Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(lucja @ 2009 11 06, 11:43)
Gluosni, gal galite nurodyti kokios astigmatizmo priazastys? arba kazkas kas su pablogejusiu regejimu susije? desine akis mato blogiau nei kaire ax.gif


Astigmatizmas- baimė žiūrėti į save. Mūsų regėjimas parodo mūsų kepenų/tulžies pūslės būklę (čia pagal kiniečių mediciną).
Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2009 11 06, 12:43)
Gluosni, gal galite nurodyti kokios astigmatizmo priazastys? arba kazkas kas su pablogejusiu regejimu susije? desine akis mato blogiau nei kaire ax.gif

citatos neradau, bet kaip suprantu tai iskreiptas pasaulio matymas, desine puse - moteru gyvenimas, butent noteru gyvenima matote kazkaip iskreiptai g.gif regejimui kenkia liudesys, saves gailejimas ir gedos jausmas.
daugiau О жалости к себе
Atsakyti
Apie cistas jau rašėte, bet vis tiek dar paklausiu, nes turiu cistą ne tik dešinėje skydliaukės pusėje, bet ir seilių liaukoje, pačiame pasmakrės centre. Kažkas man su tom liaukom negerai. ką reikėtų daryti?? Ačiukas 4u.gif
Atsakyti
Dėkui, kažkiek aiškiau, nors būtų geriau Viilmos knygą perskaityt lietuviškai. Apie atleidimą labai gražiai rašo, aš dar ne toj stadijoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 06 lapkričio 2009 - 16:28
QUOTE(Arbatyte @ 2009 11 06, 14:25)
Apie cistas jau rašėte, bet vis tiek dar paklausiu, nes turiu cistą ne tik dešinėje skydliaukės pusėje, bet ir seilių liaukoje, pačiame pasmakrės centre. Kažkas man su tom liaukom negerai. ką reikėtų daryti?? Ačiukas  4u.gif


Atsikratyti nuoskaudų ir leisti sau realizuotis.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Idomu, o kaip del epidemiju, kodel vienu metu kokia nors liga suserga labai daug zmoniu?
Atsakyti
QUOTE(Ebonie @ 2009 11 08, 00:43)
Idomu, o kaip del epidemiju, kodel vienu metu kokia nors liga suserga labai daug zmoniu?


Neretai dėl žmonių patiklumo ir žiniasklaidos kaltės. Juk jie pranešinėja apie prasidėjusias gripo epidemijas, kasdien skelbia pačius įvairiausius grėsmingus dalykus. O lietuvis jau toks: jei kaimynas turi gerą mašiną, ir jis nori; jei kaimynas serga gripu ir to kaimyno kaimynas, vadinasi, ir man jau laikas...O baimė susirgti būtinai prisideda. Ko bijai, tą ir pritrauki...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 11 08, 11:34)
O baimė susirgti būtinai prisideda. Ko bijai, tą ir pritrauki...


Idomi mintis.
Aciu Vaizgante 4u.gif
Atsakyti
o cistos visada susije su nuoskaudom? as visada turiu problemu su cistomis, ir nuoskaudu turiu biggrin.gif
kokios priezastys galetu buti padidejusio plaukuotumo?
Atsakyti
QUOTE(upeliux @ 2009 11 11, 09:23)
Kokios priezastys galetu buti padidejusio plaukuotumo?


Nagi hormonų tyrimą pasidaryk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ebonie @ 2009 11 08, 02:43)
Idomu, o kaip del epidemiju, kodel vienu metu kokia nors liga suserga labai daug zmoniu?

Taigi visi suserga tie, katrie turi dvasinių negalių, katrų priežastis būn vienoda cool.gif
Atsakyti