Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Atsiprašau jog prisijungiau, bet gal Jums padėtų:

http://www.supermama...6#entry34507626

Jei kils kokių klausimų, drąsiai rašykite į AŽ 4u.gif
Atsakyti
O kokios gali būti infarkto priežastys? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 01 29, 16:46)
uzdegimas- pyktis, kai zmogus randa ka apkaltinti del savo problemu. virusinis uzdegimas- kai kaltina save, bakterinis - kai kaltina kitus.
nugaros raumenys kencia kai mes valios jega priverciame save dirbti, uzkrauname sau per dideli kruvi, tikslingai kenkiame sau ir nesulaukdami pagalbos is kitu apkaltiname juos, kad jie mums nepadeda, negerbia ir is vis nemyli (raumenys tarp menciu) smile.gif ,liemens ir strenu - jau ekonominiu problemu sritis- kai dirbate del pinigu,  prisiversdama.
[/url] yra ir lietuviu k.  4u.gif

jezus kaip tiksliai, tikra tiesa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mc Lovin @ 2010 02 06, 23:32)
O kokios gali būti infarkto priežastys? 4u.gif

kaltes jausmas.
is pradziu zmogus jauciasi pavarges, nori daugiau ilsetis, bet kaip tycia atsiranda daug darbo, daug lauknciu, prasanci... zmogus negali kitiems atsakyti. prisivercia dirbti daugiau, bijo likti kaltu, kad nepadare, nespejo, nepatenkino kitu noru, del to nepatenkintas pats savimi...jei pradeda pats save kaltinti, pataiko tiesiai i desimtuka, nes pats geriausiai zino savo silpniausias vietas unsure.gif t.p. gali kaltinti kitus ( aplinkybes, bloga ora, valdzia, artima zmogu ar kt.).
reikia tik paskutinio laso, kai taure persipildo ir zmogus atsiranda operacineje su infarktu.
jei infarktas del isemines ligos - tai kaltes jausmas + zmogus jauciasi skolingas kazkam ir niekaip negali tos skolos grazinti (pvz. jauciasi skolingas tevams uz gyvenima) 4u.gif
Atsakyti
Papildau...
jei spaudzia sirdi ar krutine, sunku kvepuoti, truksta oro, greitai pavargstate, reikia tonizuojanciu gerimu, kad galetumet dirbti, kazka daryti ir viska suspeti- viskas tai parodo, kad kaltes jausmas isaugo laaabai didelis.
moterims suserga krutine, vyrams tai, kas krutineje - sirdis. jei infarktas buna moteriai - jis labai vyriska, pati kaip vyras.
jei tie patys stresai kaupiasi is leto, tada buna vezys (pvz.plauciu), jei viskas vyksta staiga, labai greitai - insultas, infarktas. 4u.gif
Atsakyti
Man labai rūpėtų daugiau apie apnašas ant liežuvio sužinoti blush2.gif Jau daug metų jos mane kankina. Kiekvieną rytą nuo liežuvio nugramdau daugybę apnašų. Dažniausiai baltos jos būna. Visada galvojau, kad tai virškinimo problemos, nors nejaučiu jokių skausmų, gal tik pūtimas schmoll.gif Kiek aš nedariau visokių organizmo "valymų", bet problema niekur nedingo... Ką tai reiškia, kad aš bandau apsimesti kitokia, nei esu? Ką turėčiau daryti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 01 29, 15:46)
nugaros raumenys kencia kai mes valios jega priverciame save dirbti, uzkrauname sau per dideli kruvi, tikslingai kenkiame sau ir nesulaukdami pagalbos is kitu apkaltiname juos, kad jie mums nepadeda, negerbia ir is vis nemyli (raumenys tarp menciu) smile.gif ,liemens ir strenu - jau ekonominiu problemu sritis- kai dirbate del pinigu,  prisiversdama.

nu kaip pirstu i aki blink.gif tai stai is kur tie mano nugaros skaumai doh.gif doh.gif
bet kaip taip sugebeti keisti savo mastyma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 02 08, 12:54)
nu kaip pirstu i aki  blink.gif  tai stai is kur tie mano nugaros skaumai doh.gif  doh.gif
bet kaip taip sugebeti keisti savo mastyma  g.gif


Tam gali prireikti viso gyvenimo ax.gif Atgaila, malda, afirmacijos.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 08, 16:03)
Tam gali prireikti viso gyvenimo  ax.gif Atgaila, malda, afirmacijos.

Galima ir paprasčiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2010 02 08, 18:26)
Galima ir paprasčiau... ax.gif


Tikiu, kad turi visus geriausius receptus savo skrynioj mirksiukas.gif
Tiesa, aš dabar irgi naudoju greitesnį metodą, bet nelabai kam apie tai pasakoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 08 vasario 2010 - 19:47
QUOTE(Gytarė @ 2010 02 08, 19:26)
Galima ir paprasčiau... ax.gif


galima ir pasidalinti .. mirksiukas.gif
Atsakyti