Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(perfekta @ 2009 12 24, 19:31)
O ar gali buti susije tai kad motina daresi begale abortu ir veliau jau suaugusi jos dukra sunkiai pastojo o pastojusi persileido? g.gif

aisku susije, bet tokio tiesioginio rysio, kaip mama dare abortus, dukra tures problemu su pastojimu ir butinai persileis - nera. dar nuo daug ko priklauso, ypac nuo pacios dukros.
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2009 12 24, 18:31)
O ar gali buti susije tai kad motina daresi begale abortu ir veliau jau suaugusi jos dukra sunkiai pastojo o pastojusi persileido? g.gif


Man kilo tokia mintis: jei dukra žinojo apie mamos pasidarytus abortus, mamos smerkimas galėjo padaryti savo blogą darbą...
Atsakyti
Paskaitau karts nuo karto jūsų temelę. Nutariau ir aš parašyti.Nutiko taip,kad šis ruduo tapo lyg prakeiktas.Rugsėjo mėnesį sunkiai vėžiu susirgo mama,spalio mėn vyras pasakė,kad nebemyli ir nebemato ateities sykiu(po 11 metų).Lapkričio mėn suradu žinutes ir tapo aišku,kad yra kita.iki tol mano gyvenimas buvo sąlyginai laimingas,be ligų,išdavysčių.Kuo aš galėjau tokias bėdas įtakoti?Kaip tai gali būti susiję su karma?
Beja aš gimus spalio mėnesį.Gal tikrai už kažką moku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noir1: 25 gruodžio 2009 - 22:27
QUOTE(noir1 @ 2009 12 25, 22:56)
Paskaitau karts nuo karto jūsų temelę. Nutariau ir aš parašyti.Nutiko taip,kad šis ruduo tapo lyg prakeiktas.Rugsėjo mėnesį sunkiai vėžiu susirgo mama,spalio mėn vyras pasakė,kad nebemyli ir nebemato ateities sykiu(po 11 metų).Lapkričio mėn suradu žinutes ir tapo aišku,kad yra kita.iki tol mano gyvenimas buvo sąlyginai laimingas,be ligų,išdavysčių.Kuo aš galėjau tokias bėdas įtakoti?Kaip tai gali būti susiję su karma?
Beja aš gimus spalio mėnesį.Gal tikrai už kažką moku g.gif

negali nelaimes lyg is dangaus nukristi, buvo negerai jau kuri laika, bet jus tiesiog nematet, nejautet... ir veziu per viena nakti niekas nesuserga.
visi mes mokame uz savo kvailuma. nenorim mokytis is svetimu klaidu, pasimokysim is savu.
nuo gimimo turejote pakankamai laiko kazka suprasti, dabar atejo laikas keistis paciai ir keisti savo gyvenima 4u.gif atejo apmastymu metas, kai reikia suprasti ka darete negerai, kur suklydote.
Atsakyti
Sveikutes , gal zinote nugaros skausmo , daugiau desines puses skausmo priezastis ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 12 26, 21:44)
Sveikutes , gal zinote nugaros skausmo , daugiau desines puses skausmo priezastis ? smile.gif

nugara gali skaudeti net nuo to, kai zmogu slegia nepakeliama nasta - gyvenimas. priekis - jausmu sfera, nugara - valios. viskas, kas kenkia zmogaus valiai, kenkia ir jo nugarai.
jei reikia konkretumo, reikia konkreciai parasyti kas skauda, kuri vieta, kaip skauda (judant, gulint ant to sono, kvepuojant ar pan.) skaudeti gali net diafragma... prie progos pacituosiu kvepavimo pratima smile.gif

QUOTE
Не поднимая плеч и грудной клетки, выпятите живот. При этом диафрагма прогибается вниз. Происходит вдох. Попробуйте!

При максимальном втягивании живота происходит выдох.  Следите за тем, как получается. Повторяйте до тех пор, пока не получится. Вначале следите только за движением живота и дыханием. Если у вас получается, подключите мысленную картину движения диафрагмы. Все это делайте в обычном для вас темпе дыхания.

Если такое дыхание дается вам уже без напряжения, попробуйте постепенно замедлить темп. Посвящая себя лечению некоей болезни, вы сможете дышать таким образом целых десять часов подряд, удивляясь тому, что не ощущаете нехватки воздуха, даже если делаете лишь 4-5 вдохов и выдохов в минуту вместо обычных 15-20. Если недуг несерьезный, уже на следующий день вы с удивлением обнаружите, что его и след простыл. Болезни посерьезнее требуют больше времени. Фактор времени зависит от того, даете ли вы себе время или же вам не терпится добиться результата.

Если болен кто-то из ваших близких, вы сможете помочь и ему (особенно если у него больные легкие). Для этого начните сами дышать по данной методике и комментируйте вслух свои действия. Опишите, как диафрагма движется вниз, когда выпячиваете живот, и как она движется вверх, когда втягиваете живот. Взрослым стоит объяснить, что диафрагма одновременно массирует все органы грудной клетки и брюшной полости, улучшая кровоснабжение. То же самое можно объяснить и детям - в виде игры.

Вы поможете своему больному месту более целенаправленно и эффективно, если примете позу, при которой больное место окажется наверху:

лягте на правый бок, если больное место находится в левом боку;
лягте на левый бок, если больное место находится в правом боку;
лягте на спину, если больное место находится внизу от диафрагмы;
примите сидячее положение, если больное место находится над диафрагмой;
лягте на живот, если больное место находится в спине (если не позволяют размеры живота, лягте полубоком);
лягте полубоком на левый бок, опираясь на правое согнутое колено, если болит область правой почки либо сама почка;
лягте полубоком на правый бок, опираясь на левое колено в согнутой позиции, если болит область левой почки либо сама почка.
Не делайте из позы проблемы. По возможности используйте любую свободную минутку, где бы вы ни находились. Никто ведь не делает проблемы из вашего дыхания.

Если у вас большой живот, старайтесь втягивать его в себя. В противном случае не сможет прийти в движение энергия вашей безысходности и равнодушного отношения к себе. Большой живот указывает на то, сколь велика проблема использования вас окружающими и, соответственно, проблема самозащиты, из-за которой вам приходится страдать все сильнее, ибо она притягивает подобное.

4u.gif
Atsakyti
Aciu , deja nemoku rusu... Man skauda judant , desine puse nugaroje , per viduru , o gal jau visa desine puse , nors ryte tik biski skaudejo g.gif gal eit plaucius sviesti g.gif didesnis toks skausmas nugaros vidury desinej per juosmeni smile.gif sunku skauda lenktis pvz paimt kazka nuo zemes ar seip pasilenkt i desine puse...
sakot kad viskas, kas kenkia zmogaus valiai, kenkia ir jo nugarai.
O kaip tai suprasti gal kokiu pavyzdziu? tiesa pasakius nebesuprantu kas yra valia man pastaru metu reikia daug valios viskam , nebeturiu kantrybes iskesti nieko , man isterija jau net nuo galvos skausmo doh.gif apatija kazkaip viskas nusibodo , reik daug pastangu gyventi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 26 gruodžio 2009 - 22:51
Laba, visas su šventėmis 4u.gif
man ir ėmė nugarą skaudėti, o konkrečiau, tai žemiau juosmenio ir pats juosmuo. Prieš kelis metus dariau rengtgeno foto tai sakė, kad neturiu dviejų diskų ir patarė mažiau apkrauti nugarą..o dukrą reikia nešioti..skauda ir einant ir gulint ir sėdint tik nejudant ir suradus tinkamą pozą ne. Gluosni, kai parašei apie naštą, pagalvojau, kad ištiesų, vis prislegia sunkios mintys už ką mums taip, bet apie valią nesuprantu..gal galėtum plačiau apie tai 4u.gif jei kalba eina apie valią pvz dėl valgymo, tai aš jos tikrai neturiu, nors yra akivaizdus viršsvoris, vis randu pasiteisinimą ir toliau valgau sad.gif nors dėl to komleksuoju ir turiu psichologinių problemų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medute28: 26 gruodžio 2009 - 22:58
QUOTE(Medute28 @ 2009 12 26, 23:57)
bet apie valią nesuprantu..gal galėtum plačiau apie tai  4u.gif

valios jega=gyvenimo prasme=meile
valios jega, kaip ir visas kitas energijas reikia paleisti.
QUOTE
Освобожденная сила воли никуда не исчезает. Поскольку она самодостаточна, то сама осознает свое место во Всеединстве. Она может проявляться следом за ощущениями и воздействовать в виде энергии любви самым оптимальным образом. Приступая к освобождению силы воли, Вы очень скоро обнаружите, что из Вашей лексики исчезло "не хочу". В спине появилась легкость, позвоночник обретает гибкость, чувства ярки и безошибочны. Рождается чудо, поскольку сила воли обрела свободу. Желание сменяется потребностью.


kas neskaito rusu k., knyga yra isversta i lietuviu k.- "Skaidrus meiles saltinis" 4u.gif citata is jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 12 25, 23:34)
Man kilo tokia mintis: jei dukra žinojo apie mamos pasidarytus abortus, mamos smerkimas galėjo padaryti savo blogą darbą...

O kodel mamos smerkimas? g.gif Gal turejot omeny dukros? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2009 12 28, 16:01)
O kodel mamos smerkimas? g.gif Gal turejot omeny dukros? ax.gif


Parodykit man dukrą, kuri, žinodama, jog mama pasidarė krūvą abortų, mamos nesmerktų? Nebent ji šventoji arba tokia pat, kuriai vaiko gyvybė yra dzin...
Išties kiekvienas abortas turi įtakos po aborto gimusiems vaikams...Kokia ta įtaka, tik Vienas žino....
Atsakyti
Kažkaip manau,kad vaikas gimsta pas tuos tėvus,su kuriais turi stiprius karminius ryšius.Tam kad tai atidirbti ir kenčia. Bet gali būti dar tokių variantų- jeigu vaikas aukšto dvasinio lygio,tai prisiima dalį tėvų karmos ir neturėdamas stiprių karminių ryšių su jais
Atsakyti