Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

Man labiausiai padėjo darbas su fantomu ir Simorono technikos. Dar yra toks barbenimas per meridianus, kurio metu perprogramuoji save.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 11 19, 12:10)
Man labiausiai padėjo darbas su fantomu ir Simorono technikos. Dar yra toks barbenimas per meridianus, kurio metu perprogramuoji save.

Čia gal skonio reikalas, bet sakoma, kad aukščiau bambos neiššoksi. Aš pasirinkus visai kitą kelią, neseniai su malonumu išmečiau beveik visus sukauptus ezoterinius niekalus iš savo lentynos ir spintelės biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 11 19, 10:21)
Čia gal skonio reikalas, bet sakoma, kad aukščiau bambos neiššoksi. Aš pasirinkus visai kitą kelią, neseniai su malonumu išmečiau beveik visus sukauptus ezoterinius niekalus iš savo lentynos ir spintelės biggrin.gif  tongue.gif


Kiekvienam savo. Aš irgi užsiimu dalykais, apie kuriuos nelabai kam pasakoju.
Išties dabartinė ezoterika virsta egzoterika...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 11 19, 12:24)
Kiekvienam savo. Aš irgi užsiimu dalykais, apie kuriuos nelabai kam pasakoju.
Išties dabartinė ezoterika virsta egzoterika...

Galiu papasakoti viską, ką žinau, ką pati darau, tik yra du "bet": pirmas, kad pati dar daug ko nežinau, pati vis klausinėju to, kas žino ir kas tuo gyvena jau daug metų, prašau paaiškinti tai tą, tai kitką, antras "bet" yra tas, kad žmonės to paprasčiausiai to nepriima. Nes esam tokie, kokie esam.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 11 19, 10:33)
Galiu papasakoti viską, ką žinau, ką pati darau, tik yra du "bet": pirmas, kad pati dar daug ko nežinau, pati vis klausinėju to, kas žino ir kas tuo gyvena jau daug metų, prašau paaiškinti tai tą, tai kitką, antras "bet" yra tas, kad žmonės to paprasčiausiai to nepriima. Nes esam tokie, kokie esam.


Na, aš vakar padariau "genialią" išvadą: jeigu kitas pajunta, kad tu išties kažką daugiau žinai, jame sukyla toks pavydas ir pyktis, kad jam tampa svarbu ant tavęs išpilti visą kibirą šiukšlių. Todėl tenka apsitverti tvora ir žinias dalinti vienetams, kuriems žinių išties reikia. Juk niekas nepasidžiaugs, kad tu, pvz. matai auras. Užuot pasidžiaugęs, užduos klausimą: o kaip man jas pradėti matyti? Pasidalink metodika biggrin.gif
Gal todėl mano pasisakymuose SM daug sarkazmo. Kuriems išties reikia info, jie jos kantriai ieško ir susiranda.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 11 15, 21:08)
Tai jusu kuno kalba smile.gif bet kokios pules - pazeminimas, uzdegimas, paraudimas- pyktis, apatine kuno dalis - materialines, ekonomines problemos.
Desine puse - moterys, kaire puse vyrai .. gal jus jautetes pazeminta musu valdzios vyru  rolleyes.gif  arba kokios moterytes is Sodros ar banko... nes mes nestebim pastoviai savo minciu.



smile.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 11 19, 10:24)
Kiekvienam savo. Aš irgi užsiimu dalykais, apie kuriuos nelabai kam pasakoju.
Išties dabartinė ezoterika virsta egzoterika...

bigsmile.gif Ajk tu sau, kaži kas tai do dalykai galėtų būti? Terorizmas? g.gif Vudu? rolleyes.gif Samdoma žudikė? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 11 19, 14:51)
bigsmile.gif Ajk tu sau, kaži kas tai do dalykai galėtų būti? Terorizmas?  g.gif Vudu?  rolleyes.gif Samdoma žudikė?  unsure.gif


Jadziūne, intelekto trūkumas... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 11 19, 14:52)
Jadziūne, intelekto trūkumas... mirksiukas.gif

Intelekto trūkumu užsiiminėti nereikia, Vaižgante, tai nerimta, jau geriau terorizmas.
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 11 19, 14:59)
Intelekto trūkumu užsiiminėti nereikia, Vaižgante, tai nerimta, jau geriau terorizmas.


Tau geriau žinoti, kas yra tau geriau...
Atsakyti
Gluosni, žmoneliai ant Lietuvos pradėjo masiškai...eeee...nebeatsimenu ką ten daryt, jei virusas puola? bigsmile.gif
Ir va, vasarą dar visi buvom apygeriai tokie, o tik atėjo ruduo - ir pradėjom kaltinti kitus (ar save?) anot tavęs... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 11 19, 16:36)
Gluosni, žmoneliai ant Lietuvos pradėjo masiškai...eeee...nebeatsimenu ką ten daryt, jei virusas puola? bigsmile.gif
Ir va, vasarą dar visi buvom apygeriai tokie, o tik atėjo ruduo - ir pradėjom kaltinti kitus (ar save?) anot tavęs... biggrin.gif


Nors ne manęs klausi, bet atsakysiu: tauta atsiskaito už išdaužytus Seimo langus. Bet kokia agresija visada grįžta bumerangu.
Atsakyti