Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(Zosse @ 2009 10 19, 09:57)
Tinsta paakiai, ypač kairys... nieko neranda, viskas normos ribose.
Tai kas čia man dabar?
Ačiū smile.gif

QUOTE
Отечность указывает на заболевание лимфы. Причиной тому является злоба женщины на беспомощность мужчины.


kaire p. - irgi susijusui su vyrais. tu matai vyru bejegiskuma ir tau nusibodo/bjauru/gaila/pikta ar pan. matyti vyru bejegiskuma g.gif bet tai neteisingas, vienpusiskas matymas...jei butu teisingas, akys, paakiai nesusirgtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 10 19, 20:50)
kaire p. - irgi susijusui su vyrais. tu matai vyru bejegiskuma ir tau nusibodo/bjauru/gaila/pikta ar pan. matyti vyru bejegiskuma  g.gif  bet tai neteisingas, vienpusiskas matymas...jei butu teisingas, akys, paakiai nesusirgtu  g.gif

Na taip... panašiai ir matau... Ačiū, Gluosni, turiu medžiagos pamąstymui. smile.gif
Atsakyti
beprotiskai bijau biciu, sirsiu ir panasiu sutverimu. gal 10 ar 15 metu jos nera man igele, bet kuo toliau, tuo blogiau. tiesiog negaliu normaliai gyventi vasara. aisku pamaciusi as nepradedu spiegti, bet tiesiog sukausto begaline baime. o jeigu igels. pati suvokiu, kad nuo to nenumirsiu smile.gif , paskaudes ir praeis. niekaip man nesigauna paciai su sia baime susitvarkyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunuole @ 2009 10 21, 20:36)
beprotiskai bijau biciu, sirsiu ir panasiu sutverimu. gal 10 ar 15 metu jos nera man igele, bet kuo toliau, tuo blogiau. tiesiog negaliu normaliai gyventi vasara. aisku pamaciusi as nepradedu spiegti, bet tiesiog sukausto begaline baime. o jeigu igels. pati suvokiu, kad nuo to nenumirsiu smile.gif , paskaudes ir praeis. niekaip man nesigauna paciai su sia baime susitvarkyti unsure.gif


Paprastas patarimas:pabandyk jas pamilti smile.gif
Pati visą gyvenimą bijojau bičių,kamanių,vapsvų, pro avilius eidavau kilometro spinduliu. Vienąkart(šiemet) susimąsčiau kaip kvaila yra bijoti tokiu mielų padarėlių
Pasakiau sau:tai pūkuoti,meilūs,darbštūs padarėliai,Dievo kūrinėliai smile.gif
Ir ką?Visą vasarą kaimely kopinėjau su dedeliu medų tongue.gif ,o avilių daug! ir buvo baisu iš pirmo,o vėliau baimė praėjo pati ir įkandimai skaudėjo,bet ir jie praėjo
Tai va:meilė daro stebuklus! 4u.gif
Gaila tik kad vasara baigės ir bitė nuėjo miego verysad.gif
smile.gif 4u.gif
Atsakyti
atsitiktinai radau sita tema ir ji mane sudomino 4u.gif

gal kas zino, ka reiskia stiprus plauku slinkimas? verysad.gif

Dekui uz atsakyma labai labai! 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2009 10 21, 20:29)
atsitiktinai radau sita tema ir ji mane sudomino 4u.gif

gal kas zino, ka reiskia stiprus plauku slinkimas? verysad.gif

Dekui uz atsakyma labai labai! 4u.gif


Įtampos. Įtemptas mąstymas.
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2009 10 21, 20:14)
Paprastas patarimas:pabandyk jas pamilti smile.gif
Pati visą gyvenimą bijojau bičių,kamanių,vapsvų, pro avilius eidavau kilometro spinduliu. Vienąkart(šiemet) susimąsčiau kaip kvaila yra bijoti tokiu mielų padarėlių
Pasakiau sau:tai pūkuoti,meilūs,darbštūs padarėliai,Dievo kūrinėliai smile.gif
Ir ką?Visą vasarą kaimely kopinėjau su dedeliu medų tongue.gif ,o avilių daug! ir buvo baisu iš pirmo,o vėliau baimė praėjo pati ir įkandimai skaudėjo,bet ir jie praėjo
Tai va:meilė daro stebuklus! 4u.gif
Gaila tik kad vasara baigės ir bitė nuėjo miego verysad.gif 
smile.gif  4u.gif

vadinasi turiu visa ziema apmastytams smile.gif , kaip pamilti tuos pukuotus dievo padarelius, kurie labai nemalonus akiai ir ausiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunuole @ 2009 10 21, 22:10)
vadinasi turiu visa ziema apmastytams smile.gif , kaip pamilti tuos pukuotus dievo padarelius, kurie labai nemalonus akiai ir ausiai  biggrin.gif


Esu turėjus reikistę, kuri paniškai bijojo kačių (o aš kaip tik namuose turiu). Po antros reiki iniciacijos ta baimė staiga dingo...Pamenu, ji man pranešė, kad kates dabar net glosto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 21, 23:17)
Įtampos. Įtemptas mąstymas.


gali buti verysad.gif
bet ir manau, didelis stresas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2009 10 21, 21:29)
atsitiktinai radau sita tema ir ji mane sudomino 4u.gif

gal kas zino, ka reiskia stiprus plauku slinkimas? verysad.gif

Dekui uz atsakyma labai labai! 4u.gif

jau buvo sioje temoje, paziurekit cia plauku slinkimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunuole @ 2009 10 21, 20:36)
beprotiskai bijau biciu, sirsiu ir panasiu sutverimu. gal 10 ar 15 metu jos nera man igele, bet kuo toliau, tuo blogiau. tiesiog negaliu normaliai gyventi vasara. aisku pamaciusi as nepradedu spiegti, bet tiesiog sukausto begaline baime. o jeigu igels. pati suvokiu, kad nuo to nenumirsiu smile.gif , paskaudes ir praeis. niekaip man nesigauna paciai su sia baime susitvarkyti unsure.gif

Jus bijote tik biciu, o kaip reaguojate i medu? Nera alergines reakcijos, megstate ji? g.gif
Pagal Viilma, bite - tai mamos energija, medus - motiniska meile, biciu nuodai - vaistai pries visus susirgimus... ir nors nuodai, bet veikia teigiamai, tai reiskia, kad mama gali buti bet, kokia, bet savo vaikui nores tik gerio.
Alergija i medu - tai protestas pries motinos meile, kai mamos meile tokia didele, kad neleidzia vaikui gyventi.
Soko busena ar alergija i bites igelima- tai protestas pries mamos nepasitenkinima.
Gaunasi, kad jus bijote mamos nepasitenkinimo ir nepasitenkinimo kitu zmoniu ( nes vapsvos - kiti zmones).
As taip supratau rolleyes.gif
QUOTE
Пчела – это энергия мамы, другой конец – это оса. Пчелиный яд – лекарство против всех заболеваний, так же как материнская любовь лекарство против всех заболеваний. Пчелиный яд – лекарство против всех заболеваний, потому что мама может быть все равно какая: глупенькая, умненькая – своему ребенку она все равно желает только хорошего.

Кто не переносит мед, тот страдал от очень большой материнской любви. Очень большая материнская любовь – это как бочка меда, утонуть можно, если не хочется, то начинается протест. Соответственно, кто реагирует шоком на пчелиный яд, тот просто настолько настрадался от материнского недовольства, что так протестует.

Аллергия вплоть до шока – это всегда соответствующий протест. Оса – это точно такая же энергия, но касается чужих людей. Ни мед осы, ни яд осы не лечат, они горькие. Яд осы очень болезненный. Яд пчелы вызывает отек, осиный яд отека не вызывает, но зато боль – как будто режут. Это говорит о том, что недовольство мамы вызывает печаль (отек), а недовольство чужих людей вызывает ужасную ревность, которая причиняет боль. Так что сделайте вывод. Ваш ребенок просто не переносит вашего недовольства или вашего рвения сделать его хорошим.

atkreipkit demesi i paryskinta teksta, tik vietoj - nepernesa, skaitykit - bijo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, sazinigai perskaiciau visa tema, atsakymo neradau, taigi klausiu
kas gali tureti itakos letinio faringito ir tonzilito atsiradimui?
Kurie tesiasi apie metus laiko, iki tol su gerkle problemu nesu turejusi, jie atsirado staiga, be man zinomu priezasciu:unsure:
Atsakyti