tai tikrai nemazai smile.gif
kiekvienas daro taip kaip gali ir tiek, kiek gali. laukti, reikalauti, tiketis, kad padarys daugiau - t.p. stresai, kuriuos reikia paleisti... as nevertinu, nereikalauju, nespaudziu ir nieko nesitikiu is ju ... ir is savo puses irgi duodu tik tiek, kiek galiu, man negaila. be to ...jei as kazka "pamatau" - zinau, kad tai ir mano problema, as irgi ja paleidziu... ko nematau, negaliu atpazinti - to as ir neturiu, tai - ne mano. gaunasi abipuse nauda smile.gif dar padekoju mintyse, kad man zmogus parode. 4u.gif
Atsakyti
Gluosni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašura @ 2010 02 09, 15:38)
O herpesas ant lūpų? Vienas šašiukas užgyja, po savaitės kitas išdygsta ant kitos lupos. Kartais herpesas užpuola ir mano sūnūs?  4u.gif

QUOTE
Herpes simplex virus, или обычная простуда на губах, – стремление переделать мир, самобичевание из-за окружающего зла, чувство ответственности за его искоренение. Этот стресс может перерасти в идею завоевания мира.

virusas - tai visada saves apkaltinimas. tie puliukai, skystis - sako apie pazeminima ir liudesi.
as irgi turi ta virusa, man padeda kvieciu gemalu aliejus kuris buna eurovaistineje arba eurokos parduotuveje, ji galima naudoti ir kiekviena diena vietoj kremo ar kelis lasus ilasinti i krema... dar maciau big'e vynuogiu kauliuku alieju, irgi turetu padeti.
Atsakyti