Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(aukso^gysla @ 2009 09 23, 16:59)
mm..
Viilmos rašiniai išties verti dėmesio.Kuris laikas ieškojau to,ką ten randu.
Bet..kaip sakomas-kiekvienam dalykui reikia pribręsti ir tai kas man atrodo vartinga,kitam bevertiška


Geriausia, kai susirgęs žmogus pats ieško atsakymo, kodėl jis susirgo...Nes, tarkim, ir kelį skauda kiekvienam dėl skirtingos priežasties...Yra tik bendros tendencijos. Jau vien mąstydamas pradedi sveikti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 23 rugsėjo 2009 - 17:09
QUOTE(aukso^gysla @ 2009 09 23, 17:59)
mm..
Viilmos rašiniai išties verti dėmesio.Kuris laikas ieškojau to,ką ten randu.
Bet..kaip sakomas-kiekvienam dalykui reikia pribręsti ir tai kas man atrodo vartinga,kitam bevertiška


Is patirties zinau, kad beviltiska aiskintis su zmogumi, kuris priestaraujantiems jo nuomonei siulo "subresti iki jo lygio", kuris kaip liudija intonacija jau taip virs eiliniu mirtinguju, kad neverta net stengtis susisneket.
4u.gif
jauciu net su oro balionu man tokio lygio nepasiekt... blush2.gif
lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gluosnis @ 2009 09 23, 10:32)
...kai zmogus nejaucia gyvenimo skonio - dingsta apetitas...

...Kai atsiranda idomi veikla, tu gauni energija is jos, o ne is maisto...


O nepriestarauja sitie teiginiai vienas kitam? g.gif

Atsakyti
mikito,
bala nematė tos "intonacijos".Tiko mintis-liuks, netiko-praeinam, juk ne sąntykių aiškintis susirinkom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikito @ 2009 09 24, 09:17)
O nepriestarauja sitie teiginiai vienas kitam?  g.gif


Beviltiska, beprasmiska ir pan. - irgi stresai, kuriuos reikia paleisti, tada matysite, kad viskas turi prasme smile.gif

Nepriestarauja, nes apetitas niekur nedingo, pasikeite tik maisto rusis.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 09 25, 08:32)


Beviltiska, beprasmiska ir pan. - irgi stresai, kuriuos reikia paleisti, tada matysite, kad viskas turi prasme smile.gif

Nepriestarauja, nes apetitas niekur nedingo, pasikeite tik maisto rusis.




tavo isvada apie maisto rusies pasikeitima irodo, kad pritempti galima viska, net jei tai nesitampo. J thumbup.gif
Bet man kita protinga ponia, Zose, pasake, kad jungtuko "nes" naudojimas rodo dideli polinki diagnozuoti kitu sutrikimus (noras toks didelis, kad uztenka vienos frazes ir tekst negincijama diagnoze). Ji siulo paleisti iliuzija, kad esate pasiekes tam tikra (aukstesni) dvasini lygmeni ir atsipalaiduoti kepant blynus sestadienio ryta.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikito @ 2009 09 25, 11:05)

Bet man kita protinga ponia, Zose, pasake, kad jungtuko "nes" naudojimas rodo  dideli polinki diagnozuoti kitu sutrikimus (noras toks didelis, kad uztenka vienos frazes ir tekst negincijama diagnoze). Ji siulo paleisti iliuzija, kad esate pasiekes tam tikra (aukstesni) dvasini lygmeni ir atsipalaiduoti kepant blynus sestadienio ryta.
4u.gif

biggrin.gif
Tačiau g.gif kodėl mums abiems kartu su protinga ponia Zose turėtų rūpėti kitų polinkiai? Klausiu su geriausiais ketinimais, mat ir aš pati kartais turiu tokių polinkių rūpintis ne savo reikalias doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 09 25, 10:19)
biggrin.gif
Tačiau  g.gif kodėl mums abiems kartu su protinga ponia Zose turėtų rūpėti kitų polinkiai? Klausiu su geriausiais ketinimais, mat ir aš pati kartais turiu tokių polinkių rūpintis ne savo reikalias doh.gif  biggrin.gif


Cia ne tik as ir ponia Zoze, dar yra ponia Vilma ir co group.gif. O kodel? Nu o kaip? Gi draugiskas forumas. Vieni kitais pasirupinam, padiagnozuojam ir visos bedos issiprendzia (juk saltiniai patikimi, tinka visiems)
O kitu polinkiai visiems rupi del gedos(tiksliau del jos dingsta apetitas), o kai nevalgai- turi daugiau laiko tokiems dalykams kaip kitu ligos ir reikalai. Taip turetu buti ... g.gif Zose purto galva, bet Viilma jau ir man pradeda patikt. Ji liuks - visur tinka. thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikito @ 2009 09 25, 21:35)
Cia ne tik as ir ponia Zoze,  dar yra ponia Vilma ir co group.gif. O kodel? Nu o kaip? Gi draugiskas forumas. Vieni kitais pasirupinam, padiagnozuojam ir visos bedos issiprendzia (juk saltiniai patikimi, tinka visiems)
O kitu polinkiai visiems rupi del gedos(tiksliau del jos dingsta apetitas), o kai nevalgai- turi daugiau laiko tokiems dalykams kaip kitu ligos ir reikalai. Taip turetu buti ... g.gif Zose purto galva, bet Viilma jau ir man pradeda patikt. Ji liuks - visur tinka.  thumbup.gif  lotuliukas.gif

g.gif schmoll.gif
Apskritai, geriausias patarimas tai turbūt buvo atsipalaiduoti kepant blynus
Atsakyti
idomu pasidare, jei issimusi danti, tai cia galima kazka dvasinej negalioj atrast, ar tik eilinis nerangumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2009 09 27, 17:43)
idomu pasidare, jei issimusi danti, tai cia galima kazka dvasinej negalioj atrast, ar tik eilinis nerangumas  g.gif

QUOTE
Злоба против ума или рассудительности разрушает зуб.


siuo atveju tai buvo staigus pykcio protrukis del vyrisko proto.
Dantys simbolizuoja vyriska prota, kuri mes gauname is tevo :
QUOTE
Человек получает ум от отца. Зубы символизируют отцовский ум. Человек с крепкими зубами способен строить толковые планы, он унаследовал от отца хороший ум. Кто зубоскалит насчет отцовского и мужского ума, в том числе, естественно, насчет мужских планов, у того начинают разрушаться коренные зубы. Кто по какой-либо причине ненавидит мужской ум, тому зубы причиняют много боли. Кто на других огрызается, у того разрушаются резцы.


Atsakyti
kokios yra tracheito priezastys? 4u.gif niekaip nerandu niekur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2009 10 06, 14:54)
kokios yra tracheito priezastys? 4u.gif  niekaip nerandu niekur ax.gif

QUOTE
Трахея заболевает у тех, кто, по своему разумению, борется за справедливость, и делает это со злобой.


stai cia, tik ziurekit i virsu, apie kvepavimo organus ir laisve smile.gif
http://telo-um.narod...Work_3.html#i28
Atsakyti