Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(Gemini @ 2009 08 27, 08:52)
Sinelnikovo nusipirkau, atidaviau kol kas anytai, bet LT neskaičiau, skaičiau originalą. Daug kas jį plagiatu kaltina, nieko negaliu pasakyt, nes iki Hay nedasikapstau, nors iš neto irgi rusišką jau išsitraukiau.

Gal ir plagiatas, bet savaip parasytas.
Atsakyti
Pradėjus domėtis ligų priežastimis paprastesnė L. Hay. Sinelnikovas man atrodo stiprus iš kitos pusės, daugiau norint dialogo su savo Aš.
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2009 08 27, 08:03)
Gal ir plagiatas, bet savaip parasytas.

Aš skaičiau kitas Hey knygas. Bet man asmeniškai Sinelnikovo požiūris priimtinesnis į kitus dalykus (ne vien apie kūno sveikatą abu rašo). Aš turiu dar tris jo knygas, tai ir stilius ramesnis, be amerikietiškų aleluja, ir šiaip man tikrai patinka. Tik reklamos baisiai daug knygos gale prikišta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2009 08 27, 09:08)
Aš skaičiau kitas Hey knygas. Bet man asmeniškai Sinelnikovo požiūris priimtinesnis į kitus dalykus (ne vien apie kūno sveikatą abu rašo). Aš turiu dar tris jo knygas, tai ir stilius ramesnis, be amerikietiškų aleluja, ir šiaip man tikrai patinka. Tik reklamos baisiai daug knygos gale prikišta  biggrin.gif

Man jo minciu isdestymas tuo ir tiko, kad "amerikanizmo" maziau.
O reklama - prekybos variklis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2009 08 27, 08:52)
""Pagydyk savo gyvenimą" Hay knygos pavadinimas LT kalba, pirkti nebėra  schmoll.gif
Sinelnikovo nusipirkau, atidaviau kol kas anytai, bet LT neskaičiau, skaičiau originalą. Daug kas jį plagiatu kaltina, nieko negaliu pasakyt, nes iki Hay nedasikapstau, nors iš neto irgi rusišką jau išsitraukiau.

Aciu! Gaila, kad nera pirkti....
Kol kas uzsisakiau Sinelnikovo, mat rusiskai skaityti nelabai... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 27 rugpjūčio 2009 - 10:42
Tikriausiai vėl turiu klausimą Gluosniui blush2.gif

Kuo galima paaiškinti beveik pastovų magnio trūkumą organizme? magnio papildų turiu gerti po 1 mėn kas 3 mėn, nes tik baigus gerti, magnis mažėja ir pasidarius kraujo tyrimus, jis visada ant pačios žemiausios normos, arba gerokiai žemiau...

Ir dar - Sinelnikovas visas ligų priežastis priskiria dvasinėms "problemoms", nors knygos pabaigoje yra sakinys, kur sakoma: išskyrus atvejus, kai susergama dėl išorinių aplinkybių. g.gif

Kaip tai suprasti? Vadinasi, ne visada yra vidinės priežastys?...
Atsakyti
QUOTE(Pamparam @ 2009 09 01, 15:22)
Kaip tai suprasti? Vadinasi, ne visada yra vidinės priežastys?...


Gal nesupyksi, jei į paskutinį klausimą atsakysiu aš. Esu klausius paskaitą apie tai neseniai.
Yra trijų tipų žmogaus organizmo išsiderinimo priežastys:
išorinės
vidinės
kitokios.

Išorinės: šaltis, vėjas, karštis, drėgmė, per daug sausa...
Vidinės: emocijos (džiaugsmas, pyktis,nerimas, baimė, liūdesys, siaubas, per didelis svajingumas...).
Kitokios: per daug arba per mažai fizinio darbo, lytinių santykių trūkumas, dažni nėštumai, netaisyklinga mityba, kūno sandaros trūkumai, traumos...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 09 01, 15:32)
Gal nesupyksi, jei į paskutinį klausimą atsakysiu aš. Esu klausius paskaitą apie tai neseniai.
Yra trijų tipų žmogaus organizmo išsiderinimo priežastys:
išorinės
vidinės
kitokios.

Išorinės: šaltis, vėjas, karštis, drėgmė, per daug sausa...
Vidinės: emocijos (džiaugsmas, pyktis,nerimas, baimė, liūdesys, siaubas, per didelis svajingumas...).
Kitokios: per daug arba per mažai fizinio darbo, lytinių santykių trūkumas, dažni nėštumai, netaisyklinga mityba, kūno sandaros trūkumai, traumos...


Nesupykau 4u.gif
Betgi - pas Viilma radau, jei neklįstu, kad visas kitas aplinkybes pritraukiame mes patys, ir atsitiktinumas neegzistuoja.

Tiesą slypi kažkur anapus... Be ironijos aš ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamparam @ 2009 09 01, 16:28)
Nesupykau  4u.gif
Betgi - pas Viilma radau, jei neklįstu, kad visas kitas aplinkybes pritraukiame mes patys, ir atsitiktinumas neegzistuoja.

Tiesą slypi kažkur anapus... Be ironijos aš  ax.gif


Na, jei žiemą apsirengei kaip paauglė, vaikštai plika bamba, sušalai stotelėje- kuo čia dėtas likimas?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 09 01, 16:33)
Na, jei žiemą apsirengei kaip paauglė, vaikštai plika bamba, sušalai stotelėje- kuo čia dėtas likimas?


Na taip - juk jei taip darai, vadinasi protas už razumo užslinko. O dėl ko? Čia aišku linksmai, bet aš pvz kartais pastebiu, kad nutinka tokios situacijos, kurias nagrinėdamas iš laiko atstumo, supranti, kad elgeisi labai kvailai, net kartais ir suvoki, kad čia ir dabar elgiesi kvailai, ir negali sustoti ir nesupranti, kas pastūmėjo taip elgtis.

Pamenu, skaičiau knygą to paties autoriaus, kur parašė "Čarlzas Livingstonas Žuvėdra", gaila pavadinimo nepamenu, ten pora žmonių atranda lygiagrečia tikrovę, kurioje nuo kiekvieno svarbaus poelgio atsišakoja kelios skirtingos tikrovės. Nežinau, ar suprantamai parašiau, bet manau, kad atsitiktinumų nėra.
Atsakyti
O man akyse iškyla vaizdelis, kai esant pvz 15 laipsnių šalčio žmonės lipa į autobusą, o panelės trumputė striukytė pasikelia ir pasimato nuoga nugara...(Kiek tokių vaizdelių matom kiekvieną žiemą.) Ir ar nuostabu, jei joms paskui sutrinka inkstų veikla?
Atsakyti
QUOTE(Pamparam @ 2009 09 01, 16:22)

Kuo galima paaiškinti beveik pastovų magnio trūkumą organizme? magnio papildų turiu gerti po 1 mėn kas 3 mėn, nes tik baigus gerti, magnis mažėja ir pasidarius kraujo tyrimus, jis visada ant pačios žemiausios normos, arba gerokiai žemiau...

Ir dar - Sinelnikovas visas ligų priežastis priskiria dvasinėms "problemoms", nors knygos pabaigoje yra sakinys, kur sakoma: išskyrus atvejus, kai susergama dėl išorinių aplinkybiųg.gif

Kaip tai suprasti? Vadinasi, ne visada yra vidinės priežastys?...

QUOTE


У кого нет интереса к тому, чтобы достичь что-либо самому, у того пищеварительный тракт не усваивает витаминов.

У кого нет потребности быть самим собой, у того не хватает минеральных веществ.

Твердое осознание того, что я сам - творец моего будущего, закрепляет в организме кальций.

Кто хочет научиться отличать существенное от несущественного, у того в организме достаточно магния.

Витамин C, магний и кальций являются чрезвычайно важными для физического тела базовыми элементами, достаточность которых обеспечивает всасывание других веществ из пищи в тело. Иначе говоря, они воплощают интерес, желание и деятельность человека, направленные на то, чтобы быть самим собой. Ведь человеческий дух приходит в физическое тело, чтобы в каждой жизни усвоить нечто важное и вечное либо совершить нечто большое. Иной умеет из мелочи сделать чудо, а иной не удосуживается толком уяснить для себя доставшееся ему без труда большое. Так и случается: человек, выросший на мякинном хлебе, может стать гением, а человек, вскормленный на яствах, страдает малокровием и немощью.



kaip su noru buti savimi? nepakanka noro buti savimi g.gif

Del Sinelnikovo net nezinau kodel jis taip parase rolleyes.gif manau isorines priezastis irgi mes patys pritraukiame, kaip pvz. Cernobylio avarija... kam nereikejo ten tuo momentu buti, tas nebuvo ir nesvarbu del kokiu priezasciu.


Atsakyti