Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

Gluosni, ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Tekstas verčia susimąstyt...
Atsakyti
QUOTE(Pamparam @ 2009 09 02, 12:45)
Gluosni, ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tekstas verčia susimąstyt...


Mane tekstas irgi sudomino, nes šito nežinojau.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Nesenai, visai netiketai, o gal ir tiketai pradejau dometis dvasiniu pasauliu. Matyt laikas atejo ax.gif

Sakykit, kokios priezastys gali but vaiko slogos? Tik pradejom i darziuka eiti, ir va jau sloguoja.. gal as kazka ne taip darau?
Atsakyti
Šiandien knygyne mačiau, kad yra lietuviškai išleista Viilmos knyga.Pavadinimo neįsidėmėjau.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 09 04, 18:53)
Šiandien knygyne mačiau, kad yra lietuviškai išleista Viilmos knyga.Pavadinimo neįsidėmėjau.



gaila, kad paties svarbiausio ir neisidemejai..... gal kokia nauja knyga atsirado?kiek zinau, kol kas yra 2 lietuviskos jos knygos: "Skaidrus meiles saltinis" ir "Mokymas islikti gyvam".
Atsakyti
Va tokias knygas radau
https://www.blk.lt/l...s/viilma-luule/
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 09 04, 20:44)
gaila, kad paties svarbiausio ir neisidemejai..... gal kokia nauja knyga atsirado?kiek zinau, kol kas yra 2 lietuviskos jos knygos: "Skaidrus meiles saltinis" ir  "Mokymas islikti gyvam".
Žydru viršeliu ta knyga buvo. Kai nuvažiuosiu, pasižiūrėsiu pavadinimą ir galėsiu parašyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 07 15, 15:26)
Turiu idėją... bigsmile.gif
Jei aš tris mėnesius iš eilės kasdien kartočiau "Jonukas mane myli"... Ar Jonukas iš tikrųjų imtų mane mylėt?  flirt.gif


Nea, bet bekartojant tai Jonukui, Jonukas tikrai nukreips pas psichiatrus smile.gif

QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 15, 15:41)
Nuosirdziai kvieciu visus rasyti TIK I TEMA

O kas, Garbioji, diagnozuoja dvasines negalias? Na apie tai, kad žmogus gali "įsikalbėti" belenką sau, tai jau girdėta, bet iš pašalės, kas gali sau leisti kitam įvardinti dvasinę negalią?

QUOTE(Dreksiuke @ 2009 09 04, 18:52)
Sakykit, kokios priezastys gali but vaiko slogos? Tik pradejom i darziuka eiti, ir va jau sloguoja.. gal as kazka ne taip darau?

Aišku darai kažką ne taip, kaip senobės lietuvė, turi savo vaiką auginti pati "šiltnamio sąlygom", tuomet nebus kontaktų su infekcijų nešiotojais beigi kt. ligų sukėlėjais rolleyes.gif . Nu kas čia neaiškaus, vieni nespėja pasveikti, kiti jau serga... ir taip užburtas ratas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreksiuke @ 2009 09 04, 16:52)
Nesenai, visai netiketai, o gal ir tiketai pradejau dometis dvasiniu pasauliu. Matyt laikas atejo ax.gif

Sakykit, kokios priezastys gali but vaiko slogos? Tik pradejom i darziuka eiti, ir va jau sloguoja.. gal as kazka ne taip darau?


Katras užaugo be slogos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreksiuke @ 2009 09 04, 17:52)
Nesenai, visai netiketai, o gal ir tiketai pradejau dometis dvasiniu pasauliu. Matyt laikas atejo ax.gif

Sakykit, kokios priezastys gali but vaiko slogos? Tik pradejom i darziuka eiti, ir va jau sloguoja.. gal as kazka ne taip darau?

sloga atsiranda kai isizeidziam, o isizeidziam, kai negauname to, ko norejome, ko tikejomes ar laukeme. Gal vaikas norejo draugauti, kartu zaisti, tikejosi kazko is drzelio, bet ten pasirodo, ne taip viskas grazu ir gera verysad.gif
o cia i tema, kodel vaikai snarglius valgo doh.gif blush2.gif

QUOTE
Порой обиду никак не хочется проглатывать, но Вы должны это делать, потому что от этого зависит очень многое. С выражением деланной радости на лице стискиваете зубы, чтобы не вырвало. Потом ненавидите себя за то, что лизали другому зад. Пищеварительному тракту делается все хуже. Когда на улице Вы сталкиваетесь с мальчишкой-школьником, который ковыряет пальцем в носу, а сопли отправляет в рот, Вы возмущаетесь, почему ребенок ведет себя так непотребно и почему детей не учат сморкаться. Вы не понимаете, что в данный момент ребенок – Ваш учитель. Он говорит: «Я съедаю сопли, но и ты тоже. Мои земные сопли переварятся в пищеварительном тракте, а из-за твоих духовных соплей твой пищеварительный тракт заболеет, если ты их не высвободишь».

Atsakyti
Sveiki smile.gif Domintu mane kirmeliu atsiradimo priezastys wink.gif Mazas dar mano kleckas, ju ir neturi, bet noriu zinoti is anksto 4u.gif Butu gerai keliais sakiniais lietuviskai, nes rusiskai mano karta nilabai supranta, bet jei ka tai aciu uz bet kokia suteikta info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapkrituke @ 2009 09 07, 14:32)
Sveiki smile.gif Domintu mane kirmeliu atsiradimo priezastys wink.gif Mazas dar mano kleckas, ju ir neturi, bet noriu zinoti is anksto  4u.gif  Butu gerai keliais sakiniais lietuviskai, nes rusiskai mano karta nilabai supranta, bet jei ka tai aciu uz bet kokia suteikta info  4u.gif


Turi jų ir maži kleckai, kai mama prisiima aukos vaidmenį.
Atsakyti