Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės negalios atsiradimo priežastys(ezoterika)

QUOTE(gluosnis @ 2009 08 26, 12:31)
reikia atleisti, visiskai paleisti savo praeiti.. atleisti taip, kad net pamirstumete, kad taip buvo su jumis (svarbu ne pamirsti, o atleisti taip, kai atleidi is sirdies, tai net neprisimeni, kad kazkas tave iskaudino ar kas buvo blogo). Kai kazkas primins, tai nuosirdziai nustebtumet, kad taip buvo  smile.gif

Atleidau tam zmogui jau senai, nes jis amzinatilsis nuo kepenu cerozes jau..O kad atsimenu ir pagalvoju daznai- taip.
Aciu- stengsiuos visiskai negalvoti 4u.gif

Dar 4u.gif - miomos krutyse( abiejose) , nuo 16 m. - ar yra koks atskiras paaiskinimas, ar galima priskirti augliams del pikto pykcio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 26 rugpjūčio 2009 - 11:49
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 26, 12:35)


Dar 4u.gif - miomos krutyse( abiejose) , nuo 16 m. - ar yra koks atskiras paaiskinimas, ar galima priskirti augliams del pikto pykcio?

ne, ne tas pats, bet viskas gali pasikeisti, jei pradesit bijoti (nes baime pritraukia tai, ko bijome) ar pykti.
Siaip krutys labai jautrios nuoskaudoms, kaltinimams, priekaistams. Kai kaltini tu, ar kaltina tave, jei tai susije su vyrais - tai problemos kaireje p., jei su moterimis (ypac mama) - desineje p. Kaltinimai, priekaistai del meiles.
Vyrams tas pats, tik dazniau suserga tai, kas viduje - sirdis (pvz. infarktas).
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 08 26, 13:12)
ne, ne tas pats, bet viskas gali pasikeisti, jei pradesit bijoti (nes baime pritraukia tai, ko bijome) ar pykti.
Siaip krutys labai jautrios nuoskaudoms, kaltinimams, priekaistams. Kai kaltini tu, ar kaltina tave, jei tai susije su vyrais - tai problemos kaireje p., jei su moterimis (ypac mama) - desineje p. Kaltinimai, priekaistai del meiles.
Vyrams tas pats, tik dazniau suserga tai, kas viduje - sirdis (pvz. infarktas).

Aciu. Kaip vis tik tame yra tiesos... Priekaistauju tai as daug blush2.gif - vis man tas negerai,tas nepatinka, ta ne taip padejai, ta ne ten numetei- kaireje krutyje 3 miomos. Desineje- viena, bet nezinau ar sieciau su mama- pas mus santykiai puikus, mylimoji ji mano wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 26, 13:28)
Aciu. Kaip vis tik tame yra tiesos... Priekaistauju tai as daug blush2.gif - vis man tas negerai,tas nepatinka, ta ne taip padejai, ta ne ten numetei- kaireje krutyje 3 miomos. Desineje- viena, bet nezinau ar sieciau su mama- pas mus santykiai puikus, mylimoji ji mano wub.gif

del mamos reikia ziureti placiau, ir siaip visada placiau, nes visus pagal viena kurpali tikrai negalima...
pvz. pati sau del nieko nepriekaistajate( jus pati irgi moteris), nekaltinate saves, kad pvz. mazai mamai demesio skiriate, neisklausote? vaikysteje, paauglysteje kazko nepadarete ar pan.
Labai svarbu save atleisti, del nieko nekaltinti, taip buvo- reiskia reikejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 08 26, 13:55)
del mamos reikia ziureti placiau, ir siaip visada placiau, nes visus pagal viena kurpali tikrai negalima...
pvz. pati sau del nieko nepriekaistajate( jus pati irgi moteris), nekaltinate saves, kad pvz. mazai mamai demesio skiriate, neisklausote? vaikysteje, paauglysteje kazko nepadarete ar pan.
Labai svarbu save atleisti, del nieko nekaltinti, taip buvo- reiskia reikejo  4u.gif

Man atrodo, kad jus mane pazystate lotuliukas.gif ! Visada kaltinu save, kad mamai skiriu mazai demesio, neaplankau taip daznai, kaip galeciau, myliu beprotiskai, bet to neparodau, vaziuoju pro sali, bet neuzvaziuoju, po to sazine grauzia ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 26 rugpjūčio 2009 - 13:08
g.gif kaip cia su ta knyga"Pamilk liga savo"? - cia pasiskaitau, kad autorius Luisa Hay, o internete randu, kad V. Sinelnikovas . Labai noreciau paskaityti sia knyga- kelia i knygyna zinau smile.gif , tiesiog nesinori nueiti ir nusisneketi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 26, 15:06)
g.gif  kaip cia su ta knyga"Pamilk liga savo"? - cia pasiskaitau, kad autorius Luisa Hay, o internete randu, kad   V. Sinelnikovas . Labai noreciau paskaityti sia knyga- kelia i knygyna zinau smile.gif  , tiesiog nesinori nueiti ir nusisneketi  4u.gif

Pamilk liga savo -Hay rase, Sinelnikovas panasios, bet pavadinimu nezinau.
o, Sinelnikovas irgi tokiu pavadinimu knyga turi http://www.sena.lt/p...liga_savo/16515 rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 26 rugpjūčio 2009 - 14:24
QUOTE(gluosnis @ 2009 08 26, 15:21)
Pamilk liga savo -Hay rase, Sinelnikovas panasios, bet pavadinimu nezinau.

http://209.85.129.13...G...=clnk&gl=lt
g.gif O Hey nerandu... Ar nebuvo vertimo i lietuviu kalba?

Aha, matau,kad ir jus idejot nuoroda i sia knyga? O ka patartumet? Hey ar Sinelnikova, tokiai aveliai pradedanciajai ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 26 rugpjūčio 2009 - 14:29
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 26, 15:26)
http://209.85.129.13...G...=clnk&gl=lt
g.gif  O Hey nerandu... Ar nebuvo vertimo i lietuviu kalba?

Aha, matau,kad ir jus idejot nuoroda i sia knyga? O ka patartumet? Hey ar Sinelnikova, tokiai aveliai pradedanciajai ? biggrin.gif

Sinelnikovo skaiciau tik istraukas nete, Hay pries daug metu... g.gif
jei skaitote rusu k. sios knygos yra nete, galetumet nuspresti, kuri labiau patinka smile.gif
Atsakyti
Sveiki,tiesiog dabar atradau skyreli, tai gali buti atsakymai buvo bet neturiu jegu ieskoti-
turiu globotini -ketvirta vaika seimoje.Jam 6 metai,jis pas mus nuo 2 metu.Visada buvo problemu su jo tustinimusi,bet jos kazkokios banguojancios-paastrejo nuo sio pavasario.Esme tame-jis siek tiek pasitustina ir vaiksto toks smirdantis,arba jam reikia kad as stebeciau ar bent jau reikalauciau eiti tualeta.Tai mane labai sekina nes as jau is jo veido israiskos suprantu kad kelnese jau kai kas yra.Vaikas turi lengva protini atsilikima. Kartais net nezinau kodel jis pas mus,tai yra neieskau atsakymo-kam jo man reikejo. Kartais atrodo kad zinau jog jis bus salia manes ,mums abiem vienas kito reikes bet per daug nesigilinu. Darau ka reikia ir ka galiu siai dienai. Sie metai man buvo labai sunkus- vyriausias sunus baige vidurine, tam paaukojau daug nervu ,bet viskas isejo i gera. Su vyru turime problemu del musu bendrystes,tarpusavio rysio taciau kaip tik taip pat sakyciau viskas gereja.Beje man didele anemija,kepenyse hemangiomos,pradeda augti gimdoje mioma...
Ka manote aplamai apie panasia situacija-auginu svetima vaika ,paemiau ji nesuvokdama kodel ta darau ir kaip mums vienas kito nekankint,nes jau man kantrybe kartais baigiasi...
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 26, 14:26)
http://209.85.129.13...G...=clnk&gl=lt
g.gif  O Hey nerandu... Ar nebuvo vertimo i lietuviu kalba?

Aha, matau,kad ir jus idejot nuoroda i sia knyga? O ka patartumet? Hey ar Sinelnikova, tokiai aveliai pradedanciajai ? biggrin.gif

""Pagydyk savo gyvenimą" Hay knygos pavadinimas LT kalba, pirkti nebėra schmoll.gif
Sinelnikovo nusipirkau, atidaviau kol kas anytai, bet LT neskaičiau, skaičiau originalą. Daug kas jį plagiatu kaltina, nieko negaliu pasakyt, nes iki Hay nedasikapstau, nors iš neto irgi rusišką jau išsitraukiau.
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2009 08 27, 07:52)
""Pagydyk savo gyvenimą" Hay knygos pavadinimas LT kalba, pirkti nebėra  schmoll.gif
Sinelnikovo nusipirkau, atidaviau kol kas anytai, bet LT neskaičiau, skaičiau originalą. Daug kas jį plagiatu kaltina, nieko negaliu pasakyt, nes iki Hay nedasikapstau, nors iš neto irgi rusišką jau išsitraukiau.


Knygos išties labai panašios- atkreipiau į tai dėmesį.
Atsakyti