Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(Jadziūnė @ 2009 11 20, 14:56)
Nu baik...minėjai, kad vien reikistų mokinių turi virš kaupino šimto...manyčia, kad su tiek mokinių laisvalaikio nei SMui, nei arbatai su podruškėmis neturėtų likti  schmoll.gif
Nieko blogo, kad užu paslaugas gebi pinigėlio pasidaryti, tik to paprastai Didieji Mokytojai nedarydavo  rolleyes.gif , aš pati tik užu babkes kaipo tokias, iš belenko, belenkiek ir belenkaip  biggrin.gif Mat mano dūšelė griešna ir ne vienas paškudnas darbelis ant sąžinės guli  rolleyes.gif


SM ir mano mokiniai bei klientai leidžia savo laisvalaikį...Neturėtų tai tau rūpėti kaip ir mano darbiniai bei piniginiai reikalai...Mano žiniomis, pats didžiausias Mokytojas buvo Leninas...Kitokių negirdėjau...Bet SM tais laikais dar nebuvo...
Atsakyti
Padekit,problema tokia,tik nesijuokit,jau 5 dienos kaip iskilo labai skausmingas toks ,kaip spuogas lytinej lupoj,bet jis nebala,nesuprantu ar tai skaudulys ,ar kas.
Atsakyti
QUOTE(Lliucija6 @ 2009 11 24, 13:21)
Padekit,problema tokia,tik nesijuokit,jau 5 dienos kaip iskilo labai skausmingas toks ,kaip spuogas lytinej lupoj,bet jis nebala,nesuprantu ar tai skaudulys ,ar kas.

Nesijuokiam, baik. Tai jei skauda, tai skaudulys. O tai kodėl jis turi balti būtinai? g.gif O partneriui nieko panašaus neiškilo? g.gif
Nu bet kuo čia dėta dvasinė negalia...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 11 24, 14:16)
Nu bet kuo čia dėta dvasinė negalia...?  g.gif


Ta va ir aš pamislinau tą patį g.gif
Atsakyti
Nu nezinau merginos,mat ne lietuvoj esu ,buciau namie mauciau pas daktaru,o dabar...pamaniau,gal padesit kuom.
Atsakyti
QUOTE(Lliucija6 @ 2009 11 24, 20:34)
Nu nezinau merginos,mat ne lietuvoj esu ,buciau namie mauciau pas daktaru,o dabar...pamaniau,gal padesit kuom.


Kad kažin, ar šioje temoje daktarai lankosi...
Atsakyti
QUOTE(Lliucija6 @ 2009 11 24, 21:34)
Nu nezinau merginos,mat ne lietuvoj esu ,buciau namie mauciau pas daktaru,o dabar...pamaniau,gal padesit kuom.


Deja as irgi nzn kas tai galetu buti unsure.gif bet kaip supratau is teksto - problemos su isoriniais lytiniais organais - problemos su seksu, kaip meiles israiska... skausmas ir padidejimas sako apie sulaikyta pykti ir problemos isputima g.gif
QUOTE
Стало очень модным заниматься сексом без любви. Можно наносить на губы крем, можно смазывать маслом половые органы, можно выращивать плод в пробирке, но это ненормально. Духовное и физическое тело человека нуждается в правильном для того и другого питании. Природные выделения, свидетельствующие о правильном функционировании тела, должны иметь возможность выхода. В противном случае они причиняют вред. Всевозможные искусственные подручные средства хоть и могут вызывать эмоции, но природной, естественной интимной связи они не способствуют.

Если женщина настроена крайне негативно к сексу и со страхом его избегает, поскольку имеет неприятный опыт, то муж всякий раз словно совершает над ней насилие. Секс без любви рано или поздно вызывает у женщины высыхание слизистых оболочек наружных половых органов и влагалища, что причиняет большие муки. Если женщина в своем недомогании и антипатии начинает мужа ненавидеть и желать ему плохого, то у нее развивается рак наружных половых органов. А вагинизм у ее дочери - судорожное сокращение влагалища - может уничтожить способность, дочери жить половой жизнью и лишить ее счастья материнства.
Atsakyti
Sveiki,


gal galetumete atsakyti kokios priezastys yra Vilsono ligos 4u.gif tai yra genetine neisgydoma liga, bet kadangi rusiskai neskaitau tai lietuviskai nelabai tos info g.gif

busiu dekinga uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

nu kreipsiuos ir as 4u.gif

jau nebezinau ka darau blogai, patarkite kaip dirbti su savimi..........uzkniso juodai tie skausmai verysad.gif

turiu laaabai dideliu problemu su stuburu, pastovus skausmai, pastoviai jis man sukrypsta, pastoviai gyvenu ant vaistu.
Kad butu aiskiau, pries 10 m turejau stuburo trauma, pasekmes (skausmai) lydi visa gyvenima
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2009 12 01, 11:12)
Sveikos,

nu kreipsiuos ir as  4u.gif

jau nebezinau ka darau blogai, patarkite kaip dirbti su savimi..........uzkniso juodai tie skausmai  verysad.gif

turiu laaabai dideliu problemu su stuburu, pastovus skausmai, pastoviai jis man sukrypsta, pastoviai gyvenu ant vaistu.
Kad butu aiskiau, pries 10 m turejau stuburo trauma, pasekmes (skausmai) lydi visa gyvenima


Ar į baseiną vaikštai? Mankštiniesi kasdien? Jei ne, tai reikėtų nuo to pradėti, o tik paskui jau priežasčių ieškoti...Man seniau pastoviai skaudėdavo nugarą. Nuėjau pas ortopedą, o tas ir sako: taigi tavo nugaros raumenys silpni. Kai juos sustiprinsi, nugaros ir nebeskaudės. Tai va ir mankštinuosi kasdien, susistiprinau raumenis ir nugarą dabar labai retai kada skauda...
Atsakyti
O ką galite apie kiaulių gripą parašyti? Ar visi dabar užsikrėtę turi kažkokią bendrą dvasinę susirgimo priežastį? Nes pagal statistiką, tai juo serga ir su nusilpusiu imunitetu ir anksčiau niekuo nesirgę sveiki žmonės g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 12 01, 11:47)
Ar į baseiną vaikštai? Mankštiniesi kasdien? Jei ne, tai reikėtų nuo to pradėti, o tik paskui jau priežasčių ieškoti...Man seniau pastoviai skaudėdavo nugarą. Nuėjau pas ortopedą, o tas ir sako: taigi tavo nugaros raumenys silpni. Kai juos sustiprinsi, nugaros ir nebeskaudės. Tai va ir mankštinuosi kasdien, susistiprinau raumenis ir nugarą dabar labai retai kada skauda...

Darau mankstas kiekviena miela ryta, ir ant "karnizo" kabu ir sportuoju.....ir visokius papildus vartoju, na zodziu atrodo, kad viska darau....... doh.gif pradejau kapstyti giliau, gal sakau ka nors ne taip darau ne taip galvoju ne taip elgiuosi g.gif drauge dar viena mestelejo, sako gal cia tavyje kazkokia problema, kad pastoviai skausmuose gyveni blink.gif g.gif
Atsakyti