Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

aukso gysla, o kaip tie tėvai, kurie augina neįgalius vaikelius? ar jie atėjo atkentėti čia ir pamokyti tėvus ir taip paaugti dvasiškai, ar tėvai atėjo čia, atkentėti ir paaugti dvasiškai bei atrasti D iš naujo? Juk sako, kad tik stipriems siunčiamas išbandymas ir, kad tokie vaikai yra ypatingi..dėl vaikų sutinku, bet dėl tėvų...
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 12 28, 22:32)
aukso gysla, o kaip tie tėvai, kurie augina neįgalius vaikelius? ar jie atėjo atkentėti čia ir pamokyti tėvus ir taip paaugti dvasiškai, ar tėvai atėjo čia, atkentėti ir paaugti dvasiškai bei atrasti D iš naujo? Juk sako, kad tik stipriems siunčiamas išbandymas ir, kad tokie vaikai yra ypatingi..dėl vaikų sutinku, bet dėl tėvų...


Galim kiek norim samprotauti, bet kiekvienas atvejis individualus... O ir mūsų kančios suvokimas žmogiškas...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 12 28, 21:17)
Parodykit man dukrą, kuri, žinodama, jog mama pasidarė krūvą abortų, mamos nesmerktų? Nebent ji šventoji arba tokia pat, kuriai vaiko gyvybė yra dzin...
Išties kiekvienas abortas turi įtakos po aborto gimusiems vaikams...Kokia ta įtaka, tik Vienas žino....

doh.gif ne taip interpretavau pati pirmaji teigini, siaip pritariu viskam ax.gif
Atsakyti
Medute28,
Na va, Vaižgantė kaip ir viską atsakė.. smile.gif

Medute, dėl jūsų ansvorio.. yra įvairių būdų kaip išvalyti organizmą..gal šitai pagelbėt galėtų, na dar žinoma plius teigiamos mintys ir meilė sau..
Be to..kodėl apkūnus žmogus -blogai? Mano geriausios draugės visad būdavo keliskart už mane stambesnės ..tik žmogaus esmės šitai nekeičia
Atsakyti
Taip, Vaižgantė atsakė smile.gif kai pagalvoju, juk tam neįgaliam vaikeliui tiek meilės, tiek dėmesio ir buvimo kartu, kad sveikas vaikas tik pasvajoti gali, tikrai jie nesikankina 4u.gif žinoma, sprendžiu pagal savo dukrytę smile.gif
Aukso gysla, esmės nekeičia, bet savęs vertinimas keičiasi, deja, ne be aplinkinių pagalbos. Juk apkūniam ir darbą sunkiau susirasti ir visuomenė ne itin draugiškai žiūri. Aišku, dar padeda ir toks dalykas, kai nueini į parduotuvę, o ten žiūri tokiom akim blink.gif ir sako, ponia, jūsų dydžio mes neturime, sakau mano dydis nėra didelis, 44-46, o jos-o pas mus didžiausias 42 biggrin.gif tai iš kur bus tas meilė sau, kai kiti nemyli unsure.gif žinoma, galima pasakyti, svarbiausiai šeimoje supratimas ir meilė, bet...ratas vėl apsisuka ir viskas nuo pradžios-pats savęs nemyli, nemyli aplinkiniai...
aišku, mano pamąstymai nuskambės kaip užsikompleksavusio, nusivylusio žmogaus, kuriam reikalingas psichologas o ne ezoterikas biggrin.gif
O jei rimtai, tai tikrai sunku nešiotis lyšną svorį smile.gif
Atsakyti
Laba, gal gluosnis pakomentuotu kodel jaunas vyras, 33 metu visiskai prazilo? 4u.gif
Atsakyti
taigi jus ir pati zinote.
Luule rase, kad galima grazinti spalva plaukams smile.gif
QUOTE
Уважаемая Лууле Виилма, скажите, пожалуйста, можно ли вернуть цвет волосам, которые поседели после стрессов и напряжений из-за того, что у меня долго болел ребенок, поскольку у него при рождении оказались недоразвитыми головки тазобедренных костей?

Можно, все можно, для этого нужно улучшить состояние капилляров. Это зависит от состояния капилляров, и здесь есть одна возможность, которую я знаю.

В России выпускают вспомогательные приборы, позволяющие увеличить уровень углекислого газа в организме. Это простой дыхательный аппарат, где человек дышит через воду. Этим можно восстановить не только седые волосы, но и облысение. У меня один мужчина начинал дышать, два месяца дышал, и сильно облегчилась астма, но чудо в том, что сейчас у него, как у новорожденного растут волосы.


Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 01 01, 20:02)
taigi jus ir pati zinote.
Luule rase, kad galima grazinti spalva plaukams smile.gif

Taciau man idomu kodel tas prazilimas? g.gif Ka tuo nori pasakyti organizmas?
Atsakyti
Daug ilgalaikio steso ir įtampos ir žili plaukai pradės dygti kaip grybai po lietaus.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 12 30, 21:09)
Taip, Vaižgantė atsakė smile.gif kai pagalvoju, juk tam neįgaliam vaikeliui tiek meilės, tiek dėmesio ir buvimo kartu, kad sveikas vaikas tik pasvajoti gali, tikrai jie nesikankina  4u.gif žinoma, sprendžiu pagal savo dukrytę smile.gif
Aukso gysla, esmės nekeičia, bet savęs vertinimas keičiasi, deja, ne be aplinkinių pagalbos. Juk apkūniam ir darbą sunkiau susirasti ir visuomenė ne itin draugiškai žiūri. Aišku, dar padeda ir toks dalykas, kai nueini į parduotuvę, o ten žiūri tokiom akim  blink.gif ir sako, ponia, jūsų dydžio mes neturime, sakau mano dydis nėra didelis, 44-46, o jos-o pas mus didžiausias 42 biggrin.gif tai iš kur bus tas meilė sau, kai kiti nemyli  unsure.gif žinoma, galima pasakyti, svarbiausiai šeimoje supratimas ir meilė, bet...ratas vėl apsisuka ir viskas nuo pradžios-pats savęs nemyli, nemyli aplinkiniai...
aišku, mano pamąstymai nuskambės kaip užsikompleksavusio, nusivylusio žmogaus, kuriam reikalingas psichologas o ne ezoterikas biggrin.gif
O jei rimtai, tai tikrai sunku nešiotis lyšną svorį smile.gif


Medute, kreipkis i dietologa 4u.gif is kokio tu miesto? ax.gif
Aisku, ir psichologas neprosali butu...
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 12 30, 23:09)
tai iš kur bus tas meilė sau, kai kiti nemyli  unsure.gif

schmoll.gif
Paskaityk Walsho "Pokalbius su Dievu" Rekomenduoju nuoširdžiai.
Atsakyti
Be rėmų 4u.gif
Gabyte 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medute28: 02 sausio 2010 - 20:21